przyjaciółka na dobre i złe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » przyjaciółka na dobre i złe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: przyjaciółka na dobre i złe

Witam netkobietki smile
Jestem mamą rocznego chłopca. Pomimo tego, że mam męża czuję się okropnie samotna. Mąż całe dnie w pracy a ja z maluszkiem w domu. Mieszkam w obcym mieście więc nie mam tu znajomych.
Szukam koleżanki, z czasem może przyjaciółki. Kogoś z kim będę mogla o wszystkim porozmawiać. Zwierzyć się ze swoich radości jak i smutków. Chętnie poznam kogoś kto ma dziecko w podobnym wieku ale niekoniecznie wink w końcu chcę pogadać o wszystkim a nie tylko o dzieciach smile
Szukam wirtualnej znajomości. Mam nadzieję że ktoś chętny się znajdzie. Napewno odpowiem na wszystkie maile.
Zapraszam i pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyjaciółka na dobre i złe

Witaj,ja również szukam wirtualnej przyjazni i wierzę że jest to możliwe.Chciałabym mieć kogoś komu mogłabym się zwierzyć,pośmiać się a czasem nawet popłakać.Jestem mamą 2 córek w wieku 4 i 6 lat,jeśli chciałabyś ze mną popisać i bardziej się poznać odezwij się.Pozdrawiam

3

Hej dziewczyny!
Ja podobnie jak Wy szukam osoby, z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim, pośmiać się, choć przyznam się, że po cichu marzę by spotkać się z taką osobą nie tylko w wirtualnym świecie, ale i w rzeczywistości. Ja osobiście mam 5.5 letnią córeczkę.
Calineczka dzieci to również wspaniały temat do rozmów i do uśmiechu (czasem jak córka coś powie, to nie wiem czy śmiać się w głos, czy spróbować poważnie odpowiedzieć wink )
Aha i ja jestem z dolnośląskiego a Wy?

4

Artika dzieci to temat rzeka wink mój maluch jeszcze nie mówi ale powoli próbuje coś tam po swojemu smile ja mieszkam pod Warszawą, ale pochodzę ze śląska

5

Calineczka, a ile ma miesięcy??
Bo moja do 13 miesiąca życia ani za bardzo sama nie chodziła (spryciara musiała trzymać przynajmniej jeden palec mojej ręki i wtedy spacerowała ile wlezie), a do 2 roku nie mówiła za wiele, tylko takie pojedyncze mama baba, ale dopiero po przejściu tej magicznej bariery jak jej odpuściło to w przeciągu tygodnia zrobiła skok i zaczęła prawie że biegać, a później mówiła nawet podczas snu.
Widocznie nie przyszedł na niego jeszcze czas wink

Niestety ta ruchomość niesie ze sobą konsekwencje, łącznie z wypadkami typu upadek na chodnik (niby nic, ale otarcia wyglądają często mocno brzydko). Więc oczy dookoła głowy, nie zawsze niestety pomagają...

6

Nie dawno roczek skończył.Jeszcze nie chodzi, ale już potrafi chwilke stać na nogach. Ja znam dzieci które do 2 lat potrafiły tylko 3 słowa wypowiedzieć więc puki co się nie martwię smile a Twoja ile lat ma?

7

Calineczka tak jak pisałam wcześniej córeczka ma 5.5 roku, chodzi do przedszkola, w przyszłym roku pójdzie do zerówki, a teraz jest przeszczęśliwa bo chodzi na dodatkowe zajęcia taneczne.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » przyjaciółka na dobre i złe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018