Tradycyjne pończochy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Tradycyjne pończochy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 47 ]

Temat: Tradycyjne pończochy

Chciałam zapytać Was, czy zakładacie czasem tradycyjne pończochy, a nie te samonośne? Bo ja właśnie takie kupiłam i mam dość głupie pytanie: wiadomo, że najpierw zakładam majtki, potem pończochy, a potem przymocowuję je do pasa. Ok, instrukcji obsługi nie było w opakowaniu, ale jakoś dam radę wink Ale... jak się potem mam rozebrać to jak mam ściągnąć matki bez rozpinania znowu tego całego ustrojstwa? Bo myślałam, żeby chłopakowi niespodziankę miłą zrobić, ale właśnie nie wiem jak to w praktyce wykonać... Przecież nie po to na siebie te pończochy zakładam, żeby je w kulminacyjnym momencie ściągać wink Któraś chce się podzielić swoimi doświadczeniami i pomysłami? big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tradycyjne pończochy

Na mój gust się chyba tak nie da. Najwyżej nie zakładaj majtek, albo załóż stringi - zawsze można je odchylić na bok smile

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

3

Niestety pas do pończoch wygląda obłędnie , ale minusem jest to zdejmowanie majtek smile my rozwiązaliśmy sprawę inaczej żonka kupiła sobie stringi z koniakowa wersja rozwiązywana więc nie trzeba ich zdejmować wystarczy rozwiązać smile mam nadzieję że pomogłem.

4

Ja kupuję tylko samonośne, są dla mnie wygodniejsze tongue;)

5

kurczakwa: no powiem Ci, że bardzo mi pomogłeś, bo na to sama nie wpadłam... Mam ze 2 pary majtek wiązanych na boku, więc mogę je rozwiązać, jakie to proste... tongue A jak akurat będą w praniu to chyba po prostu nic nie założę, też będzie dobrze. Chociaż zawsze byłam zdania, że cała zabawa polega na rozbieraniu.

sweil: ja mam mnóstwo samonośnych, ale chciałam kupić te z pasem, bo są inne i chyba bardziej działają na facetów wink

6

Ja też zawsze kupowałam tylko samonośne, ale właśnie podsunęłaś mi niezły pomysł... wink

7

Na faceta działają i samonośki i te do pasa smile
Ja jestem wiernym mężem ale mam taką jedną koleżankę w biurze i jak czasem zobaczę u niej ten kawałek koronki w samonośnych to brzydkie w głowie mi się pojawiają myśli smile tym bardziej że przeważnie zakłada jasne i to na mnie działa jak płachta na byka!!! najgorzej jak kiedyś w piątek założyła klasyczne nylony z pasem pomimo tego że było ważne spotkanie nie mogłem się skupić i miałem erekcję sad

8

Mnie często zdarza się nosić pończochy. Nie toleruję rajstop. Noszę pończochy zarówno samonośne, jak i do pasa. Mój partner bardzo lubi, kiedy podczas współżycia mam na sobie pończochy, zwłaszcza te do pasa właśnie. Kiedy noszę pończochy "po prostu" to oczywistym jest, że najpierw zakładam stringi, a dopiero później pas. W momencie kiedy wiem, że dojdzie do stosunku to robię odwrotnie. Najpierw pas i pończochy, a na to stringi. Ważnym jest, żeby majtki i pas były na mniej więcej takiej samej wysokości i nie różniły się znacząco wzorem. Ja mam na pasie identyczną koronkę jak na kilku parach stringów, dlatego jest to praktycznie niewidoczne.

1.01.2013 - 50 cm, 2500 g

9

Ja jeszcze nigdy nie nosiłam pończoch, zazwyczaj jak już to rajstopy tongue. Mój facet to typ, który szaleje za mną czy tak czy tak tongue. ALE chyba też kupię smile. Coś wypadałoby zmienić smile. Co do zdejmowania nie wiem, ale na pewno dla wygody lepsze samonośne i w takiej raczej ja wolę zainwestować.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

10

Uwielbiam je, zwłaszcza do łóżka mmmmmm.

Pończochy...... Lubię to!

