Ciągły apetyt na seks u faceta | Jak sobie z tym radzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciągły apetyt na seks u faceta | Jak sobie z tym radzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ciągły apetyt na seks u faceta | Jak sobie z tym radzić?

Jak już napisałam mój partner ma ciągły wręcz wzmożony apetyt na seks, jest mu go ciągle mało...
A wręcz kiedy już nie chce są fochy, kłótnie.
Jak Go skutecznie zaspokoić? smile HELP!

18.03.2011 r - Kocham i kochać będe! | David <3
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciągły apetyt na seks u faceta | Jak sobie z tym radzić?

większość facetów tak ma wink
a to jak go zaspokoić, to powinnaś Ty wiedzieć, co lubi i sprawia mu największą przyjemność smile
jeśli się focha, jak Ty nie masz ochoty to nieładnie. każdy ma prawno nie chcieć...

...dążąc do szczęścia....

3

terravitka napisał/a:

Jak już napisałam mój partner ma ciągły wręcz wzmożony apetyt na seks, jest mu go ciągle mało...
A wręcz kiedy już nie chce są fochy, kłótnie.
Jak Go skutecznie zaspokoić? smile HELP!

1Jak długo ze sobą jesteście?
2Co to konkretnie znaczy,że Twój facet ma ciągłą chęć na seks? Np. mieszkacie ze sobą i on chce 10x dziennie ? Czy wygląda to inaczej?

Nadzieja jest ryzykiem,które trzeba podjąć!

4

Mam podobnie jak Ty. Mój facet mógłby się kochać  jak tylko się obudzi, jak zje, jak posiedzi przed komputerem, jak wróci z pracy, jak zje kolacje itd. smile Tylko na szczęście rozumie kiedy mu odmawiam i nie strzela fochów z tego powodu.

A zaspokoić tak na dłużej to raczej się nie da, nawet gdybyś się z całych sił starała.

. Alejki wspomnień.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciągły apetyt na seks u faceta | Jak sobie z tym radzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021