Czy po stosunku , można dostać miesiączki ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy po stosunku , można dostać miesiączki ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy po stosunku , można dostać miesiączki ??

Witam smile
Właśnie to pytanie mnie bardzo irytuje tongue Bo po stosunku an drugi dzien zostalam okresu . Czy to możliwe ? Nigdy takich przypadków wczesniej nie mialam big_smile dostalam miaczke poltora tygodnia po ostaniej ;/ mial moze taki ktoś przypadek ??

Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
? Paulo Coelho

Dzięki tobie szczęśliwa :*<3
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy po stosunku , można dostać miesiączki ??

Też nigdy o takim przypadku nie słyszałam, nie miałaś jakiś dodatkowych stresów albo szczególnych emocji?

3

Stresów własnie nie mialam w żadnym wypadku .. Sama sie bardzoo dziwie ze takie cos mi sie natrafilo ;/

? Paulo Coelho

4

Też nie slyszałam o takim przypadku.Udaj się może z tym pytaniem do ginekologa.

Tyś rodząc się płakała nad tobą się śmiali,Żyj tak byś umierając śmiała się gdy oni będą płakali:)

5

własnie dlatego jestem bardzo zdziwiona ;/

? Paulo Coelho

6

Możesz mieć problemy z hormonami stąd się wzięła miesiączka niedługo po poprzedniej.
Działa to w dwie strony - możesz nie mieć miesiączki przez 3 miesiące, albo mieć ją co 2 tygodnie.
Ja na Twoim miejscu wybrałabym się do lekarza.
na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

7

Kurcze , kurczę to już całkiem nieżle mam ;/ moze po tej miesiączce się zapisze , no normlanie mam rozwiane watpliwości ;/ nigdy tak nie miałam sad fajnie ;/
A wy kobietki tak nie miałyście ?

? Paulo Coelho

8

Cześć. Ja tak miałam ostatnio, że dostałam okresu OD RAZU po zakończeniu stosunku.. nie dzień później ale od razu : ) ale był tylko 2 dni za wcześniej więc nic w tym dziwnego nie widzę. Na Twoim miejscu udałabym się do ginekologa bo może to być coś poważnego. Być może jest to wywołane przez hormony tak jak wcześniej pisały dziewczyny ale może stosunek wywołał jakieś podrażnienie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy po stosunku , można dostać miesiączki ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021