11

Ja właśnie dopiero od jakiegoś roku, czy dwóch zaczęłam nosić rajstopy, przedtem zawsze pończochy (może ma to coś wspólnego z przeprowadzką do Norwegii? big_smile ). Jakoś rajstopy kojarzą mi się dosyć aseksualnie, czy nawet antyseksualnie, a pończochy wręcz przeciwnie. A na pomysł tych tradycyjnych wpadłam, bo zobaczyłam jak koleżanka się stroiła na wyjście i takie pończochy założyła i muszę przyznać, że nieźle w nich wyglądała wink

12

Ja z ponczochami do pasa nie nosze majtek....
Po co..? big_smile
Zeby sobie utrudnic? smile
Malo tego nie dosc ze nie nosze to jeszcze ide na gore po schodach przed facetem smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

13 Ostatnio edytowany przez Good Man (2012-04-17 12:49:58)

Sadie napisał/a:

Ja z ponczochami do pasa nie nosze majtek....
Malo tego nie dosc ze nie nosze to jeszcze ide na gore po schodach przed facetem smile

Ojojoj, ale mi to na wyobraźnie podziałało big_smile.

14

Down Boy big_smile
Ale  drugiej strony dobrze wiedziec ze to dziala i jest mile widziane smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

15

Ooo tak, pończochy są mega seksowne i pociągające. Zdecydowanie na tak. tongue A taki widok jak opisany wyżej przez Sadie podziałałby, oj podziałałby. Dziewczyny, noście pończochy, nie musicie mieć do tego dłuuugich nóg ( a tym bardziej że mi generalnie bardziej odpowiadają dziewczyny niższe a przez to zazwyczaj mające krótsze nogi ).

Gdy osiągasz coś czego pragnąłeś - jesteś w tym dobry. Jeśli udaje Ci się zrobić to samo gdy inni nie wierzyli że Ci się powiedzie - jesteś lepszy niż byłeś. Ale gdy zdobędziesz to o czym marzyłeś zaczynając od kompletnego zera i dna, gdy spełniają się rzeczy o których nawet nie marzyłeś - wtedy jesteś profesjonalistą.

16

kaisa_malene napisał/a:

Ja właśnie dopiero od jakiegoś roku, czy dwóch zaczęłam nosić rajstopy, przedtem zawsze pończochy (może ma to coś wspólnego z przeprowadzką do Norwegii? big_smile ). Jakoś rajstopy kojarzą mi się dosyć aseksualnie, czy nawet antyseksualnie, a pończochy wręcz przeciwnie. A na pomysł tych tradycyjnych wpadłam, bo zobaczyłam jak koleżanka się stroiła na wyjście i takie pończochy założyła i muszę przyznać, że nieźle w nich wyglądała wink

Rozumiem wink. Dla mnie są OK, ale oczywiście kwestia gustu. A mój facet czasem nawet jak nie miałam nic, to mówił :"mmm, załóż rajstopki" tongue Wiadomo, każdego kręci co innego, ale jestem pewna, że jak kupię pończochy to też będzie zachwycony smile.

Wisława Szymborska

17

kaisa_malene napisał/a:

Ja właśnie dopiero od jakiegoś roku, czy dwóch zaczęłam nosić rajstopy, przedtem zawsze pończochy (może ma to coś wspólnego z przeprowadzką do Norwegii? big_smile ). Jakoś rajstopy kojarzą mi się dosyć aseksualnie, czy nawet antyseksualnie, a pończochy wręcz przeciwnie.

Powiem Ci, że ja zaczęłam nosić rajstopy jak wyjechałam do Szwecji (coś w tym jest:P) smile Bez nich zimą, ani rusz smile Chociaż nie są dla mnie ani trochę seksowne, w wielkie mrozy było mi wszystko jedno big_smile Teraz mam dość pokaźną różnokolorową kolekcję, ale i tak ubieram je rzadziej, niż pończochy smile

18 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-04-17 19:12:51)

To nieźle dziewczyny tongue Ja zawsze się dziwiłam jak można dać radę w zimę bez rajstop big_smile No ale ja to chyba zmarźluch jestem, więc nie musi być bardzo zimno, bym je założyła. Generalnie, po prostu zimno mi, to je zakładam, najlepiej takie grubsze, facet nigdy nie narzekał, no bo chyba nie chciałby bym się przeziębiła?:) Dla mnie też wtedy nie ma znaczenia czy mega sexy czy nie, po prostu ma być mi ciepło tongue Podobnie jak mój facet ma w zimię kalesony, a ja potem nie narzekam, i tak szybko się zdejmuje smile

