Strasznie łzawią mi oczy,byłam u okulisty prywatnie dostalam plyn -Bephasol i krople -Dicortineff,uzywalam 2tyg.i ciut mniej tych objawów ale jednak dalej to samo,co robic?
1 2012-04-22 19:53:53 Ostatnio edytowany przez bardzopracowita (2012-04-22 19:55:32)
Podobne tematy
Blephasol pomaga oczyścić powieki, zwiększa także skuteczność tzw. "sztucznych łez". Skoro lekarz przepisał Ci Dicortineff, zapewne wykrył infekcję, lub stan zapalny. Mam pytanie - jak dużo czasu spędzasz przy komputerze/telewizorze/książkach?
Bardzo dużo spędzam czasu przy komputerze/książkach,uwielbiam czytac zawsze i wszędzie:)
Cóż, wobec powyższego, istnieje bardzo duża szansa, że Twoje oko nie wytwarza wystarczającej ilości łez. Spróbuj kupić w aptece krople nawilżające i stosować je regularnie. Powinno pomóc ![]()
Ja tez tak miałam przez długi czas, łzy leciały ciurkiem
Ale rzeczywiście dużo złej roboty robi gapienie się w monitor, ja miałam różne problemy z oczami, nawet nie wiedząc, że mam już mała wadę
Polecam też badania wzroku, być może twoje oczy się bardziej męczą przez to, i potem łzawienie itd. też się nasila itd. Być może potrzebne będą okulary ![]()
Polecam też co wieczór nałożyć sobie na 10-15 min okład na oczy z rumianku lub herbaty.