Co sadzicie o zmianie płci,z mezczyzny na kobiete..Kim sa ci ludzie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Co sadzicie o zmianie płci,z mezczyzny na kobiete..Kim sa ci ludzie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-06-08 06:36:37)

Temat: Co sadzicie o zmianie płci,z mezczyzny na kobiete..Kim sa ci ludzie?

Kim sa ci ludzie ktorzy zmieniaja płec? dlaczego podejmuja az takie ryzyko,tyle operacji,odrzucenie spoleczenstwa  itp,nie boja sie..

Osobiscie to mam juz opinie na ten temat,ale chcialabym poznac wasze opinie na ten temat.
http://bossip.files.wordpress.com/2014/07/giana6.png?w=700

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/42/4f/cc/424fcce4157ba4e93f61b16a8e1e25cc.jpg

http://gallery.lakpartner.com/wp-content/uploads/2013/10/Brazils-transgender-beauty-pageant-13.jpg

http://gallery.lakpartner.com/wp-content/uploads/2013/10/Brazils-transgender-beauty-pageant-51.jpg

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO7aSFWtifdYsmB4NYCcq66ypwsU5hl1Y50m-rArDyQIMUwuzv
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ54p6N7VDstpSnOuEPjs8h3-ENdkAkjv7RTIBlYiGKBPz8IhXV8w

http://4.bp.blogspot.com/-k3OMK6Wu38Y/UTZWEtYx5ZI/AAAAAAAAry4/dFOirzNQ7LY/s1600/1.jpg

Sasa Trifunovichttp://i.ytimg.com/vi/UPObcmV42w4/maxresdefault.jpg
Sasa Trifunovic  przed i po  zmianie plcihttps://fdstrps.com/images/3522/261536008.jpg
http://i.ytimg.com/vi/JN2h6eko4iM/hqdefault.jpg

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdH6iN2tLaAb0mzpQTDVXrvQigP6g050kXViS7bCNmtrKHGJUkhttp://szokblog.pl/ShareImages/1377972012365.jpg
TRANSGENDERhttp://3.bp.blogspot.com/-xEMLA6moRBY/VMiI0zAYpTI/AAAAAAAAAKw/3xFT1z2ygf8/s1600/o-MURDER-facebook.jpg

TRANSGENDERhttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdH6iN2tLaAb0mzpQTDVXrvQigP6g050kXViS7bCNmtrKHGJUk

BLACK TRANS WOMEN-http://i.huffpost.com/gen/2107214/images/n-BLACK-TRANS-WOMEN-large570.jpg
TRANSGENDER-http://i.huffpost.com/gen/1799787/images/o-HOLLYOAKS-BLESSING-facebook.jpg

http://www.wkurza.co/upload/20150306125244uid3.jpg
http://images.china.cn/attachement/jpg/site1003/20121113/001372ac9cf2120c472822.jpg

"Los każdego ciała jest taki sam. Czy stary czy młody, gruby, chudy, brzydki czy piękny, sprawny czy niepełnosprawny zostawi swoją powłokę cielesną w ziemi.Sztuką jest się do ciała nie przywiązywać i nie podporządkowywać mu całego swojego życia. "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co sadzicie o zmianie płci,z mezczyzny na kobiete..Kim sa ci ludzie?

Moim zdaniem jest to nic innego jak zaburzenie psychiczne lub moda.
Ludzie z gory maja przesadzone kim sam jesli ingeruja w to to jest to mym zdaniem grzech i chore o.O
A jak ktos sie czuje wewnetrznie kurka kotem to sie na kota przemieni ... Juz to sobie wyobrazam hehe

3

to na pewno nie moda!
bardzo współczuje takim ludziom, bo są nieszczęśliwi w swoim ciele
ktoś kto decyduje się zmienić płeć, ma na pewno za sobą wiele lat nieakcpetowania siebie, musi mieć skończone 18 lat po pierwsze, do tego sporo to kosztuje i pieniędzy i bólu i jest rozlozone na lata ten proces
do tego krytyka i odrzucenie przez spoleczenstwo
samotność zapewne w jakims stopniu, niezrozumienie

4

Justysiu-zaburzenie-być może ale ani ja ani Ty nie jesteśmy psychiatrami by sobie  po prostu wszystkie przypadki tak zdiagnozować.
Znasz kogoś kto czuje się kotem czy tak sobie pierdzielisz?
Dla mnie jesteś niepoważną małolatą nie rozumiejącą problemu i dlatego deprecjonującą go.
To zachowanie typowe dla ludzi i wąskich horyzontach.

