rozstanie z powodu brata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozstanie z powodu brata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: rozstanie z powodu brata

witam, krótko przedstawię sprawę. Jakiś czas temu spotykałam się z chłopakiem ok 3 miesięcy, nie wyszło nam i rozstliśmy się. Po kilku miesiącach zaczełam spotykać się z jego bratem, wszystko było ok, oni wiedzieli o tym, jedak po pół roku mój facet(teraz już nie jesteśmy ze sobą)stwierdził że jemu to przeszkadza i nie będziemy się więcej spotykać...załamalam się bo naprawdę mi na nim zależało sad po nie całym miesiącu dowiedziałam się że spotyka się już z inną...nie wiem co mam o tym myśleć, czy naprawdę stwierdził że nie może być z byłą dziewczyną swojego brata czy to był tylko pretekst do rozstania bo była juz inna... co o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozstanie z powodu brata

Myślę, że to mógłbyc pretekst!!!
Jakie to ma znaczenie, że spotykałas się z jego bratem...?!

"Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

3

Czy to był pretekst?.....pewnie tak....ale ja mam wrażenie,że oni obaj się Tobą zabawili a to już podłe.

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

widzisz, twierdził że dla niego to ma znaczenie tylko dlaczego przez pół roku to nie przeszkadzało i nagle zaczęło? czy taka przeszłość ma aż takie znaczenie? a teraz kolejne pytanie, czy jemu tak na prawdę zależało na nas....??skoro tak szybko odpuścił

dor57    to barzdo podłe, a jak ja się czuję...:((

6

No właśnie i dlatego właśnie się zastanawiam czy to nie było zaplanowane.:(
Niestety na tym świecie jest "trochę"" takich drani i chyba nic tego nie zmieni.....niestety.
Domyślam się jak się czujesz...poobijana psychicznie i pewnie już brakuje Ci łez......ale wypłacz się w nocy a w dzień postaraj się wyglądać tak,żeby obaj nie mieli satysfakcji z tego jak Ciebie zranili.
To trudne zadanie ale można trochę "pograć".
Nie są warci Twoich łez...musisz na przekór wszystkiemu stanąć powolutku na nogi i małymi kroczkami iść naprzód a całą tę historię wyrzucić za siebie.
Na pewno Ci się uda tylko to musi potrwać. smile

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

7

I jeszcze odpowiedź na Twoje pytania:
Twój zwiazek z bratem nie miał dla niego znaczenia to była tylko wymówka....musiał coś niby przyzwoitego wymyślić.
A czy mu na Tobie kiedykolwiek zależało?.....no nie wiem ale mam wrażenie,że chyba nie skoro tak szybko znalazł sobie kolejną dziewczynę.

8

Zwykla wymowka. Udowodnic mu inaczej nie mozesz wiec najbezpieczniej powiedziec wlasnie cos takiego. Czemu mu to przez 6mcy nie przeszkadzalo? Bo nie bylo innej dziewczyny w poblizu ktora chcialby rozlozyc wiec lepszy rydz niz nic. Przykre ale to sie czesto zdarza.
Przelknac, zapomniec, trzymac sie z dala od tego stadla na przyszlosc.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

9

znajomość jakich tysiące... tylko powód rozstania bardzo dla niego wygodny,
przez pół roku nie dbał o braterskie relacje, a tu nagle buuuuch zstąpił na niego duch Kaina i Abla i miłość braterska zwyciężyła nieczystą miłość do kobiety... daj sobie z nim spokój... niedojrzały dupek i do tego tchórz

Już odpuściłam, chociaż nie powiem, że jest łatwo...ale wiem że nie jest tego wart żeby się nim zadręczać. Tylko ta świadomość że mi naprawdę zależało a on się bawił jest okropna:( I jak tu teraz zaufać i uwierzyć facetowi??

11

Zaufasz,zaufasz...tylko będziesz teraz ostrożniejsza.
Dwóch braci "pograło" sobie na Twoich uczuciach,bo widocznie mieli "skażenie genetyczne" smile:).
Staraj się jak najszybciej wyrzucić te wstrętne wspomnienia i wracaj do rzeczywistości....świat jest piękny mimo tej nie za dobrej pogody.:)

Nie wiem co oni mieli "skażone" ale nie chcę się tego już dowiadywać. Chcę jak najszybciej zapomnieć o nich. Chcę żyć dalej smile A z tym zaufaniem to nie będzie tak łatwo, naprawdę, przejechałam się konkretnie i takie doświadczenia uczą...

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozstanie z powodu brata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018