Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc.

Hej wszystkim.
Mam pewien problem.
Otóż mam krzywe dwa zęby,lewą dwójkę i trojkę.
Dwójka jest wykrzywiona w stronę jedynki a trójka chowa się za dwójkę.
Nigdy się tym za bardzo nie przejmowałam ale ostatnio jakoś nie mogę przestać o tym myśleć.Denstyści u których byłam też nie przejmowali się tym zbytnio...

Podejrzewam,że trójka byłaby do wyrwania bo nie dałoby się jej wyprostować,(ząb nie znajduje się na swoim miejscu,jest trochę cownięty w stronę podniebiena i chowa się lekko za dwójką)
Tak się zastanawiam czy jest możliwe wyprostowanie dwójki,ewentualne usunięcie trójk i wstawienie w jej miejsce jakiegoś implantu.
Czy ktoś z forum orientuje się lub miał podobny problem?
Jaki to mniej więcej jest koszt?Jak takie wstawianie wygląda i czy to w ogóle jest do zrobienia?:(
Oczywiście wybiorę się do dentysty ale chciałam zasięgnąć opinii z forum.

Bardzo proszę o rady.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc.

Ktokolwiek?:)

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

3

Odp: Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc.

pewnie do tego czasu już się wybrałaś do stomatologa, bo właściwie tylko ortodonta ci udzieli prawidłowych odpowiedzi na twoje pytania. Mogę polecić ci takiego z prawdziwego zdarzenia w warszawie pracuje w RS Dental dr Golińska -Paczuska.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wstawienie zęba,implant,proszę o pomoc.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021