Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Czekam na wasze posty.Może stworzymy razem idealny poradnik smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Hejka widzę, że juz działasz. hahahahha i dobrze. Ale wiesz, że nie ma instrukcji obsługi do facetow, kazdy to odzielny przypadek

3 Ostatnio edytowany przez Kamil (2010-07-19 22:48:56)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Pytasz się o to jak z nim postępować już po rzeczywistym spotkaniu, czy nadal w relacjach internetowych?

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Chciałabym wraz z osobami z forum stworzyć poradnik..przed poznaniem czyli jak się zachowywać przy pierwszym poznaniu przy wymienieniu pierwszych wiadomosci, maili...W czasie rozwijającej sie znajomosci wirtualnej a pozniej w czasie spotkan realnych...

5 Ostatnio edytowany przez _Ramzes_ (2010-07-20 01:10:25)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Ja już się wypowiedziałem na ten temat w innym wątku.

Poradnik. Chcę nadmienić, że każda jednostka jest inna i inaczej się powinno podchodzić do każdego przypadku, żeby czegoś nie zepsuć, bo tak było gdzieś napisane, lub zwyczajnie kogoś nie skrzywdzić. Lepiej chyba wypowiedzieć się ze swoim problemem na forum niż pisać poradnik smile
Jeśli chodzi o to jak się zachowywać. Najmniejszy gest każda osoba odbiera na swój własny sposób. Żart, flirt, zaczepkę, milczenie, rozmowę na poważne sprawy, na życiowe sprawy, prośbę o coś, itp.
Chcę powiedzieć, że nie jest możliwe stworzenie idealnego poradnika dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak postępować z facetem z internetu (chcę zwrócić szczególoną uwagę na pewne słowa).
Rozmowy rozmowami ale poradnik? smile Nikt wam oczywiście nie broni i nie chcę nikogo urazić ale trochę mi to wygląda na hipokryzję.
Pozdrawiam.

6

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Niestety to niemozliwe. kazdy z nas jest inny, tak bardzo roznimy sie charakterologicznie, mamy rozne preferencje , poglady, nie da sie stworzyc idealnego poradnika. Najwazniejsza rada to po prostu miec oczy szeroko otwarte i poznawac jaknajlepiej te druga osobe.

7 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-07-20 14:20:26)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Proszę Moda o skasowanie tego posta.

8 Ostatnio edytowany przez Tiff (2010-07-20 09:50:49)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Randki internetowe ? błędy mężczyzn

Kłamstwa w profilu

Jeśli w trakcie rozmowy kobieta zorientuje się, że zamiast rozmawiać z 30 letnim, przystojnym bankowcem, rozmawia z 40 letnim łysiejącym bezrobotnym, to nic dziwnego, że ucina kontakt.

Rozmowa o eks

Kobieta, która chce budować swój związek, na pewno nie ma ochoty wysłuchiwać o przymiotach swojej poprzedniczki.

Błędy i literówki

Dla kobiet, które są częściej nastawione na szczegóły niż mężczyźni- błędy, literówki, skróty typu ASAP, WTF, IMHO świadczą o tym, że mężczyzna jest niedojrzały, nie przywiązuje wagi do tego jak wypadnie (czyli mu nie zależy) oraz że nie jest nadmiernie rozwinięty intelektualnie.

Nachalność

Nacisk na spotkanie po wymianie 3 maili to zbyt dużo dla większości kobiet, które wolą mężczyznę poznać nieco lepiej, zanim zdecydują się na randkę z kompletnie obcą osobą.

Podteksty seksualne

W niewielkim stopniu, podteksty seksualne w rozmowie są stymulujące. Jeśli jednak mężczyzna wtrąca je do każdego zdania, zamiast interesujących robią się męczące i pokazują, że meżczyźnie zależy jedynie na seksie.

Brak podtekstów seksualnych

Całkowity brak podtekstów to jednocześnie oznaka braku zainteresowania drugą osobą. Najczęściej kobiety interpretują to tak, że są ?materiałem na przyjaciółkę?- po co więc tracić czas.

Seks wprost

W drugim mailu mężczyzna proponuje łóżko? Poza wyjątkami, na odpowiedź nie warto liczyć.

Nieśmiałość

Odrobina nieśmiałości jest podniecająca ? jeśli jednak mężczyzna jest przez nią sparaliżowany i odpowiada monosylabami, to szansa na to, że kobiecie będzie chciało się wyciągać z mężczyzny zdanie po zdaniu są nikłe.




Randki internetowe ? błędy kobiet

Tematy, które zabijają

Kilku tematów kobiety powinny unikać podczas rozmów ze świeżo poznanymi mężczyznami ? są to opery mydlane, filmy romantyczne, zakupy, poradniki samopomocowe ? dla mężczyzn te tematy są nudne i powodują, że pragną oni salwować się ucieczką. Do tego, kobieta która ogląda opery mydlane, najczęściej w oczach mężczyzny, jest po prostu głupia.

Rozmowa o eksie

Ta sama zasada, jak przy mężczyznach ? on nie ma ochoty o nim słuchać.

