Znalazłam w jego telefonie zdjecia z inną kobietą... to zabolało - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Znalazłam w jego telefonie zdjecia z inną kobietą... to zabolało

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Znalazłam w jego telefonie zdjecia z inną kobietą... to zabolało

Moj mąż wyjechał 4 miesiące temu do Holandii zarabiać przez ten czas był w domu moze 5 dni. Wszystko sie rozwalilo jak znalazlam w jego telefonie zdjecia z dziewczyna niby tylko byli objęci ale zabolało. Napisalam jej sms to mąż mnie za to skrzyczal i kazał ją przepraszać. To był szczyt wszystkiego. Potem przepraszał niby doszlismy do porozumienia ale mąż nie chce wracać do polski probowalam wszystkiego ale nie chce woli zarabiac. Mowi mi caly czas ze nie kocha ze nigdy by nie zdradzil ale ja juz nie wierze i nie wiem co zrobic zeby wocil pomóżcie blagam. Juz nawet o samobojstwie mysle....

Temat postu powinien odzwierciedlać jego treść, opisywać problem. Nie pisz tematów nic niemówiących typu: "Pomocy", "Mam problem", ?Ratunku?.
Zapoznaj się z regulaminem forum.
moderatorka apoteoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znalazłam w jego telefonie zdjecia z inną kobietą... to zabolało

Dlaczego myślisz o samobójstwie? Chcesz się zabić przez takiego dupka? Kochasz go bardziej niż swoje życie?

Jeśli facet nie chce wrócić do Polski, nie wytłumaczył ci, kim jest ta kobieta to chyba wszystko jasne.

Napisałaś jej sms-a, a ona co, odpisała?

3

Porozmawiaj z mężem, opisz mu co czujesz w tej sytuacji...

4

Powiedział że to tylko koleżanka ale za nic nie chce wracac do domu. Ja nie wyobrazam sobie zycia bez niego. I mowilam mu jak sie czuje ze jest tu potrzebny a on tylko kasa zeby dlugi splacic. Mowi mi caly czas ze mnie kocha ale ja juz nie wieze

5

po moze rusz sie i sama tam pojedz? Dlaczego on ma rzucac prace, która badz co badz takze zapewnia tobie byt? Albo pojedz w odwiedziny..niespodziewane..

6

chcialam ale powiedzial ze nie na to kase zarabia zebym jechala 1000km. W sobote ma przyjechac ale tez tylko na godzinke bo kogos tylko do polski odwozi a dzis mi powiedzial ze jak mam caly czas gadac zeby wracal to koniec z nami i co ja mam robic?

7

dzis mi powiedzial ze jak mam caly czas gadac zeby wracal to koniec z nami

Tutaj chyba masz odpowiedz. Wierz mi, gdyby kochal, tesknilby za Toba tak samo, jak Ty za nim. I sadze, ze bylby w stanie chciec dluzej pracowac, ale moc oplacic Ci lot, zebys przyleciala czy przyjechala chociaz na kilka dni i dodala mu sil.

8

Zachowujesz sie standartowo źle, wiem że to trudne.
Powinnaś dosadnie mu powiedzieć, ze jsk on sie zachowuje i że niszczy wasz związek. Jeżeli on bedzie uważał inaczej to postaw sprawę jasno,że albo ty jedziesz do niego  albo on do Ciebie albo to koniec. Jeśli uzna że koniec to to tylko świadczy , że prędzej czy później i tak sie wasza relacja rozpadnie.

pozdrawiam i życzę dużo siły, na pewno dasz sobie rade

9

Boże jutro już ten wielki dzień, mąż przyjedzie porozmawiać. Tak strasznie się boje że wybierze prace, nie bedzie chcial wracac do domu, ja go tak bardzo kocham, nie umiem zyc bez niego i w glebi serca czuje ze to bedzie koniec. Czy ja wogóle dobrze robie chcąc czekac do marca az mu sie umowa skonczy, czy moze powinnam grzecznie siedziec i czekac latami az zechce wrocic w koncu jak on sam to mówi "przeciez wysylam pieniadze". Boże tak się boje.....

10

Trzymaj się! Wierzę, że będzie dobrze.

Może porozmawiaj z nim o tych długach i pracy. Czy taki jest problem z nimi, że nie może pracować w kraju za mniejsze pieniądze? Chyba wolisz go mieć przy sobie, a "biedniejszego", niż "bogatszego", a gdzieś daleko? Daj mu to do zrozumienia, czego chcesz. Faceci strasznie się boją, że mniejsze zarobki/gorsza praca będzie oznaczała konflikt w związku, stado różnych wizji, że kobieta zacznie marudzić bo nie ma takich wygód jak wcześniej, poszuka sobie kogoś majętniejszego, że teściowie/rodzina będą ją nakręcać - zobacz, utrzymać Was nie potrafi. Rozmawiaj z nim szczerze, nie w biegu, na spokojnie, na siedząco.

