Poród bez bólu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Poród bez bólu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Poród bez bólu

Przede mną poród, i bardzo się boję rozwiązania, które powinno nastąpić w ciągu 3-4 tygodni, co mozna zrobić by mniej bolało, bardzo się boję tego  bólu, o którym się tyle nasłuchałam!!!Czy lekarze Wam pomagali jakoś uśmeirzyć ból??? I czy to jest bezpłatne???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poród bez bólu

Ostatnio czytałam gdzieś, że nie każda kobieta potrzebuje znieczulenia bo każda z nas ma inny próg odczuwania bólu.

3

Odp: Poród bez bólu

Malineczka! pamietaj o tym, ze jesli nastawisz sie na ogromny bol i skupisz sie na tym, ze ma bolec - to napewno bedzie!! Wiem, ze to nielatwe ale ogromna role odgrywa autosugestia, przygotowanie psychiczne, wiara w matczyne sily, ktore w Tobie tkwia! Rozumiem, ze nasluchalas sie o bolu, ale czy nie myslalas nigdy o tym wydarzeniu jako czyms niesamowitym, cudownym i przelomowym?

4 Ostatnio edytowany przez gwiazdka (2008-03-24 21:17:07)

Odp: Poród bez bólu

Ja szybko zapominałam o bólu jaki wywołuje poród jak tylko kładli mi dziecko na brzuchu smile. Chociaż dobrze pamiętam że gdy przychodził skurcz to bolało mnie wszystko, a gdy przechodził ogarniał mnie przenikliwy chłód. Mimo że bardzo boję się bólu nigdy niemiałam znieczulenia. Ból mija, a życie jakie przychodzi na świat jest warte każdego cierpienia smile

5

Odp: Poród bez bólu
gwiazdka napisał/a:

Ja szybko zapominałam o bólu jaki wywołuje poród jak tylko kładli mi dziecko na brzuchu smile. Chociaż dobrze pamiętam że gdy przychodził skurcz to bolało mnie wszystko, a gdy przechodził ogarniał mnie przenikliwy chłód. Mimo że bardzo boję się bólu nigdy niemiałam znieczulenia. Ból mija, a życie jakie przychodzi na świat jest warte każdego cierpienia smile

Pieknie napisane smile)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Poród bez bólu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024