Nie lubię gdy mój facet sam wychodzi z inicjatywą. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie lubię gdy mój facet sam wychodzi z inicjatywą.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nie lubię gdy mój facet sam wychodzi z inicjatywą.

Mam dość nietypowy problem.. Sęk tkwi w tym iż uwielbiam zdobywać faceta ( powiecie to normalne więc w czym problem) Właściwie nie byłoby problemu gdyby nie fakt że jeśli chodzi o seks też tak mam. Zupełnie nie sprawia mi przyjemności seks gdy mój  facet sam wychodzi z inicjatywą..Najnormalniej w świecie tego nie cierpie!!Uwielbiam gdy to ja musze sie starać lub gdy go męcze podchodząc i odpychając zarazem...ale nie tylko przez chwilke...to może trawać cały dzień,, parę godzin, kilka dni.. Wiem że to chore ale tak jest. Robie to z pełną premedytacją ...Potrafie cały dzień go kokietować, uwodzić, pieścić a gdy przychodzi do czegoś poważnego rezygnuje , co mi sprawia wielką przyjemność..aż dopiero po którymś podejściu pozwalam mu sie ze mną kochać.Seks wtedy sprwai mi ogromną przyjemność..Czuje jak bardzo mnie pragnie ..Kocham go doprowadzać do obłędu..Jest bardzo cierpliwy ale już ze 2 razy puściły mu nerwy i nie odszedł, co też mi sie podobało....Tylko on już nie wytrzymuje a ja nie mam już sił ponieważ ciągle sie stara ze mną kochać bo uważa że ja mam takie napady, a ja myśle ze zaraz zwariuje...Nienawidze tego gdy ciągle się ślini........ i ostatnio już dla świetego spokoju się godze...bo jak cały dzień podchodzi to już czasem nie mam sił odmawiać..
  Kochane proszę o rade co mam zrobic żeby i mnie i jemu odpowiadało nasze zbliżenie. Macie może większe doświadczenie..może podobny problem:):):D chociaż może moj wydawać się śmieszny mnie naprawde męczy:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie lubię gdy mój facet sam wychodzi z inicjatywą.

to chyba powazna sprawa.
meczysz sie Ty i meczy sie On.
z jego strony to z pewnoscia duze poswiecenie-godzic sie na takie kuszenia bez efektu.
z Twojej- zgoda na seks, kiedy nie do konca masz chęć.

nie wiem co poradzic, poza tym,ze moze sprobujcie (we dwoje)  pojsc na wizyte do seksuologa.
we dwoje- bo mozliwe,ze jego zachowania maja jakis wplywa na Wasze stosunki i Twoje zachowanie.

pozdrawiam.

3

Bez obrazy ale ja bym ześwirował tongue

Ciekawy Świata

4

Alineczko, myślę, że Wasz problem wymaga interwencji seksuologa. Masz głęboko wdrukowany pewien schemat zachowań seksualnych i jest on na tyle silny, że wypiera inne możliwości. To poważna sprawa i nie pozwól, żeby zniszczyła Wasze relacje.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

5

jestem kobieta,czesto moj facet mnie tak 'napastuje',
robi ochote i zostawia,a ja wtedy wariuje!!! Strasznie mnie to denerwuje.
Mysle,ze musicie udac sie do seksuologa,bo to jest
uciazliwe dla Was dwojga.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie lubię gdy mój facet sam wychodzi z inicjatywą.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021