11

Anusia  i jak sie sprawy maja??Doszliscie do jakiegos porozumienia?

Jeju ja naprawde nie rozumiem takiego postepowania..rozumiem długi.. facet chce je splacic..ale zeby nie chcial Cie zobaczyc oplacic ci biletu do Niego?to na czym ma ten zwiazek sie opierac??Na rozmowach przez telefon?Przeciez to chore jest...i chyba jak bym usłyszała cos takiego to jednak bym odeszla choc to bardzo trudne ale kto powiedzial ze zycie jest łatwe..Kochana jesli masz czas napisz kilka słow:*

pozdarwiam i zycze mnostwo sił!

12

Witam......a więc jest tragedia. Wtedy jak miał przyjechać, nie przyjechał i od tego czasu jest tylko gorzej. Zero kontaktu nawet smsa. Dlatego postanowiłam to ja wzbudzić w nim zazdrość, zaczęłam mu pisać że mam prawo do szczęścia że nie chcę tak żyć i albo wraca albo naprawdę koniec. Na to dowiedziałam się od niego że mnie bardzo kocha, zawsze będzie kochał ale się męczy w tym związku bo ja go ograniczam próbując postawić na swoim że ma wrócić sad powiedziałam ok twój wybór tylko pomyśl o dziecku więc odpisał mi że daje mi cień nadziei że się ułoży ale nie wie kiedy wróci może w marcu.....nie odpisałam nic bo zgłupiałam on mi cień nadziei? On się powinien modlić bym umiała mu wybaczyć to jak mnie skrzywdził a on sobie nawet nie zdaje sprawy że zrobił coś źle wszystko jest przeze mnie. Serce mi pęka, kocham go, chcę wszystko naprawić ale nie wiem czy będę umiała zapomnieć o tym wszystkim, nie chcę być sama:(

13

Witaj Anusia.
Czy wiesz gdzie dokładnie zatrzymał się Twój mąż w Holandii? jeśli tak to ja na Twoim miejscu zostawiłabym Wasze dziecko pod opieką babci bądź kogoś z rodziny i sama pojechała sprawdzić jak to mąż tam naprawdę pracuje. Sama na własne oczy zobaczyłabyś czy rzeczywiście tam tak ciężko haruje czy przy okazji ma inną babę.
Jak dla mnie to on Cię powinien wspierać bo zostałaś sama z dzieckiem i tym bardziej utrzymywać ścisły kontakt. Jeśli na samym początku wywija taki numer to nie jest normalne, to jest Twój mąż a nie jakiś tam znajomy!
Absolutnie się nie załamuj, jest wiele kobiet w podobnej sytuacji które świetnie sobie radzą, przede wszystkim robiąc to dla swojego dziecka.
Musisz coś zrobić a nie biernie czekać.

?Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna.?

14

Wiem gdzie mieszka ale to nie ma sensu, coraz bardziej to do mnie dociera, to że mnie nie kocha. Nasze kontakty ograniczyły się do minimum jeden sms na tydzien, zero juz nawet slow kocham cie. A najgorsze ze to boli to tak bardzo boli bo byl calym moim swiatem, nigdy nikogo tak nie kochałam. I nawet nie umiem sobie wytlumaczyc co zrobilam zle skoro to moja wina, ciagle sie jednak ludze ze wszystko jakos sie ulozy ale jak wytrzymac do marca? Czy wogole wroci w marcu i czy wroci do mnie. Jak mu napisze cos powazniejszego jak go kocham albo czy wroci to nie odpisuje wogole a ja siedze i sie zadreczam i juz nie wiem co robic:(:((

15 Ostatnio edytowany przez nikandra (2012-01-30 23:10:20)

Powiem ci,że mam jedną znajomą która właśnie tak zrobiła jak poleciła ci Puenta.
Zorganizowała sobie auto z kierowcą z resztą ich wspólnym kolegą i pojechała się na własne oczy przekonać jak pracuje jej mężczyzna wink
I owszem, pracował...ale po pracy również " pracował" w barze pijąc w towarzystwie jakiejś obcej kobiety big_smile
Była tam dwa dni w ukryciu zobaczyła to co chciała zobaczyć na końcu pokazała  się co by nie próbował jej wmawiać że sobie wymyśliła całą tą historię i wróciła do domu.
W domu zapakowała jego wszystkie rzeczy które wręczyła mu po jego powrocie smile
Przynajmniej miała jasną klarowną sytuację...bolało a jakże!! Ale żyć w oszustwie też boli okłamywać siebie samą też boli a już brak szacunku do siebie samej ..najbardziej smile
Więc może zamiast zadręczać się i doszukiwać winy w sobie ..coś byś postanowiła ??
Nie mogłabym na Twoim miejscu tak siedzieć i czekać do marca....wróci ,nie wróci,do mnie czy do innej...oszukuje czy mówi prawdę ...ooo kochana nie na moje nerwy cała ta chora sytuacja.

