Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc???

Witam! Nie wiem czy dobry dział wybrałam. Ale mam problem mam 22 lata i od pewnego czasu mam straszne uczcie w kościele jak bym miala zemdlec ze wzgledu na to przestalam od pewnego czasu chodzic do kosciola. To znaczy: czuje jak mi sie gorąco robi na plecach, starsznie sie denerwuje ręce mi sie trzesa. trwa to minutę 2 no gora 3 i przechodzi, a w ciagu godziny w kosciele zdarza mi sie to 4 razy. Mam obawy ze nie wytrzymam a na dodatek zaczynaja sie cieple i gorące miesiace....
Głodna nie chodze musze zawsze sobie zjesc poniewaz od najmlodszych juz lat moja mama kazal mi jesc bo z tego powodu dziewczyny mdleja.
Przewaznie siedze... nie wchodze do srodka nawet zimą bo wiem ze moge nie wytrzymac.
I na dodatek jestem swiadkiem na bierzmowaniu u siostry w tym tygodniu a z tego co wiem to swiadek caly czas stoji.... ja miesiac tem mowilam siostrze ze nie wytrzymam ale ona mi nie chce wiezyc.... nie wiem co mam robic:( boje sie ze moge nie wytrzymac a z tego co wiem to ma byc gorąco a z tego co wiem to o godzinie 15 jest ta sama temperatura co o godz. 12 w polodnie.

Pomocy!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc???

Masz nerwice lękową i niestety do czasu tego bierzmowania nie zdąższ nic z tym zrobić.Jak dobrze pamietam z mojego bierzmowania,to świadkowie nie stali caly czas.Czyzby teraz bylo inaczej...?Nikt,kto tego nie przezyl ci nie uwierzy,dlatego twoja siostra cie zignorowala.Ja mialam gorzej,bo siedzac w kosciele dostawalam atakow paniki.I mialam tez wrazenie ze zaraz sie przewroce a co gorzej-umre.Serce walilo mi jak oszalale,zawroty glowy i ciezko bylo oddychac.Jedyne co teraz mozesz zrobic,to powtarzac sobie ze nic ci sie w tym kosciele nie stanie.Bo na prawde sie nie stanie.Te twoje lęki dzieją sie tylko w twojej glowie,psychice.

3

Odp: Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc???

Świadkowie potrzebni są tylko w momencie, gdy ksiądz maluje na czole znak krzyża. Moja siostra cioteczna miała akurat grypę żołądkową i zjawiła się w kościele tylko na ten moment, resztę mszy była w samochodzie ;]

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Bierzmowanie- lęk przed zemdleniem w kościele. Jak się tego pozbyc???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021