czy znacie agencje work force plus - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » czy znacie agencje work force plus

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: czy znacie agencje work force plus

jest chyba w southampton  ,czy warto z niej jechac do anglii?moze znacie jakies wypróbowane agencje  polskie które wysyłaja z polski do hoteli  jako pokojówki  do szklarnii ,produkcji?szukam takich agencji ktore zapewniaja tez zakwaterowanie.

:)spełnienia marzeń,zmian na lepsze, szczęścia
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy znacie agencje work force plus

ja kojarze agencje eurokontakt z wrocławia, ktora jest spoko, moja kolezanka jechala z nimi do niemiec do pracy w szklarni i sobie chwalila bardzo

3

znacie jakies dobre sprawdzone agencje polskie ktore zajmuja sie wysyłaniem do pracy zagranica , w anglii na pokojowki lub inne prace . lub w niemczech ,holandii .zalezy mi zeby dawali zakwaterowanie.

4

leila2011 napisał/a:

znacie jakies dobre sprawdzone agencje polskie ktore zajmuja sie wysyłaniem do pracy zagranica , w anglii na pokojowki lub inne prace . lub w niemczech ,holandii .zalezy mi zeby dawali zakwaterowanie.

Ja pracuję poprzez agencje w Niemczech jako opiekunka osoby starszej. Jeśli interesuje Cię taki rodzaj pracy i masz jakieś doświadczenie, znasz język, to może będę mogła Ci jakoś pomóc.

5

w zeszłym roku interesowałam sie ta praca ale w wiekszosci sa to przypadki osoby lezace na wózku i z pampersem a ja szukałam chodzacej osoby i bez pampersów,nie moge dzwigac wiec te przypadki odpadaja

6

leila2011 napisał/a:

w zeszłym roku interesowałam sie ta praca ale w wiekszosci sa to przypadki osoby lezace na wózku i z pampersem a ja szukałam chodzacej osoby i bez pampersów,nie moge dzwigac wiec te przypadki odpadaja

A to nie ma znaczenia. Możesz mieć całkiem sprawnego podopiecznego albo podopieczną. Bez pampersów itp.

7

w wiekszosci w naszych agencjach sa te cięższe przypadki i przez telefon mi powiedziała ze u nich to tylko takie przypadki  w 2 znanych agencjach

8

Ja miałam tak, że sobie wybrałam podopieczną spośród kilkudziesięciu ofert. Przypadek lekki i nie ma żadnego problemu z pampersami itp. Ale takie przypadki też miałam w przeszłości. Nie żebym narzekała, bo zawsze wiedziałam na co się pisze.

9

chyba ogolnie przed wyjazdem warto sie dopytac, do kogo sie jedzie i z czym wiaze sie  taka praca. praca jako opiekunka osob starszych moze byc chyba bardzo ciezka czasami?

10

malediwa napisał/a:

chyba ogolnie przed wyjazdem warto sie dopytac, do kogo sie jedzie i z czym wiaze sie  taka praca. praca jako opiekunka osob starszych moze byc chyba bardzo ciezka czasami?

Oj bywa bywa ciężka. Starszy człowiek bywa jak dziecko (choroby jak Alzheimer czy demencja) i trzeba go mieć cały czas na oku, a samo to jest wyczerpujące bo wymaga poświęcenia wiele uwagi. Nie mówię już o trudnych przypadkach, jak musisz dźwigać, pomagać wstać, zmieniać pampersy itd. Dobrze jest dowiedzieć się o tym zanim się zdecydujesz. Niektórzy po pierwszym wyjeździe są mile zaskoczeni, a są też osoby, które chcą po dwóch dniach wracać z powrotem, bo nie wytrzymują. Wszystko zależy od Twojej psychiki i nastawienia.

11

w polskiej agencji to raczej nie ma zeby wybrac sobie osobe i zeby była bez pampersów
ja chciałam lekkiego przypadku

12

Ja mam lekki przypadek w tej chwili. Wiele też zależy od polityki firmy. Nie wiem jaką politykę ma firma, w której ja pracuję, bo jestem po raz pierwszy z nimi. Wynagrodzenie do mojego nakładu pracy jest godne. Znam opiekunki, które mają więcej kasy, ale... one mają bardzo ciężkie przypadki. Dźwiganie, pampersy, nieprzespane noce i tym podobne.

13

a jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym  przy umowie zlecenie?,wiekszosc  polskich agencji daje umowe zlecenie.

14

Witam serdecznie!
A przez jaką agencję wyjeżdżasz?
Czy ktoś zna agencje New Way Work z Chojnowa?
Proszę o opinię w tej kwestii.

15

ja na raze nie jade na opiekunke, chce bardziej wsrod ludzi prace

16

leila2011 napisał/a:

a jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym  przy umowie zlecenie?,wiekszosc  polskich agencji daje umowe zlecenie.

Jest się ubezpieczonym Karta Ekuz - każda szanująca się agencja ci ją wydaje. Jeśli nie chcą wydać albo twierdzą że doślą, to lepiej nie podpisuj z nimi umowy.

17

u nas ekuz daje tylko nfz
daja tylko na 30 dni
jeszcze nigdy agencja mi zadna nie dała

18

Oj to ja nie wiem co to za agencje musiały być. Wydawało mi się, że konkurencja na rynku agencji wykończy te, które robią problemy z ubezpieczeniami i tym podobne.

19

Byłam wczoraj w Wojewodzkim Urzędzie Pracy,tu u mnie w wojewodztwie i dostałam wykaz agencji zarejestrowanych z certyfikatem.Najpierw warto sprawdzic co to za agencja.

Przychodzi taki czas,że muszę coś zmienić w swoim życiu...

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » czy znacie agencje work force plus

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018