SPOTKANIE PO 10 LATACH Z BYŁYM - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » SPOTKANIE PO 10 LATACH Z BYŁYM

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: SPOTKANIE PO 10 LATACH Z BYŁYM

DROGIE PANIE, CZY JA NAPRAWDE ZWARIOWAŁAM, BYLISMY ZE SOBĄ OD PODSTAWÓWKI, TO BYŁA PIERWSZ MIŁOŚĆ, BARDZO SIĘ KOCHALIŚMY, LECZ PÓŹNIEJ NIESTETY NADESZŁY ZŁE CHWILE I WSZYSTKO SIĘ SKONCZYŁO,BARDZO PRZEŻYŁAM NASZE ROZSTANIE ALE WMAWIALAM SOBIE ZE TAK MA BYĆ..NIE MIELIŚMY ZE SOBĄ KONTAKTU OKOŁO 10 LAT, TYLKO CZASAMI WIDYWAŁAM GO Z DALEKA....WYSZŁAM ZA MĄŻ ZA INNEGO, MAM DZIECKO I NAGLE SPOTKALIŚMY SIĘ  PO LATACH.DŁUGIE NOCNE ROZMOWY PRZEZ INTERNET, CZUŁE SŁOWA I WSZYSTKO WRÓCIŁO.CHCIAŁABYM COFNĄĆ CZAS ALE NIE MOGĘ, CZY MYŚLĄC O NIM JUŻ ZDRADZAM WŁASNEGO MĘŻA?CZY TA ZAKAZANA MIŁOŚC NIE MA NAJMNIEJSZEJ SZANSY?CO ROBIĆ, CO O TYM  MYŚLEĆ?

Uwaga ! Bardzo proszę o nieużywanie na forum funkcji CAPS LOCK, ponieważ psuje ona przejrzystość wypowiedzi dla innych użytkowników - Admin

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SPOTKANIE PO 10 LATACH Z BYŁYM

Przede wszystkim nie ryzykowałabym rozpadu rodziny,skoro jesteś szczęśliwa(a mam nadzieję,że jesteś,bo nic nie napisałaś więcej na ten temat) to po co to psuć.Pierwsza miłość zawsze zostaje w pamięci,ale nie masz gwarancji,że to może być coś poważniejszego niż pisanie do siebie,a ból jaki sprawisz najbliższym pozostanie nie tylko w ich sercach ale również w twoim.Potem możesz żałować,a czasu nie da się cofnąć.Jeżeli chcesz z nim utrzymywać kontakt to sugerowałabym tylko na stopie koleżeńskiej,albo wcale.Zastanów się czy warto posunąć się dalej,ale ja uważam,że nie.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

3

pisałaś że byliście ze sobą od podstawówki, czyli to była dziecięca miłość. Jeżeli kochasz męża nie daj się teraz omamić wspomnieniami -żyj tym co masz smile

dam radę

4

I ja się zgadzam z dziewczynami. To była Twoja pierwsza miłość i wiadomo, że zawsze będzie sentyment, ale uważam, że skoro masz rodzinę i nic nie piszesz, zeby Wam się nie układało, więc nie ma sensu rozbijać rodziny kosztem wspomnień.

