dziecko polknelo monetę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » dziecko polknelo monetę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: dziecko polknelo monetę

witam tak jak w tytule dzis rano mój skarb znalazł gdzies monetę w domu czy któraś z kobiet miała taka historie strasznie sie martwię nie wiem czy jechać na pogotowie czy co mam zrobic

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziecko polknelo monetę

Dla matki to chyba powinno być oczywiste, że jechać do lekarza. A Ty siedzisz i piszesz na forum zamiast to zrobić...

3

Odp: dziecko polknelo monetę
mmjktm napisał/a:

witam tak jak w tytule dzis rano mój skarb znalazł gdzies monetę w domu czy któraś z kobiet miała taka historie strasznie sie martwię nie wiem czy jechać na pogotowie czy co mam zrobic

Nie no spoko,siedź na forum- może dziecko wydali:)

4

Odp: dziecko polknelo monetę

przed chwila wróciłam od lekarza GP i mam właśnie czekać aż dziecko wydali bardzo dziękuje za bardzo dobre rady  nie ma to jak dobra rada od kobiekt z doświadczeniem napewno skorzystam nastepnym razem z tego forum tu tyle życzliwych osób jest aż sie chce wracać

5

Odp: dziecko polknelo monetę

Heh, a jak niby miałby Ci tu pomóc ktokolwiek na forum w tej konkretnej sytuacji ? To sprawa dla lekarza, z bezpośrednim kontaktem, a nie szukanie rady przez kabel.

Trzeba było w ogóle dłużej czekać i nic nie robić, to może jakaś puszka Coli by wyskoczyła lol

6

Odp: dziecko polknelo monetę

zapytałam czy któraś z kobiet była w takiej sytuacji ale czego tu mogłam sie spodziewać prZeciez to Polska nawet na forum nie ma życzliwości tymbardziej nikogo nie obrazilam nic nikomu nie zrobiłam a zreszta pozdrawiam

7

Odp: dziecko polknelo monetę

Ja jako nie-kobieta, ale student V roku kierunku lekarskiego, radziłbym udać się do lekarza smile
No i przecież użytkowniczki udzieliły porady, najlepszej w danej sytuacji.

Przepraszam za tę puszkę hmm ale jak się czyta niemal codziennie informacje z serii "bo kocyk był za śliski"....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » dziecko polknelo monetę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024