Wisława Szymborska

19

Ciemnooki napisał/a:

Ooo tak, pończochy są mega seksowne i pociągające. Zdecydowanie na tak. tongue A taki widok jak opisany wyżej przez Sadie podziałałby, oj podziałałby. Dziewczyny, noście pończochy, nie musicie mieć do tego dłuuugich nóg ( a tym bardziej że mi generalnie bardziej odpowiadają dziewczyny niższe a przez to zazwyczaj mające krótsze nogi ).

Grunt zeby dupcia byla zgrabna smile Na dlugisc nog nic nie mozna poradzic...:)

20

Sadie napisał/a:

Grunt zeby dupcia byla zgrabna smile Na dlugisc nog nic nie mozna poradzic...:)

Ach te kryptouwielbienie, hehe. A tak na serio, fakt, coś w tym jest choć jak mam być szczery ani długość nóg ani zgrabność tyłeczka nie byłaby dla mnie najważniejsza w tym wszystkim. smile Po prostu całokształt a jeszcze te pończochy ... Ach. tongue

Gdy osiągasz coś czego pragnąłeś - jesteś w tym dobry. Jeśli udaje Ci się zrobić to samo gdy inni nie wierzyli że Ci się powiedzie - jesteś lepszy niż byłeś. Ale gdy zdobędziesz to o czym marzyłeś zaczynając od kompletnego zera i dna, gdy spełniają się rzeczy o których nawet nie marzyłeś - wtedy jesteś profesjonalistą.

21

Kompleksom mowie "nie" big_smile

22

Szczerze powiedziawszy jestem niska, ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. I nigdy też nie chciałam posiadać długich nóg. Szczupłe: jak najbardziej, ale długie mi niepotrzebne wink

A wracając do zimy i rajstop: ja się już zaczynam przyzwyczajać, że zima tutaj= śnieg od listopada do kwietnia i przynajmniej -20 stopni w styczniu-lutym. Kilka dni temu znowu zresztą śnieg padał... Dlatego rozumiem, że tutaj kozaki na obcasie ciężej znaleźć, a jak już to na takim stabilnym plus podeszwa jest traperowata wink Tak samo rajstopy to norma, nawet kupiłam sobie termoaktywną bieliznę i noszę pod ciuchami w największe mrozy. Jakby spróbowała sobie w pończoszkach wyskoczyć to by mi chyba tyłek od mrozu odpadł big_smile Ale robi się powoli cieplej, więc czemu nie. Plus można się zawsze w domu wystroić i nigdzie nie wychodzić smile

23 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-04-17 20:05:55)

kaisa_malene napisał/a:

Szczerze powiedziawszy jestem niska, ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. I nigdy też nie chciałam posiadać długich nóg. Szczupłe: jak najbardziej, ale długie mi niepotrzebne wink

A wracając do zimy i rajstop: ja się już zaczynam przyzwyczajać, że zima tutaj= śnieg od listopada do kwietnia i przynajmniej -20 stopni w styczniu-lutym. Kilka dni temu znowu zresztą śnieg padał... Dlatego rozumiem, że tutaj kozaki na obcasie ciężej znaleźć, a jak już to na takim stabilnym plus podeszwa jest traperowata wink Tak samo rajstopy to norma, nawet kupiłam sobie termoaktywną bieliznę i noszę pod ciuchami w największe mrozy. Jakby spróbowała sobie w pończoszkach wyskoczyć to by mi chyba tyłek od mrozu odpadł big_smile Ale robi się powoli cieplej, więc czemu nie. Plus można się zawsze w domu wystroić i nigdzie nie wychodzić smile

Nie dziwię Ci się! Ja nie chciałabym żyć w takim klimacie, brr! wink Ale to co lubię w zimie to jedynie sporty zimowe np łyżwy, bardzo lubię smile.
W domu też jak najbardziej można się wystroić smile.
Niska czy wysoka? Jak kobieta się spodoba facetowi, to raczej to nie ma znaczenia. Niektóre kobiety np mają 165 cm wzrostu i nazywają się niskimi  a tu mnie dziwi, bo dla mnie wzrost średni smile. Dla mnie niska to 155 cm, ewentualnie 160 cm, ale przecież i taka kobieta często jest seksowna, ;liczy się ten całokształt, dla mnie też nie są konieczne dlugie nogi, by kobieta była atrakcyjna.

