Zabawy ruchowe dla dzieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zabawy ruchowe dla dzieci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Zabawy ruchowe dla dzieci

Pracuję w przedszkolu i już wyczerpują mi się pomysły na zabawy ruchowe dla dzieciaków, czy znacie jakieś ciekawe, może o nich nie słyszałam?Dziękuję:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zabawy ruchowe dla dzieci

Gra w STONOGĘ

Dzieci idą gęsiego trzymając kolegę z przodu za biodra. Mają szeroko rozstawione nogi i w ten sbosób maszerują kołysząc się z boku na bok.
Śpiewają lub rytmicznie recytują:

Idzie sobie stonoga, stonoga, stonoga
Każda inna jej noga, jej noga BĘC!

Po BĘC wszyscy stają z szeroko rozstawionymi nogami, a ostatnia osoba przechodzi pod nimi (lub się przeczołguje:)

I takod początku.

3

Może urządzisz dzień przebierańców? Moja Ania miała ostatnio taki dzień w swoim przedszkolu. Zabawa była podobno wyśmienita smile Ja tez dobrze się przy tym ubawiłam bo zainteresowałam sie wypożyczalnia strojów w Krakowie  Stroje dla dzieci są prześliczne smile Dzieci będą miały zabawę przez cały dzień, a ty nie musisz się martwić czym je zająć big_smile

Post edytowany: usunięcie linku innej strony
MadgdaZ

4

Pozwolę sobie podnieść ten wątek, ponieważ moja córcia bardzo lubi zabawy ruchowe. Chętnie dam się zainspirować bardziej doświadczonym mamom smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Zabawy ruchowe dla dzieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018