odrosty zafarbowały mi się na żółto - czy warto powtórzyć farbowanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » odrosty zafarbowały mi się na żółto - czy warto powtórzyć farbowanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: odrosty zafarbowały mi się na żółto - czy warto powtórzyć farbowanie?

Wiatm wszystkich:)

Dokładnie tydzień temu farbowałam odrosty farbą wellaton naturalny blond, która dosyc dobrze rozjasniła mi odrosty ale różniły sie od pozostałych i włosów wiec postanowiłam dla wyrównania kolorytu nałozyć na całość farbę casting creme gloss perłowy blond i po tej farbie na odrostach włosy uzyskały lekko żóltawy odcień a reszta tak jak na opakowaniu perłowy. Myślałam aby nałozyć teraz na same odrosty farbę syoss bo taką posiadam w domu (ponieważ została kiedys kupiona ale bałam sie jej użyć...) syoss 9-5 mroźny perłowy blond, i nie weim czy to jest dobry pomysł bo nie chciałabym pogorszyć sprawy a z drugiej strony bardzo denerwuje mnie to,że są miejscami żólte i może po tej farbie ta żółć zniknie? Używałam równiez szamponu artego do włosów blond (fioletowy) ale on nie dał rady z żółtymi odrostami.
Pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu bo naprawde sama już nie wiem co zrobic,żeby nie przekombinować:)

Pozdrawiam:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: odrosty zafarbowały mi się na żółto - czy warto powtórzyć farbowanie?

Czesc
Ja od dawna mam ten sam problem co Ty.Moje naturalne wlosy sa brazowe,dosyc ciemne i od kilku lat farbuje na platynowy blond,niemalze bialy.Nie farbuje farbami tylko profesjonalnym rozjasniaczem.To nie to samo co ten sklepowy.Trzymam 40 min i mam tqki kolor,o jaki mi chodzi.Zadna farba nie uzyskalabym tego efektu.Dla wzmocnienia uzywam fioletowego szamponu,na poczatku tylko takiego,pozniej zwyklegk,gdyz kolor juz jest wyrownany.Pamietaj,ze fioletowy szampon zaczyna dzialac nie od razu tylko po kilku/kilkunastu myciach i dopiero po tym czasie kolor ma szanse sie wyrownac.Na poczatku bedzie tak,ze reszta wlosow zrobi sie fioletowa,a odrostybzostana zolte..gdybys miala jakies pytania to nie krepuj sie wink pozdrawiam

p.s. sorki za pisownie ale jestem na telefonie i niewygodnie mi sie pisze.

3

Ja tego fioletowego szamponu użyłam dopiero dwa razy więc chyba musze jeszcze trochę go poużywać:) tylko,że on strasznie wysusza mi włosy:/ a co myslisz o tym rozjasnieniu ich sayossem? cos mi to da czy tylko pogorszy sytuacje? a znasz może jakas dobra farbę w odcieniu beżowego blondu? chodzi mi o to aby te włosy mialy taki bardziej naturalny kolor. (nie moge sie zdecydować czy takie jasne czy bardziej w nature:)) miałam bardzo ładny balejage ale niestety nie mialam kasy na fryzjera i zrobiłam całe i teraz to najbardziej zalezy mi na zlikwidowaniu tego żółtego, niby nie ma go jakos bardzo dużo ale jednak mnie denerwuje...:)

dzieki za odpowiedź...:)

4

i jezcze jedno pytanko:) jakiej firmy jest ten profesjonalny rozjasniacz i gdzie go mozna dostać?

5

Skoro te odrosty tylko miejscami sa zolte to mysle,ze szampon poradzi sobie z tym,tylko uzbroj sie w cierpliwosc.Rozjasniacz nazywa sie "Silver" i do niego uzywam utleniacza w kremie firmy Joanna 9 %. Rozjasniacz ten dodatkowo niweluje zolty odcien i wlosy maja taki zimny,platynowy kolor.Dostaniesz go w kazdym sklepie fryzjerskim albo mozesz zamowic przez internet .

6 Ostatnio edytowany przez inka89 (2012-05-16 14:28:44)

Dziękuję Ci bardzo za pomoc i uratowanie moich włosów od zniszczenia smile pomęczę jeszcze ten  szampon a przy następnym farbowaniu odrostów skorzystam z twojej metody rozjasniania. Rozumiem,że tym twoim rozjasniaczem mam zrobić same odrosty tak? bardzo sie włosy niszcza przy tym rozjasniaczu?

7

Jak najbardziej,gdybys nalozyla go na juz rozjasnione mocno wlosy prawdopodobnie bys je spalila,wiec nakladaj tylko na odrosty i uzyskasz efekt rozjasnienia o 7 tonow.Nie katuj ju ich farbami,bo Ci wypadna wink Slowo "rozjasniacz" moze nie kojarzy sie lepiej ale szczerze moge go polecic ,wlosy wbrew pozorom wcale nie sa zniszczone a od razu po farbowaniu miekkie i gladkie.Ale najwazniejsze,ze kolor jest idealny i to po jednym nalozeniu a nie cackaniu z piecioma farbami.;) ciesze sie,ze moglam pomoc wink

8

jeszcze raz bardzo Ci dziękuje i serdecznie pozdrawiam:)

9

płukanki, specjalne szampony i powinno być ok, nie eksperymentuj z farbowaniem przez jakiś czas smile

live your life.

10

Nie jestem zwolenniczką mieszania różnych firm farb i Tobie nie polecam.

Każda farba ma inny skład a gdy zmieszasz to mogą wyjść różne dziwactwa,

Pamiętaj na przyszłość wink

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

11

Temat mega stary. Teraz to by wystarczyło spsikać włosy sprayem od Loreala i generalnie poczekać do kolejnego farbowania. Ja farbuję się tylko u fryzjera, żeby uniknąć jakichś większych wpadek.

12

krystynka11 napisał/a:

Temat mega stary. Teraz to by wystarczyło spsikać włosy sprayem od Loreala i generalnie poczekać do kolejnego farbowania. Ja farbuję się tylko u fryzjera, żeby uniknąć jakichś większych wpadek.

Święta racja! jaki masz kolor? ja się farbuję na ciemny blond i takiego też używam. Ciekawa jestem innych opinii

Karma wraca- pamiętaj

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » odrosty zafarbowały mi się na żółto - czy warto powtórzyć farbowanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018