jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez eses1967 (2011-08-10 09:08:51)

Temat: jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo

witam, jestem facetem i nie napiszę zbyt wiele choć mam wiele do powiedzenia. w tej chwili trzymam na kolanach mojego 5-cio miesięcznego syna (słodko śpi).
napiszę tylko, że moja obecna żona nie uwolniła się emocjonalnie od swojego byłego męża, rozmawia z nim kilka razy dziennie przez telefon, spotykają się pod pretekstem widzenia z ich synem,  nie wiedząc ile razy piją wspólnie kawę w pracy (pracują 300 m od siebie), mają swoje tajemnice no i najważniejsze - moja żona kłamie mnie jak z nut na temat ich relacji a gdy kilkakrotnie udowodniłem jej kłamstwo - nie wypierała się a wręcz odwróciła sprawę tak, że to ja jestem winny.
chętnie podam przykłady ale  właśnie mała  kuleczka na moich kolanach otworzyła oczy, pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo
eses1967 napisał/a:

witam, jestem facetem i nie napiszę zbyt wiele choć mam wiele do powiedzenia. w tej chwili trzymam na kolanach mojego 5-cio miesięcznego syna (słodko śpi).
napiszę tylko, że moja obecna żona nie uwolniła się emocjonalnie od swojego byłego męża, rozmawia z nim kilka razy dziennie przez telefon, spotykają się pod pretekstem widzenia z ich synem,  nie wiedząc ile razy piją wspólnie kawę w pracy (pracują 300 m od siebie), mają swoje tajemnice no i najważniejsze - moja żona kłamie mnie jak z nut na temat ich relacji a gdy kilkakrotnie udowodniłem jej kłamstwo - nie wypierała się a wręcz odwróciła sprawę tak, że to ja jestem winny.
chętnie podam przykłady ale  właśnie mała  kuleczka na moich kolanach otworzyła oczy, pozdrawiam

podaj te przyklady jak bedziesz mogl..bez nich troche za ogolnikowo, zeby cokolwiek poradzic:)

ja juz sie o eksach nagoraczkowalam tutaj:)) ale poniewaz sama jestem eks i mam eksa i mam nowego ciut zazdrosnego partnera, ktory tez ma eksy..o rany ale kociol..do tego dzieci moje u mnie ale z eksem, a mojego nowego partnera u jego eksowej.. wiec moze na spokojnie dam rade cos Ci rozsadnego napisac.

Aha i moj eks maz tez byl z odzysku i jego pierwsza eks nie uwolnila sie emocjonalnie przez ok. 2 lata po rozwodzie i naszym slubie. Byly i manipulacje dziecmi ale minely:)

Da sie to przezyc..choc cholera czasem brala:))

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

Odp: jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo

wiedziałeś z kim się wiążesz?
ta kobieta ma prawo się widywać  z eks, ale...po co? ja rozumiem, dziecko, ale taka zażyłość? niezdrowe, hm, nie wiem jakiego słowa użyć.

kobieta jeśli się emocjonalnie nie odczepi od byłego,może doprowadzić do wszelkich katastrof, nie tylko względem siebie ale i całej waszej rodziny.
nie rozumiem paru rzeczy:

po co jej tak zażyły kontakt?
po co kłamie bezczelnie w oczy?
dlaczego nie postawisz sprawy jasno?
słuchaj, jest tak i tak, nie kłam, chcę tak i tak, co ty na to?

nie wiem, jeśli żonka kłamie, może odwlekać taką rozmowę, może udawać, że słucha, zakłamywać się dalej.
chętnie zobaczę, podaj przykłady

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jej były mąż w naszym życiu -rozwala mi się drugie małżeństwo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018