telefon dla kobiety,jaki?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » telefon dla kobiety,jaki??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: telefon dla kobiety,jaki??

Chciałabym zmienic telefon jednak żaden z oglądanych na allegro mi nie pasuje..Wszystkie są baaardzo duże.
Pomóżcie i doradźcie jaki byłby najlepszy dla kobiety.Nokia E71 jest bardzo duża.?Może ktoś z was ją ma,ona akurat jakoś najbardziej wpadła mi w oko..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: telefon dla kobiety,jaki??

Ja mam nokie C3, tak mi sie podoba ze szok. Duza.

3

mi też sie właśnie podoba,tylko dla mnie trochę przyduża jest.
A strasznie mnie korci E71

4

Mam podobny problem.
Obecnie mam roczny samsung delphi z wysuwaną klawiaturą QWERTY i muszę przyznać, że dopóki miałam króciutkie paznokcie to pisało się na niej świetnie. Ale obecnie zapuszczam i cieszę się wreszcie dłuższymi paznokciami, ale niestety coś za coś - teraz pisanie na tym telefonie to istny koszmar... Dlatego zastanawiałam się nad kupnem innego telefonu, tym razem ze zwykłą klawiaturą, ale nic mi nie wpadło w oko, bo teraz to robią same dotykowe, bądź z QWERTY... ;/

A jeśli mogę Paniom powyżej coś doradzić, to raczej odradziłabym kupowanie Nokii. Kiedyś ta marka miała renomę i faktycznie robiła świetne, często wręcz niezniszczalne telefony, a teraz robi... nie ma co ukrywać - BUBLE. Psujące się buble. Osobiście nie polecam i sama też sobie obiecałam, że nigdy więcej nokii, choć z wyglądu bardzo mi się podobają. Myślałam swego czasu nad E52, dopóki znajomi mnie nie ostrzegli jakie cuda z nim się dzieją, zresztą wystarczy w internecie poszukać opinii i poczytać. Teraz w nokiach moment i padają głośniki (trzeszczą, później już w ogóle nic nie słychać), oprócz tego system często się zawiesza, telefon się sam wyłącza, itd... Koszmar jakiś.

.

5

Ja zawsze jak miałam telefon to tylko nokie.Mi wydaje sie ze to sa najbardziej wytrzymałe telefony,mialam kiedys samsunga ale za długo nie działał:)Wszesniej mialam nokie 3220 a teraz mam N70 Już chyba z 4 lata naprawde:)zawsze mam telefon do tej pory dopuki nic sie  znim nie stanie..W obecnej noki popsuła sie bateria i wejście na ładowarke jakos jeszcze  z niej korzystam ale czuje ze niedługo całkiem padnie:)

oglądałam na allegro ale naprawde teraz wszystkie sa jakies dziwne a nie chce dotykowego bo tez słyszałam nie za dobre opinie czy to o nokii czy innych.Wolałabym z normalna klawiatura ale jak juz pisalam bardzo podoba mi sie e71.Mógłby ktos napisac cos wiecej o tym telefonie?

Nie wiem co stało sie też z tym allegro wszedzie jakies chińskie telefony a te tez jak wiem dobra opinia sie nie cieszą.

6

Obecnie jestem MEGA SZCZĘŚLIWĄ posiadaczką Samsunga Wave II. Telefonik pełna klasa, estetycznie wykonany, oczywiście dotykowy. Pomimo dużych rozmiarów jest wręcz cudowny - jeżeli szukacie czegoś naprawdę porządnego i 100%owo wartego swojej ceny to polecam. Dodam, że właśnie Wave II jest posiadaczem najlepszego jakościowo ekraniku, filmy czy teledyski w HD wyglądają bajecznie. Do tego mnóstwo aplikacji, przejrzyste menu i tak dalej... smile

7

Cyniczna ładny jest ten Twój samsung tylko właśnie troche dużych rozmiarów.

