Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Bede w Polsce kolo marca moze kwietnia
bardzo chetnie bym sie spotkala z wami ...Wasza pomoc daje mi sile.Porady wsparcie nie wiem jak dalabym rade.Bardzo chetnie bym sie z wami spotkala jesli bedzie taka mozliwosc.
Dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Ja chętnie. Ale problem będzie z ustaleniem miasta - przecież jest nas aż tyle!!

3

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

To gdzie ten zlot?:)

4

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Może jakaś propozycja????

5

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Ja bede w marcu w Polsce moze kwietniu jak mala bedzie miala 2-3 miesiace.
Wiem ze troszke bedzie ciezko z miastem ale zawsze mozna isc na kompromis i tak by wszystkie mialy ten sam dystans.Jestescie Kochane i bardzo chcialabym sie z wami spotkac:)

6

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

No to troszkę czasu mamy aby zebrać gromatkę super kobiet. Nie mogę się doczekać! Obojętnie gdzie ale przyjadę!!!! Muszę zaszaleć!!!

7

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Super:)
ciesze sie smile
jest jeszcze sporo czasu wiec moze uda nam sie zorganizowac w miesicie dostepnym dla wszystkich kobitek:)

8

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

W dzisiejszych czasach to żaden problem dostać się do wyznaczonego miejsca. Wystarczy odrobina chęci i oczywiście myśl o niezłej pogawędce i nie tylko... ...procenty też będą!!!!!! A CO NALEŻY NAM SIĘ.

9

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

chcialabym bardzo a z jakiego jestes miasta ja woj lodzkie

10

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Anno, to moze Warszawa, niekoniecznie w kontekscie stolicy, ale raczej punktu centralnego :-) do ktorego bedzie najlatwiej dojechac z roznych miejsc :-)

11

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Czemu nie
wsumie pociagiem mam 2 godziny wiec nie bedzie zle

12

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Ja jestem prawie z Katowic. Ale nie gra dla mnie roli gdzie odbędzie się Nasze spotkanko. Będę napewno!!!!

13

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Mam nadzieje ze uda nam sie zorganizowac jak bede w Polsce smile

14

Odp: Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

jestem 2 miesiąc po rozwodzie mąż właścicwie mój były mąż któregoś dnia powiedział że mnie nie kocha jestem mu obojętna itd. rozwód był szybki a ja zostałam sama 39letnia kobieta nie mam pojęcia co dalej zrobic ze swoim życiem mam wrażenie że swiat mi się wali na głowę mimo tylu przykrych słów nadal go kocham

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spotkanie wszystkich porzuconych i zdradzonych zon...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024