Błędy sprzed lat, ciąża i samotność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Błędy sprzed lat, ciąża i samotność

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Błędy sprzed lat, ciąża i samotność

3lata temu miałam wspanaiałego chłopaka, który kochał mnie na zabój, wtedy nie doceniłam go, poszłam do innego a jego kłamałam w koncu brakło mu sił i odszedł co nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia, skakałam z kwiatka na kwiatek, odrzucałam każdego procz tego dla którego zostawiłam chłopaka, w końcu zafascynowana i zauroczona młodszym od siebie zaczęłam kłamać także i tego dla którego rzuciłam chlopaka, finalnie beztroskie 3letnie życie zakonczylo sie ciaza ;( i to z tym mlodszym...odeszlam od niego, mam 22lata i jestem w 4miesiacu ciazy, i dopiero jak moj byly wspanialy chlopak znalazl sobie dziewczyne ja uswiadomilam sobie ze go kocham i byl jedyna osoba z ktora moglam spedzic cale zycie. Spodziewam sie dziecka i mysle tylko o tym jak te dziecko mi niszczy zycie, jak go nie chce i nie kocham jak mnie ograniczy i jak mi odbiera sznase na walke o bylego chlopaka, nie chce tak myslec ale nie potrafie inaczej, nie dbam nawet o zdrowie ;/ jak mam dalej zyc bez tego dla ktorego zmienilabym cale zycie, jak zapomniec i przestac o nim myslec, jak naprawic to wszystko, brakuje mi go tak cholernie mi go brakuje, nie mam ochoty wstawac z lozka, chodzic do pracy, zyc ;/;/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Błędy sprzed lat, ciąża i samotność

Witaj
Zostawiłaś chłopaka 3 lata temu i teraz chcesz Go odzyskać ? będzie to trudne  jeśli , nie niemożliwe.Zwłaszcza że jesteś w ciąży i to z innym .Jedno jest pewne nie możesz zaniedbywać ciąży , bo może to być szkodliwe nie tylko dla Ciebie ale też i dziecka a Ono niczemu nie jest winne.Utrata pracy w Twojej sytuacji też niczego dobrego nie przyniesie z postu wnioskuję że zaczynasz popadać w otępienie które w okresie ciąży może przerodzić się w coś groźniejszego więc proponuję udać się do lekarza za nim będzie za późno .

3

Wiem, że nie jest winne ale nie potrafię się z niego cieszyć, myślę tylko o tym jak mi Go brak i tylko to się dla mnie liczy...

4

Oliwia_1990 napisał/a:

Wiem, że nie jest winne ale nie potrafię się z niego cieszyć, myślę tylko o tym jak mi Go brak i tylko to się dla mnie liczy...

Nic dziwnego bo cały czas myślałaś i myślisz tylko o sobie. A liczą się dla Ciebie uczucia innych ludzi? Czy tylko wtedy jak możesz na tym skorzystać?

Oliwia_1990 napisał/a:

3lata temu miałam wspanaiałego chłopaka, który kochał mnie na zabój, wtedy nie doceniłam go, poszłam do innego a jego kłamałam w koncu brakło mu sił i odszedł co nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia,

Przez trzy lata miałaś go gdzieś a co takiego się teraz stało, że tak bardzo go znowu kochasz?

Oliwia_1990 napisał/a:

Spodziewam sie dziecka i mysle tylko o tym jak te dziecko mi niszczy zycie, jak go nie chce i nie kocham jak mnie ograniczy i jak mi odbiera sznase na walke o bylego chlopaka, nie chce tak myslec ale nie potrafie inaczej, nie dbam nawet o zdrowie ;/ jak mam dalej zyc bez tego dla ktorego zmienilabym cale zycie, jak zapomniec i przestac o nim myslec, jak naprawic to wszystko, brakuje mi go tak cholernie mi go brakuje, nie mam ochoty wstawac z lozka, chodzic do pracy, zyc ;/;/

To nie dziecko niszczy Ci życie tylko ty sama je sobie niszczysz na własne życzenie.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

5

skoro sama wiesz ze to malenstwo nie jest temu winne to czemu tak o nim myslisz? czasu nie cofniesz niestety takieg wynalazku jeszce ikt nie odkryl zycie bylo by wtedy zbytb proste. mysle ze powinas sie skupic teraz przedewszystkim na sobie i dziecku a nie rozpamietywac stare czasy... cale zycie przed toba.

6

...a mogłam być szczęśliwa

7

Oliwia_1990 napisał/a:

...a mogłam być szczęśliwa

No mogłaś być szczęśliwa...
Ale nie jesteś...
Wyciągnij wnioski ze swoich błędów...
To może jeszcze kiedyś będziesz....

8

Będę szczęślia, w końcu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło wink

9

No widzisz jakie to proste...:).

10

Tak zrobie ;d

11

Czytam to co piszecie i uwieżyć nie moge . Czy ty dziewczyno oszalałas ? to twoje dziecko powinno byc dla ciebie najważniejsze na świecie jeżeli facet cie zostawił tylko dla tego że jesteś w ciąży to znaczy że nie jest ciebie wart . Nie masz prawa odbierać dziecku życia nie jesteś Bogiem , byłaś na tyle odpowiedzialna że potrafiłaś kochać się z facetem ale nie jesteś na tyle odpowiedzialna żeby wychować dziecko ? jaka z ciebie kobieta jest dziecko masz na całe życie a facet zawsze może odejść ja mam 17 lat i jestem w ciąży ale przyjełam  to na klate, a nie uciekam od tego mój facet który ma 26 lat pęka z zachwytu ale gdyby chciał odejść pozwoliła bym mu na to ale własnego dziecka bym nigdy nie zabiła twój bobasek już czuje i słyszy co mama wygaduje chcesz żeby wiedziało że jest nie kochane i nie potrzebne . ty byś chciała wiedzieć takie rzeczy ? Dziecko jest takkie bezbronne samo sobie nie poradzi ty jesteś matką i ty musisz być odpowiedzialna , i przestań pierdolić że go nie kochasz faceta sobie znajdz który będzie kochał was a nie tylko ciebie

12

Bycie dorosłą wiąże się z ponoszeniem odpowiedzialności za swoje czyny.
Życzę Ci, abyś dorosła

13

równiez dolączam się do zyczeń i mam nadzieję,ze macierzyństwo sprawia ci jednak przyjemność

14

Zastanów się nad swoim życiem, jak urodzisz to zrozumiesz, pokochasz. Kobieta nic nie jest w stanie pokochać jak własne dziecko, żadnego faceta. Jesteś w dołku dlatego wydaje Ci się że kochasz tamtego, to minie, jeszcze ułożysz sobie życie, jeśli oczywiście zmądrzejesz;) A teraz dbaj o siebie i dziecko, bo będziesz później bardzo tego załować.

15

Jeszcze jesteś młoda i zdążysz ułożyć sobie życie od nowa. Ja jestem po nieudanym 8 letnim związku i mam dwie małe czarownice:). Dopiero teraz rozumie jak są dla mnie ważne, zaczynam wszystko od nowa ale wiem, że będzie dobrze. One są moim największym skarbem, nie facet. Uwierz w siłę macierzyństwa!

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Błędy sprzed lat, ciąża i samotność

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018