niewiem co dalej , bedzie rozwód ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » niewiem co dalej , bedzie rozwód ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasia79 (2011-08-02 20:50:21)

Temat: niewiem co dalej , bedzie rozwód ?

mój mąz  dwa i pół miesiaca sie wyprowadził  z domu  dwa miesiące temu  dał pozew o rozwód ,  powiedzial  ze  chce sie  bawic   i zaczac od nowa  a ja  nie chciałam  mu dac  odejsc  dzwoniłam  pisałam sms   i prosiłam  a  on   swoje      . wrócił  do mamy   ale  wiecznie go nie było  zmienił  towarzystwo   a naszych  znajomych  dał   na odstawke    ale  jeden psycholog  z  internetu  powiedział mi  zebym  przestała dzwonic i pisac  mam sie  zając  soba  wiec  tak zrobiłam    kupiłam  sobie  nowe  bluzki  poszłam  do solarium  i włosy    , zminiłam  sie  i zgrubłam   bo jak mnie  zostawił   to  schudłam  duzo  i maz to widzial  wiecznie  jak sie widzielismy  to słyszalam  żłe  wygladasz  zrób  cos  ze soba   jak cie widze   to nawet  bym nie wrócił  teraz  juz  nic  nie mówi  tylko tak  patrzy  ale  wiem jedno  nidawno spodkal sie z naszymi  znajomymi  z  nowym  towarzystwem  sie  juz  nie  widuje     siedzi  w domu  u  mamy    i to on  teraz   zle wyglada  ale  martwi mnie  jedno  ,,  dlaczego  przestał  wychodzic  z domu    jedynie  jak musi    i ma zasłoniete  cały czas  zasłonki       ,, niewiem  czy  ma dołka  czy teskni  , chce wrócic spowrotem  czy co      ,, niech mi  ktos  powie  czy  on wróci  czy jest  jakas  nadzieja ,, dlaczego  zamknął  sie teraz  w domu   i  ma swój  swiat   co to znaczy  ze  żałuje ????  pomózcie  mi zrozumiec   pozdrowionka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niewiem co dalej , bedzie rozwód ?

Jeśli odszedł, żeby szaleć to jest duża szansa, że pojawiła się inna kobieta. Pewnie mlodsza i rozrywkowa, teraz jakiś kryzysik przeżywa bo ona go odtrąca i facet ma doła, może myśli, że jak zrobi sobie zęby to ona wróci do niego?

Tak to widzę.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

3

ale  dlugo przed  odejsciem   az  do  wyprowadzki  nie dbał o siebie  gral  tylko  na  xboxie  no i trzy tygodnie  przed  odejsciem  kupil  mi samochod  i dzien  przed  pytal  czy  kupimy  sobie dzialke rekreacyjna  a ja  go  olalam  i potem  poszedł  bo powiedzial  ze  juz ma dosc !!!!!!  jak by ktos  byl  to wydaje  mi sie  ze  by  tak  nie postepowal  chyba  ?

4

kasia79 napisał/a:

mój mąz  dwa i pół miesiaca sie wyprowadził  z domu  dwa miesiące temu  dał pozew o rozwód

podjął męska, pewną  decyzję.

powiedział  ze  chce się  bawić   i zacząć od nowa  a ja  nie  chciałam  mu dac  odejsc  dzwoniłam  pisałam sms   i prosiłam  a  on   zwoje

chce się bawić, moze w takim razie za zybko się ożenił? może doprowadziłaś do takiego stanu, że czuł się przytłoczony? może to tylko zwykła wymówka?

jeden psycholog  z  internetu  powiedział mi  żebym  przestała dzwonic i pisac  mam sie  zając  soba

tak powinnaś zrobić, robić i planować tak robić.

wiec  tak zrobiłam    kupiłam  sobie  nowe  bluzki  poszłam  do solarium  i włosy    , zmieniłam  sie  i zgrubiłam   bo jak mnie  zostawił   to  schudłam  duzo  i maz to widzial  wiecznie  jak sie widzielismy  to słyszalam  źle  wygladasz  zrób  cos  ze soba   jak cie widze   to nawet  bym nie wrócił

świetnie, że zadbałaś o siebie, coś dla siebie zrobiłaś. jego teksty wywal z głowy, nic nie znaczace ociekające zazdrością, że sobie radzisz, gówno warte teksty.

martwi mnie  jedno  ,,  dlaczego  przestał  wychodzic  z domu    jedynie  jak musi    i ma zasłoniete  cały czas  zasłonki       ,, niewiem  czy  ma dołka  czy teskni  , chce wrócic z powrotem  czy co  ,  a  jeszcze  jedno  po wypadku  mial  okropne  uzebienie  ,,  tydzien  temu  poszedł  do dentysty   chyba  bedzie  robil  sobie  niewiem      ,, niech mi  ktos  powie  czy  on wróci  czy jest  jakas  nadzieja ,, dlaczego  zamknął  sie teraz  w domu   i  ma swój  swiat   co to znaczy  ze  żałuje ????  pomózcie  mi zrozumiec   pozdrowionka

1. mnie martwi, że Ty się nim martwisz po tym jak odszedł, dał znac, że chce rozwodu, zabawy i jeszcze Ci cisnął.
2. ja Ci nie powiem , co on ma w głowie niestety.
Ty sama wiesz, jak wyglądało Twoje małżeństwo, czy było fikcją, czy było udane, czy kryzys was przerósł.
widzę jedno-podjął męską decyzję, odszedł-nie pierniczył się-wstał i wyszedł, bez zbędnego straszenia ' bo wyjdę' [metafora taka]
nie piszesz, jak było więc założę, że się zepsuło, wywiało żar, uczucie, seks.
nie powinien Cię interesować.
gdybyś Ty teraz się zamknęła, on by ten fakt przeoczył-a jeśli nie, to olał.
zależy co czujesz i jak wam było masz ode mnie 2 wyjścia
1) dowiedz się co sie dzieje, bez emocji, paniki, błagania, smsowania, pisania, dzwonienia i ogólnego narzucania się-wybij sobie to z główki.
może jest coś o czym nie wiesz a on przeinaczył, nie dał Ci się tłumaczyć, wstydzi się et cetera
2) olej go. jest niestabilny, zamknięty, olał Cię, był niemiły, odszedł. odszedł, podjął decyzję, więc nie narzucaj się. jakby chciał być z Tobą w relacji przyjacielskiej , byś wiedziała co się dzieje.
pozdrawiam

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

5

dziekuje  za odpisanie   troszke  mi   lepiej  /!!!!

6

ma być Ci lepiej po podjęciu odpowiednich i rozsądnych kroków.
umiesz liczyć, licz na siebie, pamietaj

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » niewiem co dalej , bedzie rozwód ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018