malinki robione przez Waszą drugą połówkę:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » malinki robione przez Waszą drugą połówkę:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: malinki robione przez Waszą drugą połówkę:)

Hej, mam pytanie: w jakich miejscach Wasza druga połówka robi Wam malinkę?? czy często się to zdarza??? mój na przykład zrobił mi malinkę na prawej piersi smile

Przebacz mi błędy, nie chciałam ich popełniać hmm
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: malinki robione przez Waszą drugą połówkę:)

Malinki były fajne w podstawówce... Kiedy przez przypadek zdarzy się malinka w widocznym miejscu, to staram się ją zakrywać. Uważam, że facet dobiegający trzydziestki z malinką na szyi wygląda dziwnie wink Kobieta z resztą też. Wyrosłam już z etapu malinek wink

3

Zgadzam się z poprzedniczką.Malinki to szczeniackie wygłupy.

Tyś rodząc się płakała nad tobą się śmiali,Żyj tak byś umierając śmiała się gdy oni będą płakali:)

4

Czy ja wiem czy szczeniackie wygłupy. Kwestia charakteru. Mi się podobają. big_smile

Od 19.04.2012 jestem szczęśliwym narzeczonym.

5

Ja też robiiłam malinki parę lat temu. Teraz mnie nie bawią. Były kiedyś zrobił mi malinkę.. na twarzy.. i to taka duża..najgorsze jest to, że zaraz miałam klasowy wyjazd.. wstydziłam się, trochę zakrywałam jakimś korektorem, ale i tak trochę było widać, hehe tongue

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

to zależy od osoby big_smile mój facet robił mi ją przy każdym bliższym spotkaniu smile np .standardowo na szyi big_smile trochę luzu zawsze jak spojrzysz na taką malinkę to przypomnisz sobie ,że coś się działo:D

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

7

karolajjjna_? napisał/a:

to zależy od osoby big_smile mój facet robił mi ją przy każdym bliższym spotkaniu smile np .standardowo na szyi big_smile trochę luzu zawsze jak spojrzysz na taką malinkę to przypomnisz sobie ,że coś się działo:D

dokładnie, zgadzam się smile bardzo fajne uczucie smile

Przebacz mi błędy, nie chciałam ich popełniać hmm

8

ja mam bardzo delikatną skóre a mój facet uwielbia mnie namiętnie całować i czasmi mam malinki przypadkwe w dziwnych miejscach, raz nawet się zdarzyło że miałąm malinke na czole przez zwykłego całusa w czułko, no śmiesznie dość to wyglądało

9

Malinka zależy od charakteru. Mój facet chciał kiedyś mi zrobić malinka ale nie chcialam bo wiedziałam ze będzie widać :-P

10

malinki sa bardzo sexiiii..... na szyi na piersi czy nawet w miejscu intymnym im dłuzej widoczne tym dłuzej pamietasz co działo sie gdy ta malinka została zrobiona. mnie ogolnie podnieca jak chłopak robi mi malinki big_smile

11

Nie cierpię malinek. Raz jeden jedyny dla żartów zrobiliśmy sobie nawzajem z partnerem malinki na podbrzuszu. Niestety, mam delikatną skórę, więc czasem zdarza się, że zostają mi ślady po namiętnym całowaniu przez partnera. Zakrywam się wtedy jak tylko mogę.

1.01.2013 - 50 cm, 2500 g

12

a ja lubię malinki smile nie zawsze te widoczne, ale takie właśnie na brzuchu, czy na piersi.... przypominają niektóre zachowania i dla mnie to jest fajne.
jak zdarzy się na szyi, to jakoś specjalnie tego nie ukrywam. nie wstydzę się, więc nie widzę powodu do ukrywania smile

...dążąc do szczęścia....

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » malinki robione przez Waszą drugą połówkę:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021