ach ta pierwsza wielka miłość , ja sama czasem wracam do czasów pierwszej miłości i az mnie ciarki przechodzą , czuję śmieszne motylki w brzuchu . Po tym co napisałaś , nie rozstaliście się bo sami tego chcieliście tylko z powodów od was nie zależnych ..zgadza się ? dlatego myslisz że może teraz to ma szanse , lecz wydaje mi się ze jestes szczesliwą mężatką i matką . Jedynym czynnikiem który pcha CI w ramiona byłego to codzienność . Ale przypomnij sobie czy gdy spotykałaś się ze swoim mężem czułaś te motylki ...na mysl o nim nie miękły Ci kolana ???  smile
Mysl i powrót do dawnych lat jest fajny , ja bardzo często wracam myślami do swooich byłych .
Możesz marzyć ale nic więcej .
życzę Ci powodzenia smile

```````````````````````````````````````````
Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

6

Nie warto wracac do przeszlosci. To jest juz zamkniety rozdzial.

Od miesiecy mialam kontakt internetowy z moim pierwszym chlopakiem. Zaczelo sie bardzo fajnie. Znalazl mnie na naszej klasie, napisal kilka razy, gadalismy na GG. Wspominalismy dawne czasy i bylo bardzo fajnie, zwlaszcza, ze moj zwiazek przezywal kryzys. No, ale jak sie okazalo chlopak mial strategie. W ostatniej wiadomosci wypomnial mi nasze rozstanie (1 tydzien po rozstaniu zaczelam sie spotykac z innym, on to potraktowal jako zdarde i tak mysli do dzisiaj, jak sie okazalo), czyli specjalnie szukal ze mna kontaktu, zeby wyrzucic z siebie to, co mu lezalo na sercu.

Uwazam, ze nie warto wracac do przeszlosci, nawet jesli byla tak piekna, jak w twoim przypadku.

7

mysle,ze nie warto ryzykowac i wiazac sie z ta miloscia z dziecinstwa,bo ryzykujesz
bardzo duzo - kochajacego meza i dziecko. Mysle,ze jestes szczesliwa.

Kobiety juz tak chyba maja,ze jak jest dobrze,to zaczynaja kombinowac.

8

Pamiętaj ,że przez 10 lat człowiek ten zmienił się.. ty niestety nie jestes w stanie stwierdzić w jaki spoób się zmienił... przecież poprzez pisanie, rozmowy można być kimś zupełnie innym niż w rzeczywistości... chciałabys stracic rodzinę...a później byc może bys tego załowała?

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

9

Popieram dziewczyny. Stara miłość i do tego z podstawówki może nie spełnić Twoich oczekiwań. Masz za dużo do stracenia!!!Nie ma co ryzykować.

"Jeden jest tylko sukces - być w stanie spędzić życie na swój własny sposób"

10

Izka, czy Ty jestes niepowazna? Zapominasz, ze nie jestes juz nastolatka. To jest Twoja przeszlosc i on powinien w niej pozostac. Ulozylas sobie zycie, i za wszelka cene chcesz sobie je popsuc? Potem kobiety placza, ze sa takie nieszczesliwe, a same sobie sa winne. Tak wiec izka, wez sie w garsc i najlepiej zerwij z nim kontakt. Jest powod dla ktorego sie rozeszliscie, prawda? Nie zapominaj o nim.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

11

Zastanawiam się dlaczego o nim myślisz?Dziewczyny a jeśli ona nie jest szczęsliwa?To co wtedy?zapomnieć o nim na siłę bo tak trzeba i wypada?

12

oczywiście, jeżeli spotkała starą miłośc to zawsze można znaleźć minusy swojego związku i nagle się okaże jaka jest neiszczęśliwa a ten stary/nowy facet napewno przyniesie mnóstwo szczęścia którego tak jej brakuje.
Niedowiemy się niestety dopóki sama zainteresowana się nie wypowie.

dam radę

13

Może macie rację że przytłacza mnie ta codzienność..a tu nagle pojawił się ktoś kto zwraca na mnie uwagę, ponieważ mąż nie ma dla mnie za dużo czasu:(Będę chyba musiała żyć tak jak żyję, ale nie potrafię o nim nie myśleć, rozstaliśmy się z mojej winy i ja teraz czuję się winna i tak było zawsze i chyba będzie.On powtarza że bardzo mnie kochał,ale musiał się z tym pogodzić a teraz gdy się spotkaliśmy to wszystko wraca.Nie mam pojęcia czy to ciekawość, czy coś więcej, a może przeznaczenie?Nie wierzycie w nie?