Znam jedną osobę,z mojej rodziny,która zmieniła płeć.
Pamiętam ją jako dziewczynę,która zupełnie się nią nie czuła.Kiedy dostała miesiączkę chciała popełnić samobójstwo.Zawsze w szerokich spodniach i obszernej bluzie-byle tylko zasłonić rosnące piersi.
Zdecydowała się na zmianę płci po trzydziestce.Nie mam z nią kontaktu ale wiem,że się ożenił i przysposobił córkę.

Myślę,że ludzie podejmują takie ryzyko chcą się czuć sobą i chcą być odbierane tak jak czują się w środku.Ludzie, widząc kobietę ubraną jak facet, postrzegają ją jako dziwadło,odbierają niepoważnie,nie rozumieją problemu dopóki sami się z nim nie zetkną.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

5

Myślę, że takie osoby mają coś, czego wiele z nas im może pozazdrościć: mają odwagę być sobą, bez względu na opinie, sądy, wewnętrzną i zewnętrzną walkę.
Nie jestem jakoś źle do tego tematu nastawiona, jeśli zmiana płci uszczęśliwiła kogoś, to świetnie. Mamy o jedną życiową marudę mniej na tym świecie. To też nie jest takie hop-siup, zmiana płci. Nie zmienia się płci "od ręki". Jest to poprzedzone wieloma rozmowami z psychologami, to wieloletni, stopniowy proces. Zmiana płci jest decyzją świadomą, nie wynika z "widzimisię". Jestem w stanie to zaakceptować, gdy jest to decyzja osoby dorosłej.

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

6

Jest to choroba. I jedyna dostępna metoda leczenia to obecnie zabiegi chirurgiczne i terapia hormonalna. W przeciwnym razie bardzo często kończy się to samobójczą śmiercią.

7 Ostatnio edytowany przez Beckendorf (2015-06-09 15:36:38)

Justysia, posługujesz się nieadekwatną analogią. Czymś oczywistym jest, że nie ma fizycznej możliwości "przerobienia" ptaka na ssaka. Tak samo, nie jest możliwe, żebyś stała się drzewem, bo od dawna się nim czujesz. Nie widzę ponadto promowania zmiany płci. Fakt uzyskania mandatu poselskiego przez Annę Grodzką nie może być uzasadniany jej popularnością i rozpoznawalnością w związku z dokonaniem zmiany płci, jest to kwestia drugorzędna. Decydujące znaczenie miało umiejscowienie jej na liście wyborczej, nawet jakby dalej była Krzysztofem Bęgowskim, z dużą dozą prawdopodobieństwa można orzec, że ten mandat uzyskałaby. Twoje podejście jest wybitnie niekatolickie, a katoliczką się mienisz. Nikt nie ma prawa wyśmiewać takich osób, nawet jeśli uznaje je a dziwaków. Żyjemy w pluralistycznym społeczeństwie i musisz zaakceptować fakt, że nie wszyscy będą chodzić w worach pokutnych, bo taka akurat moda panuje. Nie oznacza to, że mamy takie osoby promować, tak jak w lewackiej Europie. Szacunek i tolerancja - tak, nachalna propaganda - stanowcze nie. Stan obecny w Polsce jest jak najbardziej na miejscu.

8

Brak akceptacji swojego ciała i usilna zmiana płci wydaje mi się że podpada pod jakieś zaburzenie psychiczne. Dobra, może w jakimś małym procencie są ludzie którzy mają mózg płci przeciwnej, ale w większości przypadków problem raczej leży gdzieś indziej.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

9 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-06-11 00:10:16)

McMiodek napisał/a:

Myślę, że takie osoby mają coś, czego wiele z nas im może pozazdrościć: mają odwagę być sobą, bez względu na opinie, sądy, wewnętrzną i zewnętrzną walkę.
Nie jestem jakoś źle do tego tematu nastawiona, jeśli zmiana płci uszczęśliwiła kogoś, to świetnie. Mamy o jedną życiową marudę mniej na tym świecie. To też nie jest takie hop-siup, zmiana płci. Nie zmienia się płci "od ręki". Jest to poprzedzone wieloma rozmowami z psychologami, to wieloletni, stopniowy proces. Zmiana płci jest decyzją świadomą, nie wynika z "widzimisię". Jestem w stanie to zaakceptować, gdy jest to decyzja osoby dorosłej.

Dokładnie. To nie jest widzimisię, terapia raczej nie zmieni tego, że ta osoba widzi się jako osobę innej płci. To są często osoby, które od początku nie lubią swojej płci. Owszem, niby zaburzenia można też mieć jako małe dziecko, ale nawet jeśli, by to było zaburzenie, to co kogoś krzywdzi, że ktoś zmieni płeć? Ja może kiedyś się nieco dziwiłam jak to jest, że ktoś czuje się np mężczyzną będąc kobietą, ale to tyle, ale źle o nich nie myślałam, bardziej właśnie współczułam i też uważam, że skoro mogą zmienić płeć i być szczęśliwi, to nie widzę w tym nic złego. Nie sądzę, by kogoś krzywdzili. Niby różnie może na to zareagować ich rodzina, bo wiadomo, nie każdy ma zrozumienie, ale przez to ta osoba ma cierpieć? No chyba, że żona nie wiedziała, że mąż czuje się kobietą i dowiaduje się po latach, to tak wtedy jest tragedia, ale to po prostu nieuczciwość w takiej sytuacji, że on jej nie powiedział.

