Zwiazek malzenski a ciaza - trudnosci w kontaktach z mezem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Zwiazek malzenski a ciaza - trudnosci w kontaktach z mezem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Zwiazek malzenski a ciaza - trudnosci w kontaktach z mezem

Moj problem to moj maz....dziwnie to brzmi, ale cos w tym jest.
Jestem mezatka od lipca 2011. Jestem rowniez w ciazy w 23 tygodniu.
Zanim zostalismy malzenstwem chodzilismy ze soba 6 lat0 szmat czasu: Wiecie co, jestem chyba glupia, bo nie potrafie okreslic moich uczuc do mojego meza. Raz czuje ze nie widze swiata poza nim, a nieraz jest tak ze spakowalabym swoje rzeczy i wyniosla sie z jego zycia raz na zawsze. Glownie chodzi mi o to, ze moj maz odkad jestesmy malzenstwem jest bardzo pewny siebie- wlasciwie MNIE a nie siebie!!!czuje , ze odsunelismy sie od siebie...ale to tylko ja tak czuje bo on twierdzi, ze nic zlego sie nie dzieje...wszystko jest tak samo jak przed malzenstwem i niczego mu w tym zwiazku nie brakuje. Przynajmniej tak bylo do momentu kiedy odechcialo mi sie z tego wszystkiego sypiac z nim. Teraz widzi ogromny problem tyle, ze nie ten o ktorym ja trabie od jakiegos czasu- jemu chodzi o seks jedynie.Jak to kazdemu facetowi. A ja niestety stracilam checi do wspolzycia.Moze i ma na to wplyw rowniez moja ciaza i hormony ale atmosfera tez swoje zrobila.Nie pracuje teraz, wlasciwie od 2 miesiaca ciazy. I mam wrazenie ze pieniadze tez nas roznia-dostrzeglam ostatnio sknerstwo u niego. W pewnym sensie wiem  dlaczego sie zrobil taki- ma zamiar kupic dosc drogie autko i na nie oszczedzamy. Tyle ze trzeba z czegos zyc:) idac na zakupy mam w glowie to, ze po przyjsciu meza z pracy bede musiala spowiadac sie jemu na co i ile i dlaczego tak duzo wydalam kasy. Odechciewa sie wszystkiego. Przez to auto  staram sie nie chodzic juz do sklepu, zeby miec swiety spokoj. Co prawda ostatnio zrobilam mu afere, ze nie dam sie tak traktowac i nie bedzie ze mnie robil zaleznej od siebie kobiety....to najpierw upieral sie przy swoim, a pozniej przyszedl z podkulonym ogonem i przepraszal. Tyle tylko na jak dlugo te przeprosiny wystarczyly???na krotko. ten facet ma fiola na punkcie kupna tego piepszonego samochodu nie zauwaza mnie przez to..nie docenia.ma obiadek pod nos podstawiony posprzatane wyprane....o siebie rowniez dbam...a on nic tak jakby wiedzial ze i tak od niego nie odejde i tak.Po tylu latach stwierdzam,ze jest niedojrzaly do jakiegokolwiek zwiazku.masakra jest to przykre. Wczesniej w swoim mlodym zyciu mial podkladane wszystko pod dupke i mysle ze przez to nie rozumie pewnych rzeczy. Z tesciowa mam dobry kontakt, ale wkurza mnie to,ze ma do niej wiekszy szacunek niz do mnie. Mi wiecej przykrych slow powie niz jej chociaz wie ze zdradza jego ojca.A zreszta dluga historia.Dziewczyny badzi´cie tak mile i podzielcie sie ze mna swoimi myslami,radami. Czy jestem jakas dziwna bo czesto mi to mowi moj maz,ze inne kobiety to sa wyrozumiale nie czepiaja sie itd. ciagle porownuje mnie z innymi .Moze przestal mnie kochac.?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwiazek malzenski a ciaza - trudnosci w kontaktach z mezem

Witaj Kori, wbrew Twoim nie mądrym myślą nie jesteś dziwna, a Twój facet jeśli myśli iż inne kobiety są bardziej wyrozumiałe i się nie czepiają to jest w błędzie. . .
Myślę iż powinnaś z nim porozmawiać, jak to jest w ciąży czasem zdarzają się zachcianki i co wtedy?
Dalej będzie wydzielał Cię z tego iż kupisz sobie to na co masz ochotę ?

Moim zdaniem jest to duża przesada. . . Niestety są faceci, którzy widzą tylko samochód i życzę Ci aby zmieniło sie to jak urodzisz wink

Szczerze mogę Ci życzyć, aby z Twoim maleństwem było wszystko w porządku, niestety nie mogę narazie doświadczyć tego uczucia. . . Pozdrawiam .

