Wyprzedaże - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Wyprzedaże

Hej w jakich sklepach są najlepsze wyprzedaże , gdzie kupilyście swój najtańszy ciuszek ? Gdzie mozna natrafic na najtansze coś EXTRA ?

2

Odp: Wyprzedaże

C&A udało mi się kupić prześliczną bluzeczkę za 19 złotych ( przeceniona z 79 ) !!!!

3

A ja kupiłam super bluzeczkę za 15 złotych w Bershka, była tez przeceniona z jakichś 56 !

4

A ja kupiłam swietne białe getry z koronką w Reserved za 9, 95 !!!!!!!!! Nie wiem z ilu były przecenione ale wyglądają co najmniej na 40 zeta ...

5

ja kupilam sobie świetną bluzeczke na lato z cheeroke przeceniona z 50 na 15 zl wink
i jest bardzo na czasie i wogole tam fajne są wyprzedaże ;P

6

Witam,
jesli lubicie ubrania i dodatki oferowane przez Cubusa to odwiedzcie 22 listopada Galerie Łódzka na cały asortyment 30% zniżki smile
Myśle ze naprawde warto
Pozdrawiam

7

Najlepsze wyprzedaże sa w Paryżu i w Londynie. Ostatnio kupiłam w londyńskim butiku szpilki J. Choo za 500zł:)

8

Ja preferuję sklepy typu outlet, gdzie są tylko przecenione ubrania. W taki sposób natrafiłam na sporo prawdziwych perełek smile Poza tym w H&M często są bardzo atrakcyjne wyprzedaże, też kupiłam tam kilka fajnych rzeczy za niewielkie pieniądze.

9 Ostatnio edytowany przez wloszka (2011-03-02 17:41:33)

Witam...Swietna sprawdzona promocja  na Nasze Święto ... polecajcie swoim facetom.
Niech podarują wam trochę przyjemności dla waszych wlosów

Ja polecam promocje kosmetykow do wlosow i sprzętu fryzjerskiego...

www fryzjerski-sklep pl zakladka Promocje...

sprawdziła...wszystko w 100% oryginalne i z pełną satysfakcją szybka realizacja zamówienia...a kosmetyki w pełni odrobina luksusu...

10

Jakieś 2 tygodnie temu nabyłam zimowy płaszczyk w New Yorkerze przeceniony z 229 zł na- UWAGA- 79,95 zł!!!!!!!  kocham wyprzedaże smile)

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

11

Ostatnio trafiłam na wyprzedaż w New Yorkerze. Zobaczyłam wywieszkę, która mnie zahipnotyzowała i na ślepo weszłam do środka. smile Można trafić na na prawdę dobre okazje np. bluzka za ok. 40zł. przeceniona na ok.10zł. Ja też kocham wyprzedaże, w taki czas mogę przez cały dzień i noc siedzieć w sklepie i szukać ciuszków. Gorzej jak nie ma mojego rozmiaru jestem na prawdę wściekła. Ostatnio tez w tym sklepie kupiłam ładniutką bluzę przecenioną ze 100zł na ok.40zł. To się nazywa okazja. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018