Wisława Szymborska

24

najlepiej to załuż bodystocking i po problemie z odkrywaniem  tongue

25

nie miałam styczności z pończochami na pas. samonośne kilka razy w żuciu. z reguły rajstopy.
a do łóżka nie miałam jeszcze okazji się tak stroić, ale kto wie, może keidyś smile

...dążąc do szczęścia....

26 Ostatnio edytowany przez Good Man (2012-04-18 07:56:08)

Dziewczyny, do pończoch możecie jeszcze założyć szpileczki big_smile i przespacerować się tak koło faceta. Zaciesz na ryjku na pewno pojawi się u każdego tongue.
Fajnie, że robicie takie niespodzianki dla swoich facetów. Dla mnie było to bardzo miłe i zawsze doceniałem starania smile.

A co do wzrostu, to dla mnie takim ideałem jest 175cm, w sam raz smile. A w praktyce ma się to tak, że naważniejsze aby nie miała mniej niż 160cm, bo wtedy będzie wyglądała jak moja córka, a nie dziewczyna tongue.

27

Good Man napisał/a:

A w praktyce ma się to tak, że naważniejsze aby nie miała mniej niż 160cm, bo wtedy będzie wyglądała jak moja córka, a nie dziewczyna tongue.

poczułam się obrażona big_smile
ja mam zaledwie 157 cm i jestem z tego dumna big_smile nijak nie mogło mnie wystrzelić do góry, bo oboje rodziców to takie karzełki big_smile mamę już przerosłam, tatę, chyba jeszcze nie, ale wszystko przede mną big_smile
małe też może być piękne, zwłaszcza, jeśli facet też nie jest nie wiadomo jak wysoki

28

Good Man napisał/a:

Dziewczyny, do pończoch możecie jeszcze założyć szpileczki big_smile i przespacerować się tak koło faceta. Zaciesz na ryjku na pewno pojawi się u każdego tongue.
Fajnie, że robicie takie niespodzianki dla swoich facetów. Dla mnie było to bardzo miłe i zawsze doceniałem starania smile.

A co do wzrostu, to dla mnie takim ideałem jest 175cm, w sam raz smile. A w praktyce ma się to tak, że naważniejsze aby nie miała mniej niż 160cm, bo wtedy będzie wyglądała jak moja córka, a nie dziewczyna tongue.

Ech no to nic z tego big_smile
Ja marne 166 mam. Ale w szpilkach moze i do 175 dociagne smile

29 Ostatnio edytowany przez Ciemnooki (2012-04-19 20:27:22)

Sadie napisał/a:

Ja chętnie przygarnąłbym. tongue Wybacz, musiałem. big_smile Takie które 150-165 cm mniej więcej mają są chyba najlepsze dla mnie ale sam nie wiem, musiałbym chodzić z centymetrem w kieszeni ale generalnie wolę te niższe, są po prostu urocze. big_smile I mogą mieć nawet krótkie i/lub ciałkowate nogi, większy tyłek czy co tam u siebie będą widziały. Są najlepsiejsze a w pończochach to już w ogóle. big_smile

30

Ciemnooki napisał/a:
Sadie napisał/a:

Ja chętnie przygarnąłbym. tongue Wybacz, musiałem. big_smile Takie które 150-165 cm mniej więcej mają są chyba najlepsze dla mnie ale sam nie wiem, musiałbym chodzić z centymetrem w kieszeni ale generalnie wolę te niższe, są po prostu urocze. big_smile I mogą mieć nawet krótkie i/lub ciałkowate nogi, większy tyłek czy co tam u siebie będą widziały. Są najlepsiejsze a w pończochach to już w ogóle. big_smile

A co tu wybaczac? Krzywda mi sie nie stala big_smile Ja tam lubie siebie. Z prostego powodu...moge nosic szpilki do kazdego faceta i rzadko ktorego przewyzsze big_smile

