ból dziasla i zebow w ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ból dziasla i zebow w ciazy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: ból dziasla i zebow w ciazy

Witam od tygodnia boli mnie dziaslo po lewej stronie ten bol jest nie do zniesienia Jestem w 5 miesiacu ciazy Ten bol promienieje na zeby i w nocy nie moge spac Zaden apap nie pomaga nie chce sie gaszerowac lekami W poniedzialek ide do dentysty sie zarejestrowac i nie mam pojecia ile bede czekac na wizyte Czy stomatolog odrazu mnie przyjmie z bolem? Prosze was o odpowiedzi...az mi polik spuchl zimne oklady pomagaja na chwilke Do ponioedzialku to ja zwariuje z bolu Pomozcie Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ból dziasla i zebow w ciazy

Hej.

    To moze idz do dentysty prywatnie gdzies, wtedy na pewno szybko Cie przyjmnie. ja wiem ze to kosztuje, ale po co sie tak meczyc. Jak puchnie to pewnie jakis stan zapalny, lepiej sprawdzic.
Mozna tez na pogotowie jechac, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jesli masz blisko to jedz. Oni tam zebow Ci leczyc nie beda, ale dorazna pomoc Ci musza dac.
POdobno ulge przynosi tez plukanie jamy ustnej naparem z szalwii, dziala przeciwzapalnie. Do kupienia w aptece za pare zltych.
Trzymam kciuki zaby przestalo bolec smile

Pozdrawiam Ola

3

Odp: ból dziasla i zebow w ciazy

no dzis jakos nie boli noc tez jakos przeszla bez bolumoze sie uda do poniedzialku....prywatnie nie mam w tej chwili kasy za bardzo sad a szalwie wczoraj sobie zaparzylam zeby plukac dziaslo ale nie byla na szczescie potrzebna....stram sie zeby powietrze do tego dziasla nie dochodzilo

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ból dziasla i zebow w ciazy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024