Świetna praca i wysoka pensja

Jeśli kobieta ma wysokie stanowisko i świetnie zarabia, może to działać na mężczyzn onieśmielająco. W takich sytuacjach lepiej pozostawić temat rozmowy o tym czym się zajmujesz na nieco później.

Rozmowy po pijaku

Kobiety w zwyczaju mają siadać do komputera z lampką wina, a po całej butelce robią się emocjonalne i zalewają rozmówce emocjami. Reakcją najczęstszą jest ucieczka.

Małżeństwo, dzieci, plany matrymonialne

Może niekoniecznie po pierwszych pięciu mailach???

Seks na pierwszym spotkaniu

Kiedy to kobieta jako pierwsza zaczyna mówić o seksie, mężczyzna może poczuć się traktowany przedmiotowo.

9

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

nie przywiązuje wagi do tego jak wypadnie (czyli mu nie zależy)

A niby na czym ma mu zależeć po kilku mailach, na Twoim nicku?

Nacisk na spotkanie po wymianie 3 maili to zbyt dużo dla większości kobiet

Normalny facet nie będzie gadał przez internet nie wiadomo ile. Szybka inicjatywa realnego spotkania świadczy o nim, i to bardzo dobrze.

Kiedy to kobieta jako pierwsza zaczyna mówić o seksie, mężczyzna może poczuć się traktowany przedmiotowo/

No tu to wiele zależy od tego na kogo trafisz. Jeden będzie tym zachwycony, drugi może narobić w majtki ze strachu. Poczucie traktowania przedmiotowo? W tej sferze rzadki przypadek.

10 Ostatnio edytowany przez Antoninaa (2010-07-25 05:10:52)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

smile

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Tiff dobrze piszesz:) ciesze sie ze ktos jest po mojej stronie;)

12

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"
Tiff napisał/a:

Tematy, które zabijają

Kilku tematów kobiety powinny unikać podczas rozmów ze świeżo poznanymi mężczyznami ? są to opery mydlane, filmy romantyczne,

co do filmów romantycznych powiem tak każdy facet jest inny i tutaj np filmy romantyczne połączyłamoje jak i nowo poznanego przeze mnie chłopaka. moze i to dziwnie brzmi ale poznaliśmy sie przez pewną grę internetową i wymieniliśmy sie nr gg nr telefonu .  Jest w naszej znajomosci cos takiego ze robimy niektore rzeczy razem a jednak osobno . Niestety troche daleko od siebie mieszkamy i dlatego razem chodzimy na spacery tylko ze on u siebie a ja u siebie komunikujac sie wtedy telefonicznie czy tez sms'owo . On ogląda u siebie ten sam film co ja i razem wymieniamy się sposttrzezeniami. nie wiem czemu jak z nim pisze czuję sie bardzo szczęśliwa. za tydzień się spotykamy. hmmm chyba najlepsza rada dla mnie to być sobą , nieprawdaż?

13

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Cóż, ja poznałam swojego chłopaka właśnie przez internet  i właśnie wczoraj stuknęły nam dwa latka:):):)
Pomimo tego ,że dzieliło nas kilkaset km spotykaliśmy się niemal co weekend, a już od ponad pół roku mieszkamy razem...wydaje mi się ,że wiem coś na ten temat.
TIFF ma rację, wszystko co napisał całkowicie się sprawdza...dodam jeszcze tylko ,że obydwoje jesteśmy ludźmi atrakcyjnymi i tak naprawdę wrażenie jakie na sobie wywarliśmy podczas pierwszej rozmowy było tak potężne, że podsycało chęć podtrzymywania znajomości i wypierało chęć zawierania innych, tych które były bardziej realne czy osiągalne...ten poradnik to nie głupia sprawa...mężczyźni są tak podobnie skonstruowani ,ze można opisać ich zachowani zarówno te negatywne przez internet jak i na żywo. To proste skoro mężczyzna gada o eks to tak jakby na life dłubał w nosie na randce...no i masz pogląd sprawy:)

14

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Prady Tiff sprawdzają się zarówno w internecie, jak i w normalnym świecie. Bo w internecie przecież są tacy sami ludzie jak ci, których możemy spotkać na ulicy... Trzeba tylko nieco więcej ostrożności zachować, ponieważ wirtualny świat sprzyja anonimowości i udawaniu. Więc moja jedyna rada - nie angażować się od początku znajomości. Bo facet, którego "kochamy" po kilku dniach rozmów przez gg, wiążemy z nim nadzieję na świetlaną przyszłość w rzeczywistości może mieć żonę i trójkę dzieci i kilkanaście lat więcej niż deklarował...

