czy walczyć jesli usłyszałam ze mąż już nie kocha :(.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy walczyć jesli usłyszałam ze mąż już nie kocha :(....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: czy walczyć jesli usłyszałam ze mąż już nie kocha :(....

Witam jestem tu nowa dużo czytam o waszych problemach i postanowiłam podzielic się swoim.Otóż mam 28 lat dwójke dzieci 4 lata i 1,5 roku.i jak cały czas myslałam wspaniałego kochającego męża 32 lata.jestesmy razem 10 lat 5 lat po ślubie.Mój mąż na ogłó to spokojny i lubiany facet nie zamierzam go tu bronic tylko teraz dopadł na juz ponad 2 miesieczny kryzys mąż powtarza sie sie wypalił ze cos w nim pękło ja nadal go bardzo kocham nie wyobrazam sobie zycia bez niego ale sama sobie na to zasłuzyłam kazda w domu kłotnie rozpoczynałam ja obrazałam go poniewierałam nie raz uderzyłam bardzo tego żąłuje gdyz wiem ze bardzo go krzywdziłam i raniłam wkoncu powiedział dosc niechce dawac mi żadnej kolejnej szansy bo nie wierzy juz w to ze ja potrafiłabym sie zmienic twierdzi ze po tym wszystkim przestał juz mnie kochac.Mam teraz to naco sobie zasłuzyłam.chcialabym go odzyskac i niewiem co mam zrobic czy pozwolic mu odejsc bo ma taki zamiar.Moim zdaniem chodzi tez o inna kobiete twierdzi ze to tylko kolezanka z pracy ale mi wydaje ze to cos wiecej duzo rozmawiaja przez tel osobiscie nie słyszalam ale po bilingu tel wyszło na jaw ostatnio w samochodzie znalazłam jakąs tandetna obroczkę z napisem najlepszy przyjaciel na zawsze dodatkowo nowe karty tel, niby dla kolego heh.jak pytam o ta kobiete to wymiguje sie ze nic ich nie łaczy ze to tylko kolezanka ze sama sobie cos wkrecilam i wszedzie widze zdrade.przyznac sie nie zamierza bo jak twierdzi niema do czego.Chce naprawde odzyskac męża i jego miłosc do mnie.dodam jeszcze ze to jest pierwszy taki kryzys od 10 lat fakt kłocilismy sie ale to była góra 4 5 dni i wszystko było oki teraz to trwa ponad 2 miesiace.poradzcie co robic walczyc czy odpuscic niemam juz sił ciagle prosic pytac.pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy walczyć jesli usłyszałam ze mąż już nie kocha :(....

Byłem   kiedyś  w takim  związku  i  powiem jak to wyglada  z  drugiej strony  Myśle że  mąż po prostu ma  dosyć  i  w tym  momencie   ważne jest  czy  on  wierzy  w Twoją  przemiane  Tak czytając  o Twoich  wybrykach  myśle że  on w to nie wierzy Pamiętaj  też jak się kogos   bezpodstawnie okarża  o  zdrade  to on  w koncu  dochodzi  do takiego   wniosku że  "dlaczego by nie..." przecież i tak mi się za to ciągle obrywa   Coż  nie jestem  tu od oceniania kogokolwiek   i  wiem że oczekujesz jakiejś  rady W  tym  momencie  myśle że  jedynym  rozwiązanie jest  powrót  do  dobrych czasów  przestań  go  dręczyć  zacznij się do niego uśmiechac  normalnei  rozmawiac pokaż mu  że  wasz związek  może być znowu  udany  ale ile to bedzie  trwało ??? nie wiem   to zależy  jak bardzo dałaś mu się we znaki

3

zgadzam sie z Tango, On widzi w jej oczach to czego ostatnio brakowało w waszym związku - podziw, spokój, uznanie... ludzie często nie dbaja o relacje w małżeństwie z powodu natłoku zajęć, z poczucia bezkarności bo wydaje im się, że małżeństwo to gwarancja trwałości związku...
co możesz zrobić? zmienić swoje podejście... ale wszystko w rękach męża - jest zdecydowany odejść więc nie ma mowy tu o wyborze Ja albo ona... nie wiesz czy takie ultimatum zbliżyło by ich czy nie...
daj mu troche czasu, może jednak stwierdzi, że miłość do dzieci i rodzina są dla niego ważne i nie będzie chciał tego stracić...

4

Dziękuje za dobre rady mąz narazie jest w domu bo jak twierdzi kocha dzieci i dla nich został mam nadzieje ze wkoncu i miedzy nami sie poukłada i mysli o rozstaniu pojdą w niepamieć.Mam nadzieje pozdrawiam

5

postaw się w jego sytuacji
żona wredna czyni jakieś wymówki
a koleżanka z pracy miła na pewno bo z nią się rozmawia o innych rzeczach niz przyziemne sprawy domowo-rodzinne
wiadomo nie każdy facet na to poleci ale wielu tak

jak nie zaryzykujesz, nie przekonasz się............

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy walczyć jesli usłyszałam ze mąż już nie kocha :(....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018