Operacja to też nie hop siup, oczywiście. Czasem chyba zamiast niej mogą podawać hormony, ale wiadomo, nie jest to raczej tak skuteczne. Ja bym bardziej powiedziała, że jakieś zaburzenie jest np w przypadku Conchity, bo owszem, nie mam nic do niej/niego i nie uważam za gorszego, niemniej, to już prędzej zaburzenie, skoro nie wie z jaką płcią się identyfikować. Chociaż u niego to może bardziej wizerunek sceniczny i tyle, miał wywołać pewną reakcję i być może o to chodziło. A człowiek, który zmienia płeć to co innego, bo on wie, że czuje się np kobietą, wie jaką ma tożsamość, tylko najwidoczniej jest ona inna niż z jaką się urodził. Sama kiedyś utożsamiałam się z KK, ale teraz nie, za dużo poglądów KK nie zgadza się z moimi. Tutaj tak samo zawsze uważałam, że zmiana płci wcale nie jest czymś złym, jak może komuś pomóc. Dla mnie niekoniecznie to co dała natura zawsze jest super, żeby twierdzić, że od razu złe, bo niezgodne z naturą.

A właśnie w zwierzę się nikt nie zmieni, ale co innego inna płeć, dla mnie akurat to co innego.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

A ja tak z innej beczki - zawsze zastanawiało mnie w jaki sposób i czy w ogóle takie osoby uprawiają miłość ze swoimi drugimi połówkami lol

Co o tym myślę? Myślę, że coraz więcej osób ulega fanaberii, swoistej modzie. Być może są osoby, które źle czują się w swoim ciele, jednak podchodzę do tego z pełną rezerwą,  zwłaszcza gdy jest mowa o kilkulatku, który już wie, że chce mieć inną płeć.

Pomijając wszelkie inne przypadki, nie uznaję istnienia Anny Grodzkiej. Po prostu nie. Za bardzo kłóci się to z moim poczuciem estetyki wink

11 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-06-11 10:11:41)

Kim są takie osoby ?
[wulgaryzm] w męskim ciele które nie poradziły sobie w byciu mężczyzna.

Na przyszłość zastanów się kilka razy, zanim opublikujesz tak obraźliwą i prymitywną wypowiedź. Anemonne

Każdy z nas ma historię którą napisało życie,
Spójrzcie w oczy które kolwiek, co tam widzicie?
Połamane serca diabeł przewierca bez przerwy,
Nerwy pod każdą postacią tylko nerwy.

12 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-06-11 10:11:59)

azymut01 napisał/a:

Kim są takie osoby ?

Na przyszłość zastanów się kilka razy, zanim opublikujesz tak obraźliwą i prymitywną wypowiedź. Anemonne

A ty sobie w wieku 23 lat już tak świetnie ze wszystkim poradziłeś? No chyba nie bardzo skoro frustracja nakazuje ci obrażanie innych...

13 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-06-11 10:12:14)

azymut01 napisał/a:

Kim są takie osoby ?

Ohoh,niesamowite jaki Ty męski jesteś i jak sobie świetnie radzisz...przed kompem:)

A kim są w takim razie kobiety zmieniąjące płeć na męską? Pewnie zafascynowane niezwykła inteligencją i szerokimi horyzontami ludzi takich jak Ty:)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

14

mysterious_chocolate napisał/a:

A ja tak z innej beczki - zawsze zastanawiało mnie w jaki sposób i czy w ogóle takie osoby uprawiają miłość ze swoimi drugimi połówkami

Kiedyś oglądałam dokument o Pani, która przeobraziła się na Pana. Kamery były z nią / nim od samego początku aż do końca. Lekarz wytłumaczył, że łechtaczka i wargi zostaną przeobrażone w narządy, ale nic nie mogą poradzić na długość penisa. Pan z partnerką musiał sam sobie poradzić z problemem i co ciekawe (ponoć) sobie poradzili.  Partnerka gdy biała "głód" penetracji, sięgała po wibrator.

15

Ta na 5 zdjęciu od góry podobna do sary boruc big_smile
A tak na serio to NIE DA się zmienić płci, bo każda komórka ciała ma płeć, tak więc pisanie o zmianie płci jest bez sensu, bo trzeba by wymienić wszystkie komórki a to niemożliwe. To są tylko imitacje kobiety, mężczyzny, a nie prawdziwe kobiety/mężczyźni. Poza tym to głupota i okaleczanie ciała. Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i za mało problemów to sobie wymyśla.

