Ubrania z DEFEKTU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ubrania z DEFEKTU

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Ubrania z DEFEKTU

Kupowałyście czasem coś w Defekcie???Ja osatnio pierwszy raz weszłam i byłam mile zaskoczona, dużo fajnych sportowych i niedrogich rzeczy, i ja np. kupiłąm tam rybaczki Vero Mody!!!Kolejne miejsce gdzie można kupić firmowe rzeczy za grosze!!!:) To będzie mój ulubiony sklep!!!;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubrania z DEFEKTU

Ja tam kupowałam rzezczy sportowe i uważam,że warto tam chodzic na zakupy, można wygrzebać fajne  ubrania i materiał tez jest w miarę OK.I najważniejsze nie jest drogo!!!:)

3

Ja kupiłam bluzkę ale nie tam u nas pewnie nie ma takiego sklepu. Kupiłam jest nawet fajna ale wydaje mi się ,że długo siuę takich rzeczy nie ponosi.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

4

Z defektu? Z tego co wiem, to są tam oryginalne rzeczy mające tylko jakąś wadę, np. źle uszytą metkę. Niekiedy zdarza mi się odwiedzać tego typu sklepy:)

5

Raz weszłam i się rozczarowałam. Nic ciekawego nie było, a ceny wcale nie były wiele tańsze. No, ale może trafiłam akurat na taki defekt z defektem wink

6

No t zależy na pewno od sklepu;) Ja też w nijednym miałam okję być i nie wszędzie mi się podobało;)

7

Ja mam pełno takich ubrań:) ostatnio niedaleko mnie otwarli taki sklep i jestem tam często widziana:) Można tam znaleść naprawdę fajne, tanie ubrania:) jak najbardziej polecam:D A ubrania wyglądają jak nowe, fajny materiał i fajnie się nosi:D

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ubrania z DEFEKTU

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021