ziemia ... co byście zasiały ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » ziemia ... co byście zasiały ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: ziemia ... co byście zasiały ?

Hey

Mam pol ha ziemi i nie wiem co mam z tym zrobic. Zwykle sialam z mama cokolwiek (np lucerke pozniej ktostam bral sobie dla koni) aby tylko nie lezalo bez sensu. Mozna jednak miec z tego zysk ale nie mam wogole pomyslu. Pomozcie prosze? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ziemia ... co byście zasiały ?
inez napisał/a:

Hey

Mam pol ha ziemi i nie wiem co mam z tym zrobic. Zwykle sialam z mama cokolwiek (np lucerke pozniej ktostam bral sobie dla koni) aby tylko nie lezalo bez sensu. Mozna jednak miec z tego zysk ale nie mam wogole pomyslu. Pomozcie prosze? smile

Zioła

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"

3

truskawki

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie
Reklama

4

a ja proponuje Ci skorzystac ze srodkow unijnych, tylko nie wiem,czy to nie za molo. ale zrobic agroturystyczne gospodarstwo, cokolwiek, bo mozesz dostac na to fundusze,
moja mam pracuje   w agencji restrukturyzacji i modernizacji rynku rolnego, wiec dzwonie do niej sie zapytac smile

5

no i mam powiedziala,ze aby dostac srodki podstawowe trzeba miec minimum hektar. i w takiej sytuacji poleca Ci wydzierzawic od kogos nastepne pol. nastepnie trzeba zarejestrowac dzialalnosc rolniza i pzniej juz zlozyc wniosek o pieniadze. i poznij juz dzialasz,masz fundusze. smile

Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » ziemia ... co byście zasiały ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018