14

To może porozmawiaj z mężem o tym, że on Ci za mało czasu poświęca. Może on nawet sobie sprawy z tego nie zdaje. Zróbcie sobie wypad do romantycznej knajpki czy coś w tym stylu, powspominajcie, jak to było na początku Waszego związku, ślub itp. Może to pozwoli zapomnieć Ci o tamtym mężczyźnie. Pamiętaj, ze to było wiele lat temu i co się stało to się nie odstanie. Zraniłaś go i czujesz się winna, ale pamiętaj o tym, ze teraz masz swoje życie a on swoje. Nie wiem, czy wierzę w przeznaczenie czy nie. Moim zdaniem jest to ciekawość i może takie wyrwanie się z monotonii życia codziennego.

15

Uważam że ta Twoja pierwsza miłość to powinien być już rozdział zamknięty w Twoim życiu,to już poza Tobą i nie da się cofnąć czasu.Zapewne zupełnie inaczej podchodziłaś do tego byliście młodzi bez obowiązków i wszystko wydawało się takie piękne ale to już nie wróci.Tak ,tak żyjesz wspomnieniami o tym facecie,teraz masz rodzinę męża,dziecko i to im powinnaś poświęcać swoją uwagę.Dorosłe życie już takie jest że czasami mamy dość tej przytłaczającej codzienności ale zawsze można to zmienić i to Twoja w tym głowa żeby coś się zaczęło dziać w twoim małżeństwie.A nie użalanie się za czymś co było a już nie wróci.....a nawet jeśli miałoby wrócić to nigdy już nie będzie to samo.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

16

Na szali stawiasz rodzinę- lub jej rozpad...... byc może dla mrzonek lub wspomnień.Przemyśl- czy warto.

17

Nie jest mi łatwiej gdy wszystkie tak samo myślicie, alę bardzo dziękuję :)Jakoś dam radę..

18

Och, moja pierwsza miłość też nie tak dawno wróciła - myślami tylko i tak krąży gdzieś w tej mojej podświadomości i podtyka różne obrazy z serii co by było....
Coś w tym jest, że tego pierwszego uczucia się nie zapomina, ono gdzieś się czai, żeby wybuchnąć!! albo utonąć.
Ja tylko z daleka widziałam tego swojego - pierwszy raz od jakiś 10 lat, a jak byłabym w Twojej sytuacji to nie wiem......

19

Chciałabym spotkać swoje sympatie-po latach.Ciekawiłby mnie ich wygląd,zachowanie,jak ułożyli swoje życie,itp.Ciekawe,czy serce na powrót by drgnęło-u nich,u mnie...?

20

izka napisał/a:

Nie jest mi łatwiej gdy wszystkie tak samo myślicie, alę bardzo dziękuję :)Jakoś dam radę..

Nie wszystkie! Spotkaj się z nim.Pozrozmawiaj , co Ci szkodzi.Jeśli kochasz mężą ta miłość zwycięży.Jeśli nie...hm...

21

JEŻELI KOCHASZ MĘŻA TO SPRÓBOJ NAJPIERW NAPRAWIĆ SWOJE MAŁŻEŃSTWO JA KIEDYS MIŁAM TAKĄ PRZYGODE, CO PRAWDA TO NIE BYLA MOJA WIELKA MIŁOŚĆ ALE CHLOPAK W KTÓRYM SIE KOCHALAM WŁAŚNIE  W PODSTAWÓWCE WIEM ŻE TO NIE TO SAMO ALE JEDNAK PODOBIENSTWO JEST SPOTKANIA CZULE ESY A POTEM STRACH A JEZELI WYGADA NASZYM WSPOLNYM KOLEGĄ WKOŃCU NIEKTÓRZY Z NAS MIESZKAJA W TYM SAMYM MIEŚCIE I CO POMYŚLĄ  ONI WTEDY O MNIE ,JEŻELI TO DOJDZIE DO MOJEGO MĘŻA TAKE WŁAŚNIE MIALAM MYŚLI WIĘC RADZE CI SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ NAD TYM CO JEST DLA CIEBIE ISTOTNE W ŻYCIU

22

Powiem tak,nie zgadZam się z tymi odpowiedziami.ja mam podobna sytuacje,identyczna.mam żonę nowy dom,jesteśmy 8lat po ślubie.ale niestety prawdziwa miłość jest w moim sercu już 14lat,i przestać myśleć nie mogę,nie jest lekko z tym żyć i oklamywac żonę i siebie.i powiem szczerze ze jakby pierwsza moja miłość chciała być ze mną to nawet bym się nie zastanawiał.trudno dla mnie waZniejsze jest to co czuje naprawdę jak być z kimś,bo dzieci bo dom,i co z tego?to lepiej jest zamyslec się na smierć?poprosił ktoś kto nie był w takiej sytuacji,to niech nie doradza lepiej.najlepiej o tym wiedza ci co to przechodza.nie da się patrzeć kategoriami bo dzieci bo rodzina,bo dzieci zaczną tez żyć swoim życiem a ty zostaniesz w życiowej monotoni z mężem który już nie myśli o tobie tylko jest bo jest,a ten który był twoja miłością tylko czeka żeby zabrać cię w piękne romantyczne miejsce.życie jest tylko jedno,dlatego jest warte emocji i przezyc