31

Sadie napisał/a:

A co tu wybaczac? Krzywda mi sie nie stala big_smile Ja tam lubie siebie. Z prostego powodu...moge nosic szpilki do kazdego faceta i rzadko ktorego przewyzsze big_smile

No wiesz, znam tudzież znałem takie panny co po takim żarcie byłyby śmiertelnie obrażone. big_smile A ja już Cię lubię po poprzednim poście. A tak całkiem na serio, my się chyba nawet w jakimś temacie minęliśmy ... chyba. Ale to było chyba wieki temu, coś jakoś niektóre nicki i avy zapamiętuję i Twój też mi jakoś utkwił w głowie, pewnie też przez sygnaturkę.

A wracając do tematu pończoch - kupujecie dla swoich facetów jakieś konkretne pod ich upodobania 'wzorkowe' tudzież kolorystyczne by ich bardziej pobudzić czy patrzycie tylko od strony waszego gustu czy tam stylu?

32

Nie ma we mnie nic z rozmemlanej meduzy czy panny-skromnisi smile
ciesze sie ze zapamietano mnie z pozytywnego powodu. Pewnie i sie minelismy bo czemu nie? smile
Moj mezczyzna nie wypowiada sie co by chcial w temacie ponczoch... Jakos tak wychodzi. A ja nie dopytuje sie na sile bo zawsze umiem go pozytywnie zaskoczyc.
Co nosze? To zalezy...Jak bylam brunetka o ogorzalej skorze to czern wygladala swietnie. Dla dodania koloru moglam zalozyc blekitny komplet. Jak jestem blondynka to absolutny hit- czerwone. Ewentualnie wisniowe... Kremowe jak udaje cnotliwsza. No i czarne pasujace do kazdego image smile
Jesli chodzi o wzorki to lubie takie np z pojedynczym wzorem z tylu nogi. Optyczne wydluza i wyszczupla noge.
Ale jestem w pelni przekonana ze moj facet nie umialby powiedziec jakie to bylo koloru i jaki i gdzie byl ten wzorek. smile Jakies takie maslane oczy za kazdym razem dostaje big_smile

33

Ciemnooki napisał/a:

Takie które 150-165 cm mniej więcej mają są chyba najlepsze dla mnie ale sam nie wiem, musiałbym chodzić z centymetrem w kieszeni ale generalnie wolę te niższe, są po prostu urocze. big_smile I mogą mieć nawet krótkie i/lub ciałkowate nogi, większy tyłek czy co tam u siebie będą widziały. Są najlepsiejsze a w pończochach to już w ogóle. big_smile

od razu mi się jakoś lepiej zrobiło big_smile

34

Robacek, ja nie mam nic do niskich dziewczyn i to nie znaczy, że niska dziewczyna = brzydka dziewczyna - ja tak nie myślę absolutnie. Ja mam 188cm i chciałbym się już nie schylać za każdym razem tongue, tylko o to chodzi. Chociaż kto wie, co mi los przyniesie.

Sadie, pozostaje mi tylko pozazdrościć Twojemu facetowi smile.

35

Good Man napisał/a:

Ja mojemu taką niespodziankę na urodziny zrobiłam: przyszłam w szpilach, pończochach, stringach i staniku, przewiązałam się czerwoną tasiemką na prezent, narzuciłam jedynie płaszcz, żeby móc od siebie wyjść z domu (wtedy nie mieszkaliśmy jeszcze razem). No a jak przyszłam do niego to płaszcz zdjęłam i kopara mu trochę opadła, bo chyba nie takiego prezentu się spodziewał wink

Ciemnooki napisał/a:

A wracając do tematu pończoch - kupujecie dla swoich facetów jakieś konkretne pod ich upodobania 'wzorkowe' tudzież kolorystyczne by ich bardziej pobudzić czy patrzycie tylko od strony waszego gustu czy tam stylu?

