Nie dam rady dłużej tak żyć . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie dam rady dłużej tak żyć .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nie dam rady dłużej tak żyć .

Jest mi bardzo ciężko padam z sił rozwód to straszne przeżycie i dla mnie i do córeczki ale mój mąż nic z tym nie robi .Opamiętać sie nie opamiętał a teraz to chyba ani ja ani dziecko już nie wierzymy w naszą rodzinę . Nie walczył chodziarz czekałyśmy , zamknoł się zupełnie . Już o niczym nie rozmawiamy jesteśmy obcymi ludzimi .Nawet z dzieckiem swoim nie rozmawia .Czy takiej reakcja to normalka wydaje mi się że gdyby ktoś chciał ratować swoją rodzinę zachowywał by się inaczej .Proszę pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie dam rady dłużej tak żyć .

Jakim cudem mam Ci pomóc przez internet...?
Terapia, terapia, teeeeraaaapiiiaaaaa

3

Niedawno rozstalam sie z mezem, mam 3 dzieci i ciezka sytuacje bo maz narobil mi dlugi.
Chetnie bym cie wsparla, chociazby slowem, ale nie wiem co sie stalo z wazym malzenstwem, dlaczego ci tak zle? Kochasz meza?
Nie wiem nic, moze masz juz watek o was, chetnie przeczytam... napisz.

4

Na naszym forum obowiązuje zasada, że jedną historię (sprawy jednego związku) opisujemy w jednym wątku. Założyłaś już jeden wątek o swoim mężu, kontynuuj go.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie dam rady dłużej tak żyć .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018