8 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-09-02 20:26:05)

No wiecie, zacznijmy od tego, że zależy jaki kto lubi telefon.
Nie ma czegoś takiego, że mi pasuje telefon i każdemu będzie pasował.
Ja mam akurat stary model Nokii i jestem zadowolona. A czemu? Ponieważ niepotrzebne są mi w telefonie bajery, telefon jest wytrzymały, bardzo wygodny do pisania sms-ów, nie ma aparatu, lecz zdjęć robić nie lubię, Internetu nie ma, ale Internet mam w komputerze itp.
Ze swoich doświadczeń, to właśnie nie lubię bajeranckich telefonów. Kiedyś kupiono mi telefon Sony Ericsson i mimo że nie używałam go aż tak wiele, to z pół roku i telefon padł i psuł się. Inny model Sony Ericssona jaki ma moja mama i wujek- to samo. Dlatego ta marka wydaje mi się szczególnie felerna. Miałam jeszcze telefon Samsung taki mały, z klapką, nie pamiętam dokładnie modelu, z aparatem był, owszem, ale on podobał mi się, bo poręczny i bardzo dobry.
Dotykowego nie miałam, ale krótki czas miała taki moja mama i takiego nigdy bym nie kupiła, ale co kto lubi. Chyba w tej kwestii jestem tradycjonalistką i wole stare modele wink.
A więc kwestia gustu wink.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

9

Fascynacja napisał/a:

Spory, ale do np. kieszeni jeansów bez problemu się zmieści wink.

truskaweczka19 napisał/a:

Kiedyś kupiono mi telefon Sony Ericsson i mimo że nie używałam go aż tak wiele, to z pół roku i telefon padł i psuł się. Inny model Sony Ericssona jaki ma moja mama i wujek- to samo. Dlatego ta marka wydaje mi się szczególnie felerna. Miałam jeszcze telefon Samsung taki mały, z klapką, nie pamiętam dokładnie modelu, z aparatem był, owszem, ale on podobał mi się, bo poręczny i bardzo dobry.
Dotykowego nie miałam, ale krótki czas miała taki moja mama i takiego nigdy bym nie kupiła, ale co kto lubi. Chyba w tej kwestii jestem tradycjonalistką i wole stare modele wink.

Ja też nie mam zaufania do SE - jakoś ta marka źle mi się kojarzy. Wiesz, co do dotykowych - to jest PRZYSZŁOŚĆ i prędzej czy później będziesz na to skazana. Uwierz, też kiedyś miałam takie podejście, ale po pierwszym telefonie dotykowym (czyli własnie Wave II) jestem wręcz zakochana.

10

cyniczna napisał/a:
Fascynacja napisał/a:

Spory, ale do np. kieszeni jeansów bez problemu się zmieści wink.

truskaweczka19 napisał/a:

Kiedyś kupiono mi telefon Sony Ericsson i mimo że nie używałam go aż tak wiele, to z pół roku i telefon padł i psuł się. Inny model Sony Ericssona jaki ma moja mama i wujek- to samo. Dlatego ta marka wydaje mi się szczególnie felerna. Miałam jeszcze telefon Samsung taki mały, z klapką, nie pamiętam dokładnie modelu, z aparatem był, owszem, ale on podobał mi się, bo poręczny i bardzo dobry.

Ja też nie mam zaufania do SE - jakoś ta marka źle mi się kojarzy. Wiesz, co do dotykowych - to jest PRZYSZŁOŚĆ i prędzej czy później będziesz na to skazana. Uwierz, też kiedyś miałam takie podejście, ale po pierwszym telefonie dotykowym (czyli własnie Wave II) jestem wręcz zakochana.

Dlaczego jestem na taki telefon dotykowy skazana?
Jakoś teraz mam tego starocia i naprawdę dobrze mi z tym wink. Nie czuję się nienowoczesna, po prostu tak wolę.

