JAK URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » JAK URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: JAK URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO?

Witam. Nie wiem od czego zacząć, bo to świeża sprawa i gubię się w myślach... Mam 27 lat, mąż 28. W poniedziałek powiedział mi, że chce się rozstać... Jesteśmy razem 8 lat, z czego małżeństwem 5. To spadło na mnie jak kubeł zimnej wody... Rano odwiózł mnie do pracy i powiedział, że musimy wieczorem porozmawiać. I przekazał mi taką wiadomość. Jestem załamana. Nie mogę normalnie funkcjonować, nie chodzę do pracy, nie jem, nie mogę spać... A on wyjechał nad morze z kolegami, bo powiedział, że chce pobyć sam i wszystko sobie przemyśleć... Między nami zaczęło się psuć 1,5roku temu. Cały czas spędzał w pracy, ja zresztą też, spędzaliśmy ze sobą tylko wieczory. Zazwyczaj przed tv. Wygasł w nas cały ogień, przestaliśmy uprawiać seks... Wtedy poznaliśmy nowe, młodsze towarzystwo (23-24 latki). Zaczęliśmy spędzam z nimi każde weekendy. Picie, imprezy, w niedzielę kac... Każdy nasz dzień wyglądał tak samo... Praca, film w tv i spać. Oni w większości są singlami, mieszkają z rodzicami, nie mają zobowiązań... Mężowi zaczęło to chyba imponować, wydaje mi się, że zatęsknił za wolnością... Przestaliśmy ze sobą rozmawiać, spędzać czas tylko we dwoje. I wtedy poznałam Przemka. Zauroczyłam się  nim. Nasz "romans" trwał dwa miesiące. Mąż o wszystkim się dowiedział. Szczerze rozmawialiśmy. Powiedział, że nigdy nie pozwoli mi odejść, że wybacza mi. Zrozumiałam jaka głupia jestem, i co w ogóle robię. Przecież kochałam tylko jego, a tamten był chwilową odskocznią. Brakowało mi czułości, bliskości... Jednak zamiast zwrócić się do męża wybrałam najgorszą z możliwych opcji... Zerwałam z nim wszelkie kontakty i postanowiliśmy dać sobie z mężem kolejną szansę. Aż do poniedziałku... Kiedy powiedział, że coś w nim pękło, że nigdy nie zapomniał o tamtej sytuacji, że nie pasujemy do siebie, że zasługuję na kogoś lepszego, bo z nim nigdy nie byłam i nie będę szczęśliwa... Chcę to naprawić. Zbudować ten związek od nowa. Ale kompletnie nie wiem co robić. To stało się tak nagle... Ciągle jest nieugięty. Mówi, że myślał nad tym bardzo długo i to będzie najlepsze rozwiązanie, bo my nie jesteśmy małżeństwem, tylko przyjaciółmi. Wiem co zrobiłam źle, ale on też nie był święty. Wiem, że dla niego chcę się zmienić. Wierzę, że da się to uratować, ale nie wiem od czego zacząć... Jutro mąż wraca znad morza, mamy porozmawiać. Nie wiem jakich użyć argumentów, jak go przekonać, że jestem z nim szczęśliwa, że nadal go kocham... Odchodzę już od zmysłów...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: JAK URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO?

Witaj.
Wiesz, czego chcesz. To dobrze. Ale czy chcesz tego Ty, czy Twoje lęki, strach przed samotnością, przed krokiem naprzód?

Mąż wyjechał. Czas na Ciebie. Wyjedź na parę dni. Oderwij się. Wszystko aż w Tobie kipi, a tak nie powinno być.

Decyzje lepiej podejmować gdy rządzi rozum, nie emocje. Nie sądzisz?

Możliwe, że mąż jest niedojrzały i nie dorośnie nigdy. Możliwe, że poznasz kogoś dojrzałego, z kim będzie znacznie lepiej. Możliwe, że odbudowanie relacji będzie kosztowało bardzo drogo i nie da oczekiwanego rezultatu, odejdziesz sama za 3 lata, bardzo zmęczona. Po co?

Pokochaj siebie. Nie jego. Siebie. Odpowiedź się pojawi. Jeśli życie z nim jest najlepsze dla Ciebie, pojawi się też wiedza jak to osiągnąć. Ufaj.

Pozdrawiam ciepło

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » JAK URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024