oszukiwana... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: oszukiwana...

Witam. Byłam z chłopakiem 2 lata.. Zakochałam sie w innym..myslalam ze to tylko zauroczenia ale niestety.. tak nie bylo.. codziennie myslalam czy
warto dla niego zerwac.. w koncu to zrobilam.. napisal ze mnie kocha.. ze chce spedzic ze mna reszte swojego zycia.. chcial zebym byla jego zona heh.. bylam z nim bardzo szczesliwa.. ale nie zalezalo mu tak na mnie jak mi na nim.. lecz mowil ze mnie nigdy nie skrzywdzi.. mijalo pol roku dostal prace za granica na miesiac.. czulam ze cos bedzie nie tak.. ale pojechal.. po 2 dniach napisal mi ze musimy wyluzowac bo nie dorosl do zwiazku i chce pobyc sam.. nie rozumialam go wogole.. napisal ze jak wroci to pogadamy.. i ze przeprasza i ze zawsze byl ze mna szczery ale tak nie moze juz dluzej.. wrocil.. pogadalismy troszke, zapytal czy go zostawie na chwilke samego bo musi sie ogarnac.. heh zgodzialm sie ale wiedzialam juz ze chodzi o inna.. po niecalym tygodniu widzialam go z mlodsza... bolalo... jego koledzy dopiero po zerwaniu powiedzieli ze mi ze tresowal mnie na swoja dziwke i ze nigdy mu na mnie nie zalezalo i mnie nie kochal... nigdy nie chodzilismy "za raczke" bo powiedzial ze tego nie lubi.. dowiedzialam sie ze nigdy nie pokaze sie za mna tak jak moj byly bo to bedzie krotko trwalo.. bylam glupia i naiwna.. bardzo bolalo.. w sumie dalej boli.. minal dopiero miesiac.. a on chodzi z inna "za raczke "... nie wiem co chcial sb czy innym udowodnic ale dla mnie jest frajerem.. nie wiem czy sie po ty,m pozbieram ... czuje ze mnie z nia juz wczesniej zdradzal .. twierdzi ze poznal ja tam za granica ale wiem ze jej tam nie bylo... chce sie zemscic ale nie wiem czy warto?... sami ocencie..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: oszukiwana...

miałam taką samą sytuacje tylko że ja byłam z kimś takim przez 2 lata. zerwanie wyglądało praktycznie tak samo. smile zrobił jej dzieciaka musiał brać z nią ślub a teraz ???? ją też zdradza dziecko chowa bo musi smile a po mieście śmiga bez obrączki. los sam się na nim zemści ty nie musisz smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018