Wisława Szymborska

11

Może nie skazana ale teraz gdzie nie szukać to same dotykowe..Ja właśnie też boje sie ze szybko sie popsuje;/Kiedyś nokia miała bardzo ładne modele a teraz nic ciekawego.

12

Ja swojego czasu miałam Nokie wersje MODA

13

Samsung Corby

http://www.google.de/products/catalog?q=samsung+corby&hl=de&client=firefox-a&hs=Rvx&rls=org.mozilla:de:official&prmd=ivnsr&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1067&bih=601&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=5755869172891867278&sa=X&ei=rTJmTtmTDsur-Qa9hvSACg&ved=0CGoQ8wIwBg

lubie go

jestem w ciaglym stawaniu sie

14

Ciężko wybrać;/

15 Ostatnio edytowany przez malinka90 (2011-09-07 18:28:23)

to zależy jaki wolisz czy dotykowy czy nie, ja mam nokia5230 i jestem zadowolona. Robi ładne zdjecia, ładne video, duży wyświetlacz. I co najlepsze mam darmowego GPS-a w telefonie. Mi sie bardzo podoba ten telefonik wink a ostatnio mój znajomy zakupił sobie Samsung Chat klawiatura taka jak w kompie, WiFi i inne bajery, taki sam typ telefonu ma Nokia tylko nie wiem jaki model ;p

Jeśli Coś Kochasz - Puść To Wolno
Jeśli Wróci - Jest Twoje
Jeśli Nie - Nigdy Twoje Nie Było...

16

Hmm, telefon dla kobiety wcale nie musi wyglądać jak puderniczka. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się telefon dotykowy, bo kobiety nie mają problemów z korzystaniem z panelu dotykowego, a taki model bardzo łatwo się obsługuje. Bardzo fajnie by miał lusterko i był rozkładany, ale nie musi i dostęp do aplikacji, które mogą naprawdę zachwycić. Mnie się podoba aplikacja, w której gromadzi sie wszystkie swoje stroje, a aplikacja pilnuje, abyśmy za często nie nosiły tego samego.

17

Kama24 napisał/a:

Hmm, telefon dla kobiety wcale nie musi wyglądać jak puderniczka. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się telefon dotykowy, bo kobiety nie mają problemów z korzystaniem z panelu dotykowego, a taki model bardzo łatwo się obsługuje. Bardzo fajnie by miał lusterko i był rozkładany, ale nie musi i dostęp do aplikacji, które mogą naprawdę zachwycić. Mnie się podoba aplikacja, w której gromadzi sie wszystkie swoje stroje, a aplikacja pilnuje, abyśmy za często nie nosiły tego samego.

No to już co kto lubi, bo jak pisałam ja np nie cierpię dotykowych tongue.
A taka aplikacja też nie przypadłaby mi do gustu big_smile.

Wisława Szymborska

18

Właśnie zastanawiam sie nad dotykowym teraz.Ale też myśle nad nokią c3 i chyba ją wybiore:)

19

Fascynacja napisał/a:

Właśnie zastanawiam sie nad dotykowym teraz.Ale też myśle nad nokią c3 i chyba ją wybiore:)

No to problem z głowy smile.

Wisława Szymborska

20

Juz mam samsunga SCh@t3350:)
I jestem bardzo bardzo zadowolona:):)

Polecam Sony Ericsson Xperia Mini Pro w kolerze bialym. Poreczny i maly telefon. Mam go od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

22

Już kupiłam telefon:)
Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc.

23

Ja ostatnio szukałam modelu do 1500 zł i przez komórkomat sprawdziłam specyfikacje zarówno Samsungów jak i Xioami i szczerze wybrałam Xioami bo w tej cenie mam lepsze parametry nawet od Iphone.

24

Mogę polecić Huawei, mam już kilka lat i sprawdza się świetnie.

25

Od niedawna mam Huawei p20 i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miała Xiaomi i też był ok.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » telefon dla kobiety,jaki??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018