Gry i zabawy na wieczór panieński? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Gry i zabawy na wieczór panieński?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Gry i zabawy na wieczór panieński?

Bardzo proszę o wpisywanie w tym poście tylko gier i zabaw na wieczór panieński, bez jakichś zbędnych komentarzy nie związanych z tematem. Tak, żeby ten post mógł być przydatny też dla kolejnych osób. Znajduję tutaj zapytania o gry na wieczór panieński, po czym 100 komentarzy pod spodem, z czego kilka tylko takich, które faktycznie odpowiadają na pytanie. Albo ktoś prosi o pomysły na wieczór panieński i jasno podkreśla, że nie chce żadnych striptizerów, tortów w kształcie penisa, po czym pod spodem jest cała masa propozycji wynajęcie striptizera XD, bez sensu.  Bardzo proszę o nie spamowanie tego postu.

Wielkimi krokami zbliża się pamiętna chwila wink Zostałam wytypowana na świadkową i poproszona o zroganizowanie wieczoru panieńskiego. Jakie znacie fajne gry i zabawy na taka okazję? :-)

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Gry i zabawy na wieczór panieński?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021