Sposób na pękające naczynka w nosie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sposób na pękające naczynka w nosie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Sposób na pękające naczynka w nosie.

Mój problem polega na tym, iż w moim mieszkaniu jest bardzo ciepło, niestety przez to też powietrze jest bardzo suche (Nawet dziś 15.05 kaloryfery grzeją na maksa - niestety nie mam możliwości ich zakręcić, ponieważ są rozkręcone i nie ma kurków). Dziś rano leciała mi krew w nosa dosłownie 2-3 minutki, nie było zbyt obficie, wiem, że to poprzez pęknięte naczynko, ponieważ, gdy przyłożyłam w środku chusteczkę (jak już się troszkę uspokoiło) to ślad na chustce wskazywał na jedno miejsce, które krwawiło. I teraz moje pytanie:

Co zrobić, żeby sytuacja się nie powtórzyła (jest ona uciążliwa, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba wyjść na uczelnie), czy istnieją jakieś preparaty na nawilżenie śluzówki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sposób na pękające naczynka w nosie.

Nie jestem ekspertem, ale z tego co się orientuję w takim przypadku należy po prostu wzmocnić naczynka krwionośne. Bardzo dobra jest zwykła witamina C, ale warto też zapytać w aptece o jakiś ukierunkowany na ten cel specyfik - na rynku jest naprawdę spory ich wybór.

3

Odp: Sposób na pękające naczynka w nosie.

Przesuszoną śluzówkę nosa możesz nawilżyć Alfarinem - lekkim preparatem w żelu, na bazie wody i glicerolu lub Nozoilem - olejem sezamowym w postaci aerozolu. Każdy z nich przyniesie Ci ulgę. Poza tym, korzystnie byłoby zaopatrzyć się w nawilżacz powietrza. Dodatkowo w celu wzmocnienia naczyń krwionośnych, możesz zastosować jeden z rynkowych preparatów zawierających rutozyd - na przykład Rutinoscorbin, czy Cerutin.

4

Odp: Sposób na pękające naczynka w nosie.

Dzięki za pomoc! wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sposób na pękające naczynka w nosie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024