Cóż, ja mojego pytałam czy by nie chciał czegoś dla mnie wybrać albo chociaż powiedzieć mi co by na mnie chętnie zobaczył, ale jakichś konkretów nie miał, więc sama decyduje. On sam też uważa, że najważniejsze jest, bym ja się w tym dobrze i seksownie czuła. Więc np. wspomniany gdzieś wcześniej bodystocking odpada, jakoś mnie to zupełnie nie jara. A pończochy mam różne: czarne, cieliste, kremowe, miałam też gdzieś fioletowe, kabaretki czarne i cieliste, takie ze szwem z tyłu, inne z wiązaniem u góry na czerwoną tasiemkę plus wzorzyste z siatki. A do tego lubię założyć jakąś półprzezroczystą bluzkę i ostatnio kusi mnie bardzo żeby kupić gorset smile

36

Moja piękna też nie lubi bodystocking smile
Za to pończochy to przeważnie kupuję jej ja !
Za to kiedyś na rocznicę założyła szpileczki ,pończochy, na piersiach na sutki przykleiła czarną taśmę w X ,
bez majteczek za to na głowię miałą czarną lateksową maskę kota, w ręku knebelek smile
Zapytała czy jej założe jak za głośno będzie miałczeć !!!! założyłem od razu na wszelki wypadek - bzykaliśmy się jak koty smile

Teraz mam fantazję by założyła pończochy ale czarne lateksowe i takie też rękawiczki !!!!

37

Ja z własnego doświadczenia powiem, że żadne inne wzorzyste czy kolorowe nie działają na facetów tak jak zwykłe czarne kabaretki smile

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

38 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2012-09-25 11:30:23)

Agasta zgadza sie smile... w dodatku wzorzyste pogrubiaja nogi sad... osobiscie uwielbiam najbardziej cieniutkie czarne nylonki smile.. kolorek ewentulnie moze byc inny ale wazne by byly CIENIUTKIE smile

39

A skoro się tak wypowiadacie. To ją mam pytanie. Jestem z chłopakiem od 2 lat mamy po 23 lata. I on uwielbia jak ją się ubieram w sexowne rajstopki albo pończochy z pasem. On też czasem ubiera moje mi się on podoba co wy o tym sadzicie?

40

KochamRajstopy napisał/a:

A skoro się tak wypowiadacie. To ją mam pytanie. Jestem z chłopakiem od 2 lat mamy po 23 lata. I on uwielbia jak ją się ubieram w sexowne rajstopki albo pończochy z pasem. On też czasem ubiera moje mi się on podoba co wy o tym sadzicie?

Że ktoś z Was ma problem z własną seksualnością ...

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

41

tez nie wiem, ale po co kombinowac, skoro wymyslono samonosne? Jak dla mnie tak samo seksowne a przy tym mega wygoda - nic nie zjezdza i jest na swoim miejscu. Kapitalny wynalazek :-)

42

adiaphora napisał/a:

tez nie wiem, ale po co kombinowac, skoro wymyslono samonosne? Jak dla mnie tak samo seksowne a przy tym mega wygoda - nic nie zjezdza i jest na swoim miejscu. Kapitalny wynalazek :-)

Niektórzy mężczyźni lubią takie tradycyjne z pasem. big_smile Może nie tyle "wolą", co lubią jako odmianę od czasu do czasu. Też je rzadko zakładam, bo dla mnie wygodniejsze są te samonośne i noszę je na co dzień. Pas zakładam czasami w ramach urozmaicenia, bo w końcu jak wzrokowiec patrzy ciągle na to samo, to mu się opatrzy. big_smile

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

43

Samonoski sprawdzaja sie tylko na szczuplych nogach. Jezeli kobieta ma pare kilo wiecej (a nie daj Boze kilkanascie big_smile ) to samonosne beda wygladac nieefektownie jezeli rozmiar bedzie na tyle scisly by nie zjezdzaly, albo beda zjezdzac.