23

Ja propopnuje sie z nim spotkac, gdzies na kawe, na neutralnym gruncie. Pogadac. I wtedy moga sie wydarzyc dwie rzeczy. Albo wszystko Wam wroci i bedzie jeszcze ciezej z decyzja, albo uswiadomisz sobie, ze jednak nic juz do niego nie czujesz.
W tym pierwszym wypadku, zgadzam sie z przedmowca. Moi rodzice rozstali sie kiedy mialam 5 lat. I nigdy nie mialam im tego za zle. Ludzie NIE POWINNI byc ze soba, jesli sie nie kochaja, koniec. Jesli to ta pierwsza milosc jest Ci przeznaczona, to nie walcz z tym, tylko ryzykuj. Zycie jest krotkie.

Life is hard. After all it kills you.

Podzielam zdanie niektórych dotyczące spotkania. Uważam, że wcale nie jest dobre tkwić w związku (nawet w małżeństwie), gdy kocha się kogoś innego. Że niby dla dziecka? Moi rodzice byli ze sobą ze względu na mnie i moje siostry i gdy się dowiedziałam, że to nie dlatego, że się kochają , miałam do nich ogromny żal. Wolałabym, żeby oboje byli po prostu szczęśliwi. Ty też szukaj swojego szczęścia - czy to z Twoim mężem, czy to u boku ex. Może to egoistyczne, ale w życiu nie można być męczennikiem.

Use your heart as a weapon
It hurts like heaven

25

Witam ja mam pytanie co robic??? Moja kobieta ukradkiem pisze i rozmawia z bylym mezem . Rozstali sie 8 lat temu on ja bil traktowal jak ..... teraz nagle sie odnalazl po tylu latach , moja Ania sie zmienila wzgledem mnie strasznie widze ja tylko ciagle aktywna na fb i massengerze w pracy gdzie nigdy wczesniej tego nie robila . Mamy coreczke 4 letnia do czasu gdy sie nie odezwal mielismy super.kontakt czasami jak w kazdym zwiazku byly prztyczki ale ogolnie bylo ok.moje pytanie brzmi czy ktos taki jak jej ex moze.sie zmienic? Czy bedzie dobrze 2 4 6 tyg i znow zacznie ja poniewierac tym bardziej ze.zawsze jej powtarzal ze jest puszczalska i za to tez ja bil . Jestem u kresy wytr!ymalosci bo bardzo ja kocham nie umiem sobie poradzic w takiej sytuacji , a tu jeszcze nasza corka prosze o porade jak to rozwiazac !!!! Nadmienie tez ze probuje z nia rozmawiac zawsze mi ppwtarza ze mnie nie zostawi ze nie pozwoli zeby jej nasza corka.miala.takie zycie ale czy mowi prawde???

26

Sebik napisał/a:

Witam ja mam pytanie co robic??? Moja kobieta ukradkiem pisze i rozmawia z bylym mezem . Rozstali sie 8 lat temu on ja bil traktowal jak ..... teraz nagle sie odnalazl po tylu latach , moja Ania sie zmienila wzgledem mnie strasznie widze ja tylko ciagle aktywna na fb i massengerze w pracy gdzie nigdy wczesniej tego nie robila . Mamy coreczke 4 letnia do czasu gdy sie nie odezwal mielismy super.kontakt czasami jak w kazdym zwiazku byly prztyczki ale ogolnie bylo ok.moje pytanie brzmi czy ktos taki jak jej ex moze.sie zmienic? Czy bedzie dobrze 2 4 6 tyg i znow zacznie ja poniewierac tym bardziej ze.zawsze jej powtarzal ze jest puszczalska i za to tez ja bil . Jestem u kresy wytr!ymalosci bo bardzo ja kocham nie umiem sobie poradzic w takiej sytuacji , a tu jeszcze nasza corka prosze o porade jak to rozwiazac !!!! Nadmienie tez ze probuje z nia rozmawiac zawsze mi ppwtarza ze mnie nie zostawi ze nie pozwoli zeby jej nasza corka.miala.takie zycie ale czy mowi prawde???

1. Załóż swój watek
2. Zadałeś niewłaściwe pytanie - nie chodzi o to jak i czy się zmienił, tylko dokąd zmierza Twoja partnerka.
3. Czy rozmawiałeś już o tym z partnerką?

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » SPOTKANIE PO 10 LATACH Z BYŁYM

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018