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

3

Na początek "widziały gały co brały", a teraz kilka rad smile

1. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nic nie ma z urzędu
2. Drogi samochód drogo kosztuje w utrzymaniu, czyżby Twój małżonek nie widział, że rodzina mu się powiększa? A skoro go stać na samochód i rodzinę to powinnaś mu powiedzieć, że jakim prawem Cię rozlicza?
3. Nie spowiadaj mu się z zakupów. Mów, że kupiłas to co trzeba.
4. Jesteś w ciąży więc pewnie ciężko Ci na razie na bycie bardziej niezależną, ale wiesz mi, nic się nie stanie jak raz czy dwa razy w tygodniu wyjdziesz z koleżankami na miasto, na zakupy, czy kawę, wrócisz później do domu, NIE zrobisz obiadu i położysz się na kanapie mówiąc, ze nogi Cię bolą i plecy.
5. Skoro wymyślił sobie, że jesteś "zaklepana" postaraj się zająć sobą i sprawić, by zaczął zauważać, że choć jesteście małżeństwem to nie znaczy, że coś jest dane raz na zawsze.

4

witam wrzystkich  chciata bym z kims pogadac poprostu sie wyplakac . i o to muj problem mam 27 lat jestem z moim nazeczonym juz 3 lat myslatam do tej pory ze jesesmy szczesliwi ale widac mylitam sie moj ja bardzo bym chcita miec dziecko z nim ale on nie chce ma juz2 dzieci maja po 10 lat i on twierdzi ze juz jest za stary w wieku 38 lat na bycie ponownie ojcem a co zemna ja jestem mloda i pragne byc matka i teraz nie weim co robic co dalej bedzie z nami powinnam sie poddac i przestac mazyc odziecku czy mamy sie rozejsc nie wiem co robic poniewarz kocham go i niechce tego tak poprostu konczyc nie wiem czy nasz zwiazek ma jeszcze jakies szanse jesli ktos mug by mi doradzic to bylo by super prosze o szczere podpowiedzi co byscie zrobili w mojej sytuacji

5

hej moze ktos mi pomuc i mi jakso doradzic

6

Witaj, Ewunko smile

Trudno będzie doradzać Ci co powinnaś zrobić. Trochę mnie dziwi postawa Twojego partnera - 38 lat to nie tak dużo. Ma już dwójkę dzieci, może ma jakieś kiepskie doświadczenia związane z ich wychowywaniem, może ich pojawienie się zepsuło jego poprzedni związek i tego się boi? Może się obawia, że nie udźwignie finansowo?
Nie lubię sformułowania "porozmawiaj z nim" (sama mam za sobą związek w którym rozmowy nic nie dały), ale chyba się przemogę i napiszę "porozmawiaj z nim" smile Nie masz jak podjąć decyzji, bo nie wiesz co nim kieruje, naprawdę nie jest stary. W tym wieku to się niektórzy panowie zaczynają nawet czuć ponownie nastolatkami, z różnym zresztą skutkiem wink
Może uda się rozwiać jego obawy.

Mam 35 lat na karku i jestem właśnie w pierwszej ciąży. Ostatnie lata były dla mnie bardzo ciężkim okresem - czułam, że mnie w życiu omija coś bardzo ważnego. O ile kiedy byłam młodsza jakoś byłam w stanie brać pewne sprawy w moim związku "na przeczekanie", o tyle z biegiem lat zaczął się u mnie strach, że nie zdążę i najlepszy czas na urodzenie dziecka mija bezpowrotnie.

Są kobiety, które nie muszą mieć dzieci, żeby czuć się spełnione. Niektóre nawet nie chcą słyszeć o maleństwie i bezdzietne są bardzo zadowolone z życia. Są też takie, które bez dziecka robią się coraz bardziej nieszczęśliwe. Ja należę do tej ostatniej grupy.
Jeśli nie uda się rozwiać obaw narzeczonego - musisz ocenić, czy urodzenie dziecka jest dla Ciebie w życiu priorytetem.
I jest to o tyle trudne, że powiedzenie sobie teraz "spoko, obejdę się bez dzieci" wcale nie musi oznaczać, że za parę lat nie zmienisz zdania... Więc na wszelki wypadek życzę Ci, żeby jednak udało się narzeczonego przekonać smile

Pozdrawiam - A.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Zwiazek malzenski a ciaza - trudnosci w kontaktach z mezem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018