16

neonka22 napisał/a:

po moze rusz sie i sama tam pojedz? Dlaczego on ma rzucac prace, która badz co badz takze zapewnia tobie byt? Albo pojedz w odwiedziny..niespodziewane..

No , niech tak zrobi żeby dostać zawału na miejscu ....Przecież to oczywiste, ze facet ma w Holandii drugie życie, kto wie może i dzieci. Znam z mojego otoczenia takie przypadki, więc mnie już nic nie zaskoczy ...

~~ Nie pytam jakie są prawa, ale jacy są sędziowie ~~

17

85anusia85 napisał/a:

Boże jutro już ten wielki dzień, mąż przyjedzie porozmawiać. Tak strasznie się boje że wybierze prace, nie bedzie chcial wracac do domu, ja go tak bardzo kocham, nie umiem zyc bez niego i w glebi serca czuje ze to bedzie koniec. Czy ja wogóle dobrze robie chcąc czekac do marca az mu sie umowa skonczy, czy moze powinnam grzecznie siedziec i czekac latami az zechce wrocic w koncu jak on sam to mówi "przeciez wysylam pieniadze". Boże tak się boje.....

Boisz się prawdy kochana, niczego innego poza tym i ja myślę, że Ty dokładnie wiesz jaka ta prawda jest tylko nie przyjmujesz do wiadomości. Mąż wysyła Ci pieniądze - dla niego temat odhaczony , masz zostawić go w spokoju, bo dostajesz kasę . Poza tym, jeśli on wybierze drugą opcję, to z pewnością nie będzie to kasa....

~~ Nie pytam jakie są prawa, ale jacy są sędziowie ~~

18

Od tego się zawału nie dostaje a jedynie umysł się rozjaśnia wraz z całą sytuacją big_smile
Lepsze takowe rozjaśnienie jak oszukiwanie siebie samej i liczenie na cud.

19

ciężka sytuacja... sad ja na Twoim miejscu odeszłabym od niego... bo jak może najbliższa osoba nie tesknić za druga osoba.. jak możę sie wkurzac ze pragniesz by wrocil?? wiadomo jak sa dlugi trzeba splacac ale nie kasa w zyciu jest najwazniejsza.. sadze ze jak by mu na Tobie zalezalo to zrobilby wszystko abyscie mogli sie widywac jak najczesciej... zastanow sie czy chcesz tak zyc ciagle sie zastanawiajac co on tam naprawde robi...

20 Ostatnio edytowany przez Fey (2012-01-31 02:14:26)

Anusia, to dobrze nie wyglada...koniec, nikt tak nie robi, a tym bardziej nie zostawia kobiety z dzieckiem zeby wyjechac gdzies i tylko placic, albo kogos ma, albo mu sie zycie z toba znudzilo...przykro mi.

Jak chcesz to powiedz mi gdzie mieszka, ja go sprawdze, mam blisko!

Bad things are always going to happen in life. People will hurt you. But you can?t use that as an excuse to fail or to hurt someone back. You?ll only hurt yourself.

21

hehe o kurcze Fey niezła jestes:)

anusiu mój małżon pojechał za granice, zostawił mnie u rodziców z dzieckiem malutkim...pisalismy codziennie dzwonił nawet na przerwie z pracy...dwóch męzow moich kolezanek rownież..tym bardziej mnie dziwi to co piszesz kochana...otrzyj łzy..zycie pokaże ci  zczasem ze warto podniesć główke do góry...wiem, że kochasz ale uwierz nam mężczyzna, który kocha tęskni  - chce kontakltu z żona i dzieckiem...boi sie o nich...a Twoj ma Cie w dooopie za przeproszeniem...tylko pieniadze...to jakbyscie byli po rozwodzie a on płąci Wam alimenty - tak to wygląda..

całuje mocno:*

22

Witam was! A wię pomału oswajam się z myślą że zostałam smotną matką. Mąż nawet próbował wojować i straszyć że zabierze mi wszystko co on kupił, ale na spokojnie mu wytłumaczyłam że to sąd zadecyduje i odpuścił. Ponadto dowiedziałam się że ma jakieś problemy w tej holandi, ponoć duże problemy. Ale i tak codziennie piszę do niego jak bardzo go kocham i tęsknie, niestety nie odpisuje wogóle może dlatego jeszcze jakaś iskierka nadziei we mnie tkwi, bo tak szczerze gdyby napisał że nie kocha mnie albo że ma tam kogoś (wiadomo bolało by) ale może łatwiej bym się z tym wszystkim pogodziła. Bo jak można tak z dnia na dzień przestać kochać? Nie można ja tak nie umiem!!!!

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Znalazłam w jego telefonie zdjecia z inną kobietą... to zabolało

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018