Problemy finansowe chłopaka a wizje na przyszłość... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Problemy finansowe chłopaka a wizje na przyszłość...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Problemy finansowe chłopaka a wizje na przyszłość...

Mam 24 lata, jestem w związku z moim rówieśnikiem (jesteśmy razem rok z czymś) i sprawy zaczynają się komplikować. Ponieważ on jest typowym humanistą/idealistą niespecjalnie radzi sobie w tej konsumpcyjnej rzeczywistości. Niedawno przeprowadził się do stolicy z zamiarem znalezienia pracy. Nie okazało się to jednak tak łatwe jak myślał, więc zaczęły się problemy finansowe - ja staram się pomagać jak mogę i udzielać bezzwrotnych pożyczek, na tyle na ile pozwala mi sytuacja finansowa (rockefeller'em niestety nie jestem). Samo to nie stanowiłoby problemu, biorąc pod uwagę, że facet jest generalnie do rany przyłóż i kocham go.
Chodzi o to, że on ma bardzo ambitne plany - interesuje do produkcja filmowa, chciałby w przyszłości kręcić filmy i innej alternatywy nie widzi dla siebie. Nie chce wykonywać innej pracy, do tego teraz rzucił pracę, którą ledwo dostał (w hotelu na recepcji).
Od października mielibyśmy razem zamieszkać, a ja jestem przerażona wizją zupełnego braku poczucia bezpieczeństwa, utrzymywania nas obojga za moje marne grosze, które pojawiają się dość nieregularnie (pracuję na zleceniach). Rozmawialiśmy o tym, ale on się załamuje i atmosfera robi się tak płaczliwa i ciężka z obu stron, że nie do wytrzymania.
Nie wiem co zrobić, niby nie jestem zwolennikiem materializmu, ale wizja skrajności w drugą stronę mnie przerasta. Czy wy też mieliście kiedyś taki problem? Może komuś udało się taki rozwiązać? Będę wdzięczna za rady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy finansowe chłopaka a wizje na przyszłość...

Musisz mu powiedzieć, że marzenia czasami trzeba odłożyć na później ( mówię tu o kręceniu filmów). Życie w stolicy nie jest najłatwiejsze i tam trwa nieustanny wyścig szczurów.
Nie od razu Kraków zbudowano wink . Nie od razu też wielcy reżyserowie kręcili wspaniałe filmy. Wielu z nich przeszło ciężką drogę i nie pracowali od początku za kamerami.

3

miu napisał/a:

ja staram się pomagać jak mogę i udzielać bezzwrotnych pożyczek

Jakieś 10 lat temu miałam podobny problem, dlatego pozwolę sobie się wypowiedzieć. NIGDY nie dawaj chłopakowi pieniędzy, bo go w ten sposób kastrujesz.

4

On jest totalnie niezaradny i nieogarnięty. Rzuca pracę, bo chce kręcić filmy chociaż nie ma to na obecnie żadnych szans? Przykro mi, ale z takim facetem czeka Cię ciężkie życie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Problemy finansowe chłopaka a wizje na przyszłość...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018