Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Cześć dziewczyny,

chciałabym się dowiedzieć od Was jaką szkołę rodzenia polecacie w Poznaniu? Przeglądałam już kilka ofert i nie wiem, którą wybrać? Czy szkoła płatna jest lepsza od darmowej?

z góry dziękuję za szybką odpowiedź Monika

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Cześć,

polecam Tobie szkołę Alma MAtter: przede wszystkim darmowa, fachowa i zarazem przemiła położna prowadząca, możliwość uczestniczenia partnera, zajęcia częściowo praktyczne np z kąpieli noworodka, grupy liczące kilka par co znacznie ułatwia zajęcia oraz nawiązanie nowych kontaktów i wymiany doświadczeń przez ciężarne.
Z rozmów z kumpelkami wiem, że płatna szkoła rodzenia nie oznacza, że będzie lepsza.

3

Odp: Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Polecam Bezpłatna Szkołę Rodzenia "Bambino" w Poznaniu. To świetna szkoła ,która w swej ofercie posiada bezpłatne masaże dla pan,masaże dla noworodków, bezpłatne wizyty patronażowe.Ta szkoła została mi polecona przez kuzynkę, która już wcześniej chodziła na zajęcia tej szkoły. Na wizyty po porodzie przychodziła do domu, cudowna położna Pani Karolina, pełna energii, profesjonalna, tłumacząca mi wszystko krok ,po kroku z dużą cierpliwością .Mogłam na nią liczyć i w dzień i w nocy.Wszystkim znajomym ja polecam i ta szkołę rodzenia.

4

Odp: Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Nie wiem co prawda w jakim rejonie szukasz i czego oczekujesz. Ja sama zastanawiałam się czy to mi cokolwiek pomoże, skoro wszystkie kobiety już jakoś rodziły do tej pory i to bez szkół rodzenia. Nie chciałabym wprowadzać kryptoreklamy, ale ze względu na położenie, trafiłam z mężem do Bezpłatnej Szkoły Rodzenia DzieciOK na Nowym Mieście w Poznaniu, nie tylko jak się okazało ja skorzystałam, ale i mój mąż był w stanie zrozumieć kilka niejasnych do tej pory tematów. Byliśmy pod opieką Pani Anny, jak dobrze pamiętam, pełna zapału i empatii położna, która na prawdę wie co robi. Ale miałam się nie rozpisywać:) najlepiej sama spotkaj się z nimi, to sama ocenisz. Życzę bezbolesnego rozwiązania:)

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-26 18:52:18)

Odp: Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

ja zdecydowanie jeśli chodzi o szkółkę rodzenia to polecam pod Poznaniem w Sspam polecam tam to że są bardzo małe grupy w których prowadzą zajęcia, jest mnóstwo wykwalifikowanych osób od położnych po rehabilitantów, obiekt jest duży wiec jest komfortowo się w nim poruszać - wszystko przygotowane specjalnie dla Mam - także parking darmowy i bez korków jeśli jesteś z tej części Poznania

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szkoła rodzenia w Poznaniu, która dobra?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024