Ogromne opłaty za elektryczność we Francji!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Ogromne opłaty za elektryczność we Francji!!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez misiaki14 (2012-02-28 18:30:37)

Temat: Ogromne opłaty za elektryczność we Francji!!!!

Witam! Mam pytanie do Polaków mieszkających na stałe we Francji, bądz tych, którzy wynajmują mieszkanie na siebie. Mianowicie chciałabym wiedzieć jak duże mogą być opłaty za tzw. "prąd". słyszałam, że jest taryfa dzienna jak i nocna. Rachunki przychodzą co 2 miesiące i właśnie dziś (kur...!!!!!) miałam przyjemność otrzymać takowy. Aż mnie i mojego chłopaka z butów wybiło!!! prawie 300euro za 2 miesiące!!! Szok! pralki używam 2,3 razy na tydzień. Grzejniki elektryczne są 3 z czego używane 2. Pierwszy w salonie tylko wieczorami ustawiony jest na 3,4 nie więcej. Drugi w sypialni włączony cale noce na 5 i w dzień na 2.Maksymalnie można ustawić na 9. Dobra, bo nie o tym mowa tongue Większość dnia spędzamy w pracy jesteśmy w domu przed 18 wychodzimy przed 8 rano. mam kuchnie elektryczną, ale gotuje średnio, 4razy w tyg. rano i wieczorem tyle co zagotuję wodę na herbatę w czajniku elektrycznym. TV nie mam, oglądam przez internet. a i zapomniałam lodówka chodzi non stop, ale to oczywiste.czy to normalne, że rachunek jest taki duży???

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Ogromne opłaty za elektryczność we Francji!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024