Nie chce ze mna byc po ponad 3 latach zwiazku co robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Nie chce ze mna byc po ponad 3 latach zwiazku co robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nie chce ze mna byc po ponad 3 latach zwiazku co robic?

Witam nazywam sie Maciek mam 21 lat.Mam wielki problem dziewczyna zostawila mnie po ponad 3 latach,a powodow jest duzo raz mowi tak raz tak.Pierw powiedziala ze niewie czy mnie kocha ostatnio udalo mi sie do niej dodzwonic od jej mamy z telefonu bo ode mnie nie odbiera,zapytalem czy mnie kocha to mowi ze nie chce o tym rozmawiac.Za drugim razem mowila ze jest zla o to ze nie odbieralem telefonu przez caly dzien.Rok temu juz byla taka sytucja ze nie wiedziala czy mnie kocha ale minelo 3 dni i zadzwonila.Prosze was o pomoc co mam robic?,co mam myslec o tym ze raz mowi tak a raz tak?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie chce ze mna byc po ponad 3 latach zwiazku co robic?

Niewiem czy mam poczekac czy isc do niej i porozmawiac prosze o rady.

3

Maciek90 napisał/a:

Pierw powiedziala ze niewie czy mnie kocha ostatnio udalo mi sie do niej dodzwonic od jej mamy z telefonu bo ode mnie nie odbiera,zapytalem czy mnie kocha to mowi ze nie chce o tym rozmawiac.

Maćku, poczekaj.
Daj jej czas na przemyślenie.
Nie oczekiwałabym na Twoim miejscu jednak fajerwerków.
Dziewczyna wydaje się być zmęczona waszym związkiem i wyraźnie tylko szuka pretekstu aby odejść od Ciebie w najmniej bolesny dla Ciebie sposób.
Zajmij się sobą. Ona wie, że Ci zależy. Biegając za nią, wydzwaniając nawet z telefonu jej matki ..zniechęcisz ją tylko do siebie.

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

4

No tak ale dlaczego sie niechce spotkac i powiedziec mi o tym w oczy?

5

Bo ma w glowie bigos...

Daj jej spokoj, zajmij sie soba. Nie dzwon, nie pisz, nie namawiaj na spotkania. Odpusc.

Jesli jej choc troche zalezy to odezwie sie sama, jesli nie to znaczy, ze milosc sie w niej wypalila i nic sie nie da zrobic.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

6

Też to przeżyłam, tyle ze stałam z drugiej strony. Maćku nic na siłe. Jeśli nie wie czy cię kocha, to daj jej czas do przemyśleń. powinna być pewna swoich uczuć, na niepewność czy kłamstwie nie można zbudowaać związku.

7

tak wlasnie dajcie sobie czas... faktem jest ze zaczeliscie ze soba byc jako bardzo mlodzi ludzie. tak wiec ani ty ani ona ne meliscie zbytnio czasu zeby po prostu sie wyszalec a przeciez jak wiemy mlodosc ma swoje prawa i lepiej szalec teraz. nawet  jesli zapłatą za te szaleństwo jest wasze rozstanie, nie macie dzieci jestesie młodzi swiat otworzyl przed wami drzwi, wiec korzystaj z tego co daje dzień nie mysl o wczoraj, bo to juz było i nie wroci nie mysl tez zbytnio o jutrze bo przeciez nie nalezy do ciebie PAMIETAJ ZE TYLKO DZIS JEST TWOJE. trzymam kciuki zebys jak najszybciej doszedl do siebie i cieszyl sie dniem powodzenia

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Nie chce ze mna byc po ponad 3 latach zwiazku co robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018