Po drugie jezeli kobieta jest okraglejsza a na dodatek wysoka, to juz masakra ze znalezieniem rozmiaru ponczoch samonosnych. Natomiast przy pasie pewne problemy nie istnieja, dodatkowo mozna sobie ladnie sylwetke wymodelowac tongue

44

adiaphora napisał/a:

Och, pończochy samonośne to jedna z najbardziej niewygodnych rzeczy, jakie kiedykolwiek miałam na sobie big_smile Ten silikonowy pasek jest koszmarny, przykleja się do skóry, która się pod spodem poci... Do tego wpija się w nogę (tzn. albo się wpija albo pończocha zjeżdża, dla mnie niestety nie ma nic pomiędzy). Inna sprawa, że moim zdaniem te z pasem wyglądają też o wiele bardziej seksownie, zwłaszcza z tyłu wink

Edit: o właśnie, Iceni chyba w międzyczasie wyjaśniła dlaczego mam problem z samonośnymi wink Mam parę kilo na plusie i nigdy nie miałam szczuplutkich nóg, może dlatego miałam kłopot z dobraniem pończoch samonośnych - tym bardziej, że nogi mam dość długie i nawet standardowe rozmiary rajstop na mój wzrost są dla mnie za krótkie. Ale cóż, pewnie nigdy się nie dowiem, bo przy mojej figurze musiałabym chyba doprowadzić się do sporej niedowagi, by mieć chude udka tongue

45

cslady napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Niektórzy mężczyźni lubią takie tradycyjne z pasem. big_smile Może nie tyle "wolą", co lubią jako odmianę od czasu do czasu. Też je rzadko zakładam, bo dla mnie wygodniejsze są te samonośne i noszę je na co dzień. Pas zakładam czasami w ramach urozmaicenia, bo w końcu jak wzrokowiec patrzy ciągle na to samo, to mu się opatrzy. big_smile

no wlasnie, niektorzy :-)
a niektorzy nawet nie wiedza co to pas do ponczoch a wiekszosci  to wszystko jedno - byle calosc byla seksowna :-) a wiec samonosne plus ladna bielizna i pas zbedny. Zwlaszcza, ze to tylko dwa cieniutkie sznurki...wiec nie wiem, co ich tak ekscytuje? :-)
Pas to jak juz, to tylko do lozka, i najlepiej lezec nieruchomo wink bo ruszac ani tym bardziej chodzic sie w tym absolutnie nie da, albo ja jestem taka mimoza, ze mi wszystko opada po kolana big_smile
Natomiast w samonosnych to salta i piruety mozna robic i ponczochy utrzymuja pozycje lol

46

adiaphora napisał/a:

no wlasnie, niektorzy :-)
a niektorzy nawet nie wiedza co to pas do ponczoch a wiekszosci  to wszystko jedno - byle calosc byla seksowna :-) a wiec samonosne plus ladna bielizna i pas zbedny. Zwlaszcza, ze to tylko dwa cieniutkie sznurki...wiec nie wiem, co ich tak ekscytuje? :-)
Pas to jak juz, to tylko do lozka, i najlepiej lezec nieruchomo wink bo ruszac ani tym bardziej chodzic sie w tym absolutnie nie da, albo ja jestem taka mimoza, ze mi wszystko opada po kolana big_smile
Natomiast w samonosnych to salta i piruety mozna robic i ponczochy utrzymuja pozycje lol

No ja akurat mam faceta, który zwraca na to uwagę i doskonale wie czym się różnią pończochy samonośne od tych z pasem. big_smile Ale tak jak mówisz, jeśli dana kobieta czuje się w tym mało komfortowo, to bez sensu się męczyć. Dużo seksowniej wyglądamy w czymś, w czym czujemy się dobrze i pewnie.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

47 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-01-04 15:06:01)

W pasie mozna tez robic piruety, pod warunkiem, ze kupi sie prawdziwy pas do ponczoch a nie paso-podobna ozdobke.
Jezeli pas ma 4 zabki, to jest to niefunkcjonalna ozdoba nadajaca sie wlasnie jedynie do lozka. Normalny pas powinien miec minimum 6 zabek dla szczuplej osoby i 8-10 dla kobiet okraglejszych.

Poza tym nie ma pasow uniwersalnych - tak jak uniwersalnych butow - nikt w wysokich szpilach nie wybiera sie na zakupy do supermarketu ani w traperach na bal - podobnie jest z pasami - sa rozne typy do roznych celow smile

Ja ubolewam tylko nad tym, ze pasy, dobre i funkcjonalne pasy, sa drogie tongue czasem zestaw pas+ponczochy kosztuje wiecej niz sukienka big_smile Gdyby nie to, to pewnie podobnie jak ze stanikami - mialabym cala szuflade big_smile

Posty [ 47 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Tradycyjne pończochy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021