kocham go nadal mimo ze tak duzo mi zrobil zlego:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kocham go nadal mimo ze tak duzo mi zrobil zlego:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: kocham go nadal mimo ze tak duzo mi zrobil zlego:(

poznalismy sie rok temu wielka milosc napoczatku pisalismy duzo pozniej pierwsze spotkanie od razu mnie w sobie rozkochal ja go w sobie tez chcielismy byc razem mimo ze duzo o sobie nie wiedzielismy ja zwariowana pelna checi poznania swiata on nieco strarszy poukladane w glowie mimo ze jego praca byla zla.... pierwsze spotkanie byl pod wplywem wiedzialam ja zato bylam w nieudanym 2 letnim zwiazku odeszlam od chlopaka i zaczely sie problemy czemu??? mieszkamy od siebie nie daleko mimo to byly problemy ze spotkaniem ja balam sie ze ludzie nas zobacza a on sama nie wiem zaczelam nie widziec swiata po za nim ale chcialam sie bawic strasznie nalegal zeby sie u niego w domu spotykac ja nie chcialam wiecznie mialam wymowki wolalam gdzies w lesie wiedzialam jakie ma zycie lewe interesy i wogole zwracalam mu uwage aale co moglam robic... po jakims czasie cos we mnie ruszylo i powiedzialam ze kogos mam i ze oddejde tak zrobilam ale wtedy nie chcialam sie z nim widziec mimo ze tewsknilam zaczely sie klotnie a bylo nam tak dobrze zaczelam duzo imprezowac alkohol itd wtedy sie spotykalismy widzial to... z dobrych chwil pamietam jak mnie przytulal calowal mowil ze chce byc ze mna do konca zycia miec dziecko i zebym znim mieszkala jak jego mama mowila ze sie kochamy albo jak w srodku nocy sie spotykalismy bo tak najlepiej  ale przez to co robilam wszystko bylo inaczej zaczelo sie od tego jak znajomi a mam ich bardzo duzo mnie buntowali chcialam sprawdzic czy bierze i powiedzial do kolegi ze ma bombe zabolalo tez wzilelam spotkalismy sie rano wiedzial ze cala noc mnie nie bylo byl pjany ja z kolezanka on z kolega poszlismy pogadac przy mnie przepraszal przy koledze mowil co robimy w lozku jak mi dobrze i ze jestem kolezanka wrocilam do domu ze smutkiem kolejny raz juz bylo inaczej klotnie teksty o zdradzie nie pozwolil odejsc powiedzial ze nie da mi rozwalic zwiazku mimo ze sam to robil pytalam o niego mowili ze bierze a on sie nie przyznawal zdenerwowalam sie i mialam dojsc chcialam zapomniec ciaglych klotni pojechalam na 2 koniec polski wiedzial ze z przyjacielem i kolezanka byl zazdrosny ale mimo ze tam bylam przez tel tez sie klocilismy i dalej odbieralam wrocilam po tyg i imprezy bo wszyscy tesknili z nim sie spotkalam i to zabolalo przespalismy sie i zaraz po tym  bez czulosci pojechal do domu tak bardzo chcialam zapomniec nie moglam byc sama wiec ciagle pilam polilam bawilam sie ze znajomymi wdzien wdzen po kilku spotkaniach ( klotniach) przed ktorymi zawsze myslalam ze juz bd dobrze bylo tylko gorzej w koncu za duzo wypil i przez tel mowil ze kocha zyc nie moze itd nie moglam wtedy rozmawiac ciezki dzien w szkole to napisal kilka wiadomosci ze ja dziwke pokochalem idz sie dalej kurwic suko nie boli cipka chlopaki mowili ze ciasno mialam dosc bo nie zdradzalam spotykalam sie tylko ze znajomymi ale nic wiecej teraz dalej sie to ciagnie nasz zwiazek wyglada tak ze dzwoni gadamy lub sie klocimy umawiamy na spotkanie ale nie wychodzi i tak wkolko nie wiem dlaczego nie mozemy byc szczesliwi nie potrafie tego zakonczyc choc jest to ciezkie i przykre jak zapomniec pogodzic sie ze to nie to i zapomniec za kazdym razem probuje nie moge ciagle mnie do niego ciagnioe:( ??? spotykam sie juz z kims kto wie jaka jest sytulacja ale dalej to nie to

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kocham go nadal mimo ze tak duzo mi zrobil zlego:(

milosc zakazana przez rodzinne. starsza siostra byla w zwiazku 3 lata wielka milosc kochali sie ich drogi sie rozeszly ona wyjechala i teraz spotykam sie z jej bylym jes nam razem dobrze lecz musilmy to ukrywac poniewaz nikt tego z mojej rodzinny niezaakceptuje boje sie tego:( co powinnam robic???

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kocham go nadal mimo ze tak duzo mi zrobil zlego:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018