Mam męża i córkę ale kocham mojego eks... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mam męża i córkę ale kocham mojego eks...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Mam męża i córkę ale kocham mojego eks...

Zacznę od momentu gdy poznałam mojego byłego. trzy lata temu byłam na imprezie gdzie nas sobie przedstawiono. mogę to określić jako miłość od pierwszego wejrzenia. ja jemu też się widocznie spodobałam bo poprosił o mój nr i od następnego dnia regularnie zaczęliśmy się spotykać. z każdym dniem miłość kwitła. zaczął poznawać mnie ze swoimi znajomymi. poznałam również jego przyjaciela któremu od razu nie przypadłam do gustu. od początku zaczął mi dogadywać że nie pasuję do mojego chłopaka, że jestem dla niego za stara(jest młodszy ode mnie o 2 lata), że do niego pasuję bląd piękność z długimi nogami i dużym biustem. że psuję mu dzieciństwo i że jeżeli chcę żeby był szczęśliwy to powinnam go zostawić. po dłuższym namyśle zerwałam z nim bez wyjaśnienia po 3miesiącach związku. później poznawałam wielu żeby tylko o nim zapomnieć. związałam się z chłopakiem którego znałam wcześniej sześć lat. po pół roku wzięliśmy szybki ślub a rok później urodziłam nam śliczną córeczkę. jednak małżeństwo było błędem. mąż nie chciał pracować, pił, zdradzał, nie pomagał mi w domu a nasze rachunki płacili jego rodzice. wszystko bym wytrzymała gdyby nie fakt że kładłam się do łóżka obok męża i płakałam w poduszkę że to nie mój eks. w dniu ślubu całą mszę czekałam czy czasem nie wtargnie żeby mnie stamtąd zabrać. niestety... ale po dwóch latach mój były się odezwał. i znowu wszystko wróciło. miał dziewczynę ale dzwonił i pisał, czasem nawet się spotkaliśmy żeby pogadać. zwykłe rozmowy co słychać. obecnie jestem w separacji i zamierzam wnieść pozew o rozwód. mam serdeczną przyjaciółkę której mówię wszystko. również o tej sytuacji z moim byłym. poradziła żebym powiedziała mu że nadal go kocham i dlaczego wtedy zerwałam. ale ja kompletnie nie wiem jak to zrobić i czy to będzie słuszna decyzja żeby przypomnieć mu o swoich uczuciach...?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mam męża i córkę ale kocham mojego eks...

Nie wiem co ci poradzić..
myślę, że powinnaś się zorientować jakie są jego relacje z tą nową dziewczyną... bo może się tak zdarzyć, że to on jest tą jedyną wielką miłością... a nie ty..
Nie wchódź z butami w jego życie, póki się nie dowiesz jak to z nimi jest..

3

kiedy rozmawiałam z nim to powiedział że jest z nią bardziej z przyzwyczajenia niż z miłości i że im się nie układa. dodał jeszcze że jestem jedyną osobą z którą może normalnie o wszystkim pogadać bo tamta nawet nie chce go słuchać.

4

no właśnie... da się z tobą pogadać..a być z tobą?

5

Żaden facet wcześniej nie narzekał. tylko mój mąż oskarżał mnie o całe zło tego świata. mojemu byłemu gwiazdkę z nieba bym zdjęła gdyby tylko chciał. w związkach zawsze byłam oddana. popełniałam zawsze tylko jeden błąd-pamiętałam i myślałam o NIM...

6

nie chodzi tu o innych facetów tylko o tego eks. Dlaczego powiedział TYLKO, że fajnie się z tobą gada.. TYLKO

7

moj były ktorego kocham nad zycie-tez wlasnie układa sobie życie...niestety nie zemną!!!kocham go bardzo wiem ze popełniłam bład odchodzac ...ale musiałam a raczej chcialam wyprostować swe życie które na własne życzenie zagmatwałam....miałam cel -praca dom dzieci szkoła-potem on do końca życia!!!niestety niektóre rzeczy zrobiłam za późno-ma inna...co prawda mówi ze kocha ze nigdy innej nie zaufa ale zjawił sie ktos kto go wspiera kto pomaga zapomniec mu na chwile o mnie.....boli ...jak cholera...on wie ze kocham go całym sercem ze troche sie pogubiłam ze żałuje...ale drugiej szansy mi nie daje...

8

To mam mu to wkońcu powiedzieć czy nie? bo się już troszkę pogubiłam wink

9

ja bym nie psuła mu życia..jeśli on mówi, że nie jest szczęśliwy w tamtym związku to i tak to się rozejdzie i wtedy atakuj!

10

Ja tu czegoś nie rozumiem... Czemu w ogóle zerwałaś z byłym? I czemu związałaś się z innym facetem ciągle kochając byłego? Bez urazy, ale zerwanie bez słowa wyjaśnienia i wzięcie ślubu z innym kolesiem po zaledwie pół roku związku(!) brzmi dla mnie mało przemyślanie i bardzo dziecinnie. I skąd wiesz, że Twój były jest Twoją największą miłością, jeśli byliście razem tylko 3 miesiące?

11

Przeczytaj pierwszy post...

12

Pierwszy post pokazuje, że właśnie ja również nie pojmuje dlaczego zerwałaś... Dlatego, że kumpel Twojego faceta zaczął Ci dogadywać, że jemu psujesz życie?? No sorry a co ma do tego kumpel? Mógł się poczuć zagrożony, bo nagle kumpel spędza więcej czasu z panną niż z nim. Ale to Twoja decyzja była... A jak sama napisałaś, on sam lubi z Tobą TYLKO gadać... Układa sobie życie na nowo, dla Ciebie może mówić że to tylko przyzwyczajenie a może to co innego...

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

13

w 100% zgadzam się z monia wink

14 Ostatnio edytowany przez kaisa_malene (2012-01-06 14:26:02)

Lisabeth: jakbym w pierwszym Twoim poście znalazła odpowiedź na te pytania to bym ich nie zadawała... Czyli co, zerwałaś z gościem, bo jego kolega Cię nie lubił? Ok, ale za co konkretnie Cię nie lubił? Chyba nie pałał do Ciebie nienawiścią tylko dlatego, że jesteś "aż" 2 lata starsza od byłego i nie jesteś cycatą blondynką...? Takich zarzutów pod swoim adresem po prostu nie da się brać na poważnie. A tym bardziej kończyć związek z tego powodu. I potem co, zakonczyłaś związek z chłopakiem i szukałaś byle kogo na jego miejsce? Pierwszy lepszy, byle chętny? No wybacz, ale mi się to kupy nie trzyma... I jeszcze ślub po pół roku, gdy ewidentnie gościa nie kochasz. A może to z względu na dziecko się pobraliście? Ile masz lat tak w ogóle?

15

Jak chcesz, to powiedz mu o swoich uczuciach- to czy nadal będzie ze swoją kobietą czy nie, to będzie jego decyzja. Romansów, jak on będzie z nią nie radzę, to na pewno nie ma sensu. Choć powiem Ci, że wątpię, by były wrócił do Ciebie jak tak bez słowa odeszłaś.

Dla mnie to jest bez sensu, że tak postąpiłaś w ogóle. Bez sensu, że zostawiłaś go, bo inni gadali, że psujesz mu życie. Widać, że zależało Ci bardziej na opinii innych niż szczęściu. A potem jeszcze ten szybki ślub. Co dziewczyno, myślałaś, że ślub to tak magiczny dzień, że zapomnisz nagle o byłym? Szkdoa mi słów na taki brak myślenia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mam męża i córkę ale kocham mojego eks...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018