16 Ostatnio edytowany przez Colt47 (2015-06-11 11:13:06)

samotniczka2015 napisał/a:

A tak na serio to NIE DA się zmienić płci, bo każda komórka ciała ma płeć, tak więc pisanie o zmianie płci jest bez sensu, bo trzeba by wymienić wszystkie komórki a to niemożliwe. To są tylko imitacje kobiety, mężczyzny, a nie prawdziwe kobiety/mężczyźni. Poza tym to głupota i okaleczanie ciała. Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i za mało problemów to sobie wymyśla.

Założe sie że sama masz wiele problemów psychicznych. Idąc twoim tokiem też wymyślasz.

Wszystkie problemy z głową wynikają z nieprawidłowej chemii mózgu. Ciało to tylko nakrywka.

17

Aha.A słyszałaś o gender? Wiesz co to jest?
To  kulturowy,psychiczny,psychologiczny składnik tożsamości płciowej.

A Ty może jesteś genetykiem,endokrynologiem czy psychologiem,że wysuwasz takie ryzykowne,niczym nie poparte tezy?

18 Ostatnio edytowany przez azymut01 (2015-06-11 16:43:47)

EeeTam napisał/a:
azymut01 napisał/a:

Kim są takie osoby ?

A ty sobie w wieku 23 lat już tak świetnie ze wszystkim poradziłeś? No chyba nie bardzo skoro frustracja nakazuje ci obrażanie innych...

Wyraziłem swoją opinię i to co myślę na ten temat, nie mam zamiaru więcej o tym dyskutować  wink
Odpowiedziałbym ci na twoje pytanie, ale wybacz to nie jest wątek o mnie.

Każdy z nas ma historię którą napisało życie,
Spójrzcie w oczy które kolwiek, co tam widzicie?
Połamane serca diabeł przewierca bez przerwy,
Nerwy pod każdą postacią tylko nerwy.

19

wypowiedzi niektórych w tym wątku świadczą o tym jak ,,cudowne,, życie mają ludzie którzy chcą lub zmienili płeć i mieszkają w Polsce,
zaściankowość, głupota i arogancja, niewiedza niektórych poraża

20 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-06-11 21:08:32)

.

Ta  osoba,obecnie plci damskiej,dostala sie do "  Germany  NEXT TOP  model "pochodzi  z Iranu Niesamowita osobowosc,bardzo wrazliwa,do tego z klasa,stylem,ktorego moglaby pozazdroscic  niejedna osoba..

Zrezygnowala sama miejsca ustapila innej ,zeby tamta miala wieksza  szanse..
Obecnie nasza  bohaterka,gra w  reklamie dla  kobiet,naprawde  wspaniala osoba.

"Los każdego ciała jest taki sam. Czy stary czy młody, gruby, chudy, brzydki czy piękny, sprawny czy niepełnosprawny zostawi swoją powłokę cielesną w ziemi.Sztuką jest się do ciała nie przywiązywać i nie podporządkowywać mu całego swojego życia. "

21

Bardzo się cieszę, ze nie mam tego typu problemów. Słyszałam o Holendrze, który zmienił płeć, nie poczuł się szczęśliwszy, wiec zmieniło ją ponownie. Znowu rozczarowanie. Poprosił o eutanazję, dostał na nią zgodę. Straszne.

22

Za bardzo sztywno do tego podchodzicie. Co to za różnica jaką kto ma płeć. Nie podoba mu się z jakieś przyczyny bycie kobietą/mężczyzną albo uważa, że płeć przeciwna ma w życiu lepiej i sobie zmienia płeć. Co nas to obchodzi. Ludzie za bardzo się w to wtrącają a to ciało tej osoby i ma prawdo robić z nim co tylko jej się podoba. ( Chociaż swoją opinię można mieć)

23

jagodzinka123 napisał/a:

Za bardzo sztywno do tego podchodzicie. Co to za różnica jaką kto ma płeć. Nie podoba mu się z jakieś przyczyny bycie kobietą/mężczyzną albo uważa, że płeć przeciwna ma w życiu lepiej i sobie zmienia płeć. Co nas to obchodzi. Ludzie za bardzo się w to wtrącają a to ciało tej osoby i ma prawdo robić z nim co tylko jej się podoba. ( Chociaż swoją opinię można mieć)

Wlasnie. Po tym tylko widac jakie beznadziejne zycie maja niektorzy ludzie, ze nie potrafia nosa poza cudzymi gaciami utrzymac smile

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Co sadzicie o zmianie płci,z mezczyzny na kobiete..Kim sa ci ludzie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018