Droga do ustalenia ojcostwa to gehenna..i poniżenie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Droga do ustalenia ojcostwa to gehenna..i poniżenie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Droga do ustalenia ojcostwa to gehenna..i poniżenie.

Witam. jestem w trakcie sprawy o ustalenie ojcostwa ponieważ partner z którym mam dziecko wypiął się na mnie kiedy dowiedział się że jetem w ciąży ,najlepiej powiedziec że to nie jego i umyć ręce od odpowiedzialności . Jednak ja postanowiłam walczyć o to co małej należy się od niego . i to co mam zrobić to przerasta mnie .On jest za granicą i ma się dobrze nie odbiera awiz  tym samym przeciąga sprawę sąd nakazuje pozwać świadków którzy i tak nie pomoga w ustaleniu tylko powiedza jak to widywali ciebie z nim i nic poza tym .Bez badań DNA nie obejdzie się. Ma dzieci z poprzedniego związku więc mogę pisac o przeprowadzenie badań na pokrewieństwo i tym samym burzę życie innej rodziny , to jest koszmar .Mało tego przed sądem pierzesz swoje brudy z detalami i to uważam za poniżające, a to i tak niczego dalej nie zmienia bo żaden sąd nie uzna ojcostwa bez tych cholernych badań . Co robić dalej .... Czy mam prawo walczyć o swoje burząc spokój innej rodziny..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Droga do ustalenia ojcostwa to gehenna..i poniżenie.
swiderek211 napisał/a:

Witam. jestem w trakcie sprawy o ustalenie ojcostwa ponieważ partner z którym mam dziecko wypiął się na mnie kiedy dowiedział się że jetem w ciąży ,najlepiej powiedziec że to nie jego i umyć ręce od odpowiedzialności . Jednak ja postanowiłam walczyć o to co małej należy się od niego . i to co mam zrobić to przerasta mnie .On jest za granicą i ma się dobrze nie odbiera awiz  tym samym przeciąga sprawę sąd nakazuje pozwać świadków którzy i tak nie pomoga w ustaleniu tylko powiedza jak to widywali ciebie z nim i nic poza tym .Bez badań DNA nie obejdzie się. Ma dzieci z poprzedniego związku więc mogę pisac o przeprowadzenie badań na pokrewieństwo i tym samym burzę życie innej rodziny , to jest koszmar .Mało tego przed sądem pierzesz swoje brudy z detalami i to uważam za poniżające, a to i tak niczego dalej nie zmienia bo żaden sąd nie uzna ojcostwa bez tych cholernych badań . Co robić dalej .... Czy mam prawo walczyć o swoje burząc spokój innej rodziny..

Czy ktos miał podobną sytuacje... a może jest jeszcze inny sprawdzony sposób żeby udowodnić ojcostwo. Bo nie mam na tyle odwagi ,żeby przeprowadzic badanie na pokrewieństwo... chyba mam beznadziejną sytuację.

3

Witam
Od czego mam zaczac by ustalic ojcostwo moj nie doszly partner wypial sie i w ogole zero odzewu z jego strony a niunka ma juz 2 miesiac nadmienie ze jestem w trudnej sytuacji materialnej .
Prosze podpowiedzcie od czego mam zaczac

4

Paulel, od ustalenia danych osobowych ojca dziecka:)
Pozew do sądu trzeba złożyć o ustalenie ojcostwa i alimenty, jest wolny od kosztów. Znajdź sobie wzory w internecie albo skorzystaj z darmowej porady prawnej. To z reguły nie są skomplikowane sprawy (komplikują się trochę jak ojciec jest nieuchwytny), świadkowie, że w okresie koncepcyjnym współżyliście (generalnie chodzi o to, że byłaś z nim w związku, bo raczej chyba świadków seksu nie ma), zupełny akt urodzenia dziecka, sąd dopuści dowód z badania DNA.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Droga do ustalenia ojcostwa to gehenna..i poniżenie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018