Szkoła a związek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Szkoła a związek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Szkoła a związek

Witam

Od początku się zastanawiałem gdzie napisać ten temat, możliwe że to nie jest odpowiedni dział jeśli nie to prosze o przeniesienie. Właśnie nie zdałem do następnej klasy ( do maturalnej ) czuje sie przyłamany , starałem sie do samego końca lecz zawaliłem widocznie za słabo umiałem , leniuchowalem caly rok i myslalem ze pod koniec dam rade wszystko poprawic ale nie dałem i mam 4 jedynki, nie mam szans na poprawke, będe poprawiał rok. Czuję sie głupio , lecz najbardziej myśle co na to moja dziewczyna? Jaka może byc jej reakcja na to?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szkoła a związek

Nie można przewidzieć czyjejś reakcji, ale jeżeli o mnie chodzi to dla mnie największe znaczenie miałoby to czy w następnym roku się zmienisz i będziesz się uczył, czy dalej będziesz się obijał cały rok myśląc, że w kilka tygodni wszystko nadrobisz.

3

Odp: Szkoła a związek

w sumie to gdyby mój chłopak miał taką sytuację, tzn widziałabym że się obija cały rok, nie uczy się to za wszelką cenę dopingowałabym go i mobilizowała do nauki cały rok. Ale skoro już masz te 4 jedynki to nic nie poradzisz. Twoja dziewczyna na początku może się zdenerwować ale jeśli Cię kocha to zrozumie i będzie Cię wspierać smile

4

Odp: Szkoła a związek

Zgadzam się z użytkowniczkami powyżej. Porozmawiaj z dziewczyną i obiecaj jej poprawę smile Jeżeli Cię kocha, to może nawet zaproponuje Ci pomoc w nauce z przedmiotów, z których kulejesz.

5

Odp: Szkoła a związek

Współczuje:( Musisz wziąść się za naukę i napewno dasz radę,masz cale zycie przed sobą:)Ja nie zdałam matury z anglika (szok) ale walcze..choć siły i czasu  brak(mam rodzinę):)ale się nie poddaje więc ty też tego nie rób z perspektwy czasu wiem ze młodzież ma naprawde czas by się uczyć:)

6

Odp: Szkoła a związek

Trochę za późno na żale. Wydajesz się bystrym chłopakiem. Przedmówczynie mają racje.

7

Odp: Szkoła a związek

Jezeli masz 4 jedynki to musisz byc totalnym glabem (ale to wykluczam) albo totalnym leniem. Jezeli leniem to nie masz za grosz poczucia zadnego obowiazku co bedzie sie przejawiac takze w zyciu codziennym i moze rzutowac na przyszly zwiazek z ta czy inna kobieta. A wiedz ze kobiety nie lubia leniuchow, nie oceniam czy jestes zyciowo zaradny bo tego wrecz wymagaja. NIe lubia fajtulap. Nawet jak ktos nie jest zradny ale wlozy w to troche pracy to ktos to i tak doceni. A jak bedziesz leniem to dostaniesz kopa.

8

Odp: Szkoła a związek

Wydajesz się bystrym chłopakiem, niestety leniem! smile
Co się stało to się nie odstanie, teraz musisz wziąć się w garść i pokazać wszystkim, że stać Cię na pozytywne oceny z tych przedmiotów!
Wierzę, że dasz radę, trzymam kciuki smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Szkoła a związek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024