"rodzinna" miłość - co sądzicie, co poradzicie na taki problem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » "rodzinna" miłość - co sądzicie, co poradzicie na taki problem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: "rodzinna" miłość - co sądzicie, co poradzicie na taki problem?

Jestem mężatką, mam dziecko i różnie się nam układało, był nawet czas że byliśmy osobno. Wróciliśmy do siebie głównie ze względu na dziecko, mąż w międzyczasie spotykał się z jakąś "koleżanką", ale mu to wybaczyłam, może dlatego że już mi tak na nim nie zależy? A teraz najtrudniejsze dla mnie, od lat jestem zakochana, a może tylko zauroczona w jego bracie. Wiem że to bez sensu i bez przyszłości, i niepotrzebny problem i chaos w mim sercu, ale nie umiem go z niego wyrzucić. Dodam, że nic między nami nie zaszło, choć wydaje mi się że on mnie też trochę bardziej lubi. Co sądzicie, co powinnam zrobić? Pewnie stwierdzicie, że jestem nieźle pokręcona, ale cóż...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "rodzinna" miłość - co sądzicie, co poradzicie na taki problem?

może pogadać z tym jego bratem ? wyczuć sytuacje .... nie musisz odrazu wyznawać mu miłość ale wyczuć czy on na pewno to samo czuje

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

3

Postaraj się odizolowac ze względu na dobro dziecka i całej rodziny taki związek nie ma szans na przetrwanie , skłuci rodzine braci i wprowadzi chaos w życie dziecka.

4

napewno nie byłaby to komfortowa sytuacja dla dziecka, wujek nagle zaczyna inaczej odnosić się do mamy itd
nie powinnaś robić w tym kierunku nic konkretnego, jeśli zależy ci na dobru dziecka. może to z czasem przejdzie tak jak miłość do męża

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

5

Megii napisał/a:

(...) od lat jestem zakochana, a może tylko zauroczona w jego bracie. Wiem że to bez sensu i bez przyszłości, i niepotrzebny problem i chaos w mim sercu, ale nie umiem go z niego wyrzucić. Dodam, że nic między nami nie zaszło, choć wydaje mi się że on mnie też trochę bardziej lubi. Co sądzicie, co powinnam zrobić? Pewnie stwierdzicie, że jestem nieźle pokręcona, ale cóż...

Bez sensu i bez przyszłości jest Twój pesymizm i nastawienie do życia, bo albo wybierzesz poświęcenie i zaczniesz z niego czerpać korzyści (tak jak Matka Teresa z Kalkuty) albo wybierzesz życie w szczęściu niekoniecznie dla innych sensowne.

Gdybym Ja miał żyć tak jak się innym podoba to... I zacznij się nie przejmować opinią innych. Zazwyczaj mają najwięcejd o powiedzenia Ci co nic nie mają.

Ps. Zaproś go na spacer. Wiosna idzie...

Znać mnie to sztuka.

6

zwiazek bez przyszlosci.Poza tym pomysl jak to moze odbic sie na dziecku.

7

e tam smile poprostu MODA NA SUKCES  big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » "rodzinna" miłość - co sądzicie, co poradzicie na taki problem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018