Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę

Zainteresował mnie jeden wątek z Waszego forum dotyczący spłaty kredytu jakiegoś i chciałem na niego odpowiedzieć. Dopiero później okazało się, że zarejestrowałem się na forum kobiet. Nie ingeruję w Wasze sprawy i nie wnikam w trudne tematy poruszane na tym forum. Chciałbym jednak, żebyście przeczytały kilka słów na temat ogólny - bez podziału na kobiety lub mężczyźni.

Laboratorium, to wylęgarnia pomysłów. Nic w tym dziwnego, ani nawet odkrywczego. Mamy do czynienia z inkubatorami przedsiębiorczości, mamy garba i niektórzy nawet platfusa, hemoroidy i hiv?a. Problem w tym, że nie ma pieniędzy, bo nas okradziono. Okradziono nas wszystkich mniej więcej w 2008 roku. Genialny pomysł. Najsamprzód stworzono iluzję hossy i tym podobnych klimatów. Ludzie szybko łyknęli temat i zaczęli wypruwać się z monety na potęgę. Kiedy już potężne kapitały wpłynęły na konta wszelkiego rodzaju chołoty, ogłoszono kryzys i to był masakrycznie genialny myk. Wszyscy zapłacili więcej za coś, co było o połowę tańsze. Od tej pory zaczęła się panika. Słusznie. Kryzys wbrew pozorom jest prawdziwy, bo ludziom brakuje monety. Jeśli dowolny rząd jej nie ma to nie jest kryzys tylko iluzja braku szmalu w kasie. Pieniądze w sprytny sposób przemknęły z kieszeni ludzi do kas bankowych. Najśmieszniejsze jest to, że nie tylko zwykli ludzie wtopili, ale wtopiły też rządy, czyli niby kraje konkretne. One są winne mnóstwo kasy bankierom. Bankierzy wbrew pozorom mają gdzieś, czy jakiś kraj jest wypłacalny, czy nie, ponieważ skoro odeszliśmy już dawno od parytetu złota, to każdy rząd może sobie dodrukować monetę, żeby ją dać bankom, które i tak nie posługują się swoimi pieniędzmi. Co to za różnica, czy pieniądze wpuści na rynek rząd, czy fałszerz !? Otóż żadna prawie. Prawie czyni jednak różnicę, bowiem w tym przypadku nikt nie odniesie korzyści (z wyjątkiem rządu), natomiast gdyby te pieniądze wrzucił fałszerz, to choć on miałby z tego jakąś korzyść. Mamy zatem do czynienia z sytuacją, kiedy to rząd nas szachrai i powoduje inflację tylko po to, aby włazić w dupę bankierom. A włażą, bo nie umiejo rządzić i nie znajo się na tych sprawach. Po co rząd !? Czy nie lepiej zlecić zarządzanie danym krajem jakiejś prywatnej firmie ? Chyba taką założę. Zatrudnię fachowców, którzy się znają na rzeczy - żadnej polityki. Fachowcy wiedzą co trzeba zrobić, żeby ożywić gospodarkę. Rząd pewnie też wie, ale nie może nic zrobić, szczególnie w sytuacji, kiedy nad naszym prawem mamy prawo unijne wyższej rangi ufa. Poza tym Rząd nie jest zainteresowany gospodarką i poprawą jakości życia obywateli, ponieważ nie może robić nic innego jak tylko koncentrować się nad wygraniem wyborów. Jest to fundamentalny argument przeciwko demokracji. Jaka demokracja ? Możemy sobie wybierać, ale tylko pomiędzy socjalistami, którzy uważają, że różnią się pomiędzy sobą. Hahahah. Różnią się jedynie stopniem faszystowskich skłonności. Każda ze socjalistycznych partii w Polsce różni się jedynie od innych tym w jaki sposób planuje zamordyzm. Można zatem wybierać jedynie pomiędzy kilkoma partiami - około czterech. W uproszczeniu możemy dzięki demokracji wybierać pomiędzy czterema Panami. Tak dokładnie. Jaka demokracja ? Zresztą po co komu demokracja ? Ja na przykład uważam, że nie ma sensu chodzić na wybory. Nie ważna, że ktoś inny zadecyduje, bo tak naprawdę nie zdecyduje nikt. Wybieramy tego, czy innego Pana, który i tak nic nie zmieni. Tym bardziej, że nawet jak się zdarzy, że wybierzemy jakiegoś ambitnego Pana, który chciałby coś zmienić, to zaraz wykręcą mu aferę i poleci na harem. Dlatego większość krajów uni to są państwa faszystowsko - socjalistyczne. Łącznie z nami. Faszystowskie, bo nakazują obywatelom płacenie podatków dochodowych na rzecz nierobów, którym wypłacają socjal i w tej części socjalistyczne do bólu. Jest to najbardziej prymitywna forma sprawowania władzy, która ukształtowała się w ramach regresji ewolucji formacji społeczno - ustrojowych. Trudno sobie wyobrazić coś gorszego niż niewolnictwo XXI wieku.  Polega ono na tym, że mamy wolność jedynie w kwestii koloru butów albo koszuli, które chcemy nosić. Pozostałe istotne dla życia sprawy są narzucone i żaden socjalistyczno - faszystowski Rząd, który ogłasza się prawicą tego nie zmieni. W tej kwestii polecam materiały Pana Janusza Korwin - Mikke?go, który to potrafi w bardzo obrazowy sposób udowodnić prawdziwość chorej sytuacji.
To banki są winne wszystkiemu. Banki też dostały po dupach, bo wrzucały naszą monetę w nieopłacalne inwestycje. Jak się skroiły, że jest lipa, to upomniały się o zaległą kasę do rządów, które siedzą u nich w kieszeni. Jak banki upomniały się od Rządów, to Rządy natychmiast zaczęły trzymać nasze mordy bardziej przy ziemi. Aby dokonać nielegalnego transferu monety, większość krajów musiała ogłosić kryzys. Ale to tylko na chwilę zadziałało, bo bankierzy się nie wystraszyli, bo i tak mają w dupie te rządowe pieniądze i dlatego błędne koło się kręci. Najgorsze jest przy tym wszystkim to, że teraz już stara ekonomia nie ma racji bytu. Hahahahah - ale mam satysfakcję, choć cierpię z powodu tego syfu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę

Nie przepraszaj, bo jest tu wielu facetów i wcale nie są "wyrzucani". Czasami warto dowiedzieć się czegoś z innej perspektywy, więc zapraszam do rozmów big_smile

3

Odp: Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę

Sklimas, po przeczytaniu Twojego posta zdałem sobie sprawę dlaczego lubię to forum. Bo nie ma tutaj polityki. Zróbmy wszystko, żeby tak zostało wink

--------------------------
Podchorąży zawsze zdąży!

MÓJ FOTO-BLOG

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Przepraszam - jestem facetem i zarejestrowałem się przez nieuwagę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018