Trzesace dlonie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Trzesace dlonie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Trzesace dlonie

Witam, mam problem od dluzszego czasu. Trzesa mi sie rece, nie moge doniesc herbaty do stolu, zeby nie porozlewac. Zazwyczaj bardziej zaczynaja sie trzasc jak cos trzymam, niose. Zaczynam sie tego wstydzic, chowam rece do kieszeni. Nie wiem co robic, biore magnez regularnie. Czasem sa to lekkie drgania, a czasem naprawde silne - wtedy kiedy musze przeniesc cos ciezkiego. A czasem sie trzesa zupelnie bez powodu, a czasem sa normalne - jak poloze na stole.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trzesace dlonie

Byłaś z tym u lekarza?

3

Niestety też mam coś takiego...

4

Radziłabym się wybrać do lekarza. Może to być coś z układem nerwowym, nerwica, albo nawet coś z sercem. Nie bagatelizuj tego.

5

Albo z tarczycą.

6

Dzis ide na badanie krwi, napisze co wykaze.

7

Może to być także na tle nerwowym. W dodatku w takim przypadku im bardziej będziesz zwracać uwagę na to, że trzęsą Ci się dłonie tym bardziej będą się trząść... Sama przeżywałam ten mały koszmar.

8

Dziewczyny czyście z konia spadły, marsz na badania do lekarza. NIE WOLNO!! bagatelizować takich objawów, to może mieć związek z układem krwionośnym, nerwowym może być skutkiem choroby. Tfu, odpukać. Daj znać co lekarz powiedział.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Trzesace dlonie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018