15

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"
aniołekxxx napisał/a:

TIFF ma rację, wszystko co napisał całkowicie się sprawdza...

hehe jestem dziewczyną tongue
to nie są moje porady, ale ze str emocje.net.pl w ogóle to identyfikuje się z nimi tongue

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

aniołekxxx- gratulacje;) oczekiwałam takich wypowiedzi:)


vinnga-Święta racja;)


Tiff-Twój poradnik bije wszystko ! super

17

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

o jakim pechu mowisz? ja tez poznalam swojego chlopaka przez neta a dokladniej przez nk . szlam na studia i chcialam miec jakiegos znajomego i napisalem do darka . hmmm wymienilismy sie nr gg pozniej telefonu . na pierwszym spotkaniu bylo cudownie caly czas sie do siebie usmiechalismy śmielismy się te czułe słowka po rozstaniu w smsach ... az tu na drugi dzien tez sie spotkalismy pierwszy raz się z Darkiem pocałowaliśmy on zapytał hmm a co tak w ogole miedzy nami jest? a ja na to : " masz nowa dziewczynę" hah na poczatku bylo super ^^ ale jak sie okazalo po 8 miesiacach sie to wszystko rozpadlo . a kazdy mowil o jaka  swietna pare tworzyliscie tak sie swietnie dogadywaliscie itp . ale tak to jest jak sie ma dobre serce sad niestety sad

18

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Ja też swojego chłopaka poznałam w internecie,a dokładnie na portalu randkowym,ale czego sie nie robi z nudów. Prawda jest,że nie ma idealnego sposobu jak postępować z kimś poznanym przez internet,każdy jest inny. Niektórych może urazic jedno,a innych drugie. Ja swoe rozmowy przez internet prowadziłam tak jak podpowiadało mi serce i tak doprowadziło to do spotkania i kilku następnych co w efekcie dało nam juz 3 miesiące bycia razem,niecałych 3 bo miną dopiero w niedziele.

19

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Witam, a nie bałyście się spotkania z facetem poznanym przez neta?

20

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

hop hop, moze ktoś tu coś napisze smile bo poradnik zapowiadał sie fajnie big_smile

ja zauważyłam u siebie straszna ceche, choć w sumie to prawidłowa zdrowa reakcja haha

czyli..... straszny brak zaufania, szukanie dziur w całym, podejrzliwosc w stosunku do osoby która zaczyna mi sie podobać, czasem wręcz wpadam w mini paranoje, czy manie przesladowczą wink im większa fascynacja tą osobą i chęci by coś z tego wyszło tym większa paranoja a potem zawód sad
a na ogół nie jestem taka, wręcz pałam zaufaniem i otwartoscia do ludzi...

staram sie myśleć logicznie, ale internet daje mase mozliwosci sprawdzenia tej drugiej osoby itd. staram sie nie popadac w obsesje i dac tej drugiej osobie minimum zaufania, przynajmniej takiej ktora "wydaje" sie byc w porzadku.

ale watpliwosci sa zawsze.

21 Ostatnio edytowany przez enya (2011-07-17 21:37:59)

Odp: Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Poradnik jak postępować z facetem poznanym w Internecie, ten poradnik raczej powinien dotyczyć tego jak "używać internetu i jak podchodzić do znajomości z internetu".

Po pierwsze mieć świadomość, że pierwsze wiadomosci wymieniane z mężczyzną poprzez internet to tylko iluzja. Ty i kazdy z nas więcej sobie dopowiada niż rejestruje fakty. Każdej wiadomosci otrzymanej nadajesz pewnien ładunek emocjonalny, jednak to zazwyczaj są Twoje emocje. Tworzysz sobie mniej, czy bardziej ale jednak wyidealizowany obraz tej drugiej osoby.
Możesz oczywiscie długo pisać z tym kimś i fascynować się tymi emocjami, jednak zawsze trzeba pamiętać, że jeśłi dojdzie do spotkania w rzeczywistosci to tego kogoś będziesz musiała poznać od nowa, na nowo, czy tez dopiero będziesz go  musiala poznać.

Może się okazać, iż mężczyzna z internetu to zupełnie inny mężczyzna niż ten poznany w realu. Jednak jeśłi w realu dasz jemu szansę na poznanie bez ciągłego porównywania, czy wciąż fascynowania się postacią z internetu to macie realną szansę coś stworzyć. Gdyż tak naparwdę wszytsko zalezy od tego jaki ten ktoś jest, a nie od tego w jakich okolicznościach się poznaliście.

wicherek paranoja jak najbardziej się pojawia wink
Ta tajemniczość, to nie znane, nieodgadnione w takich znajomosciach jest najbardziej fascynujące i jednocześnie stwarza właśnie wspomnianą iluzję.

Tiff napisała:
"Błędy i literówki

Dla kobiet, które są częściej nastawione na szczegóły niż mężczyźni- błędy, literówki, skróty typu ASAP, WTF, IMHO świadczą o tym, że mężczyzna jest niedojrzały, nie przywiązuje wagi do tego jak wypadnie (czyli mu nie zależy) oraz że nie jest nadmiernie rozwinięty intelektualnie."

Jak najbardziej się z tym zgodzę.
Przyznaję, że nie znoszę jak właśnie faceci w mailach, czy na gg piszą niechlujnie. Używają jakiś skrótów oraz nie piszą całymi zdaniami tylko jakieś pojedyncze słowa... jak widać, że nie chce im sę pisać.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Poradnik: "Jak postępować z facetem poznanym przez internet"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024