Zwolnienie lekarskie a przejście na macierzyński urlop w Anglii - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Zwolnienie lekarskie a przejście na macierzyński urlop w Anglii

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Zwolnienie lekarskie a przejście na macierzyński urlop w Anglii

Witajcie.Mam problem,nie mogę doszukać się zbyt wielu info na ten temat a jest to dla mnie bardzo ważne.Jestem w ciąży,31 tydzień smile,mieszkamy z mężem w Anglii ponad 5 lat i tyle tez pracowałam,a więc należy mi się pełny urlop macierzyński,tj.52 tygodnie.Od czwartego miesiąca ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim,na szczęście nie z powodu patologii ciąży a kamicy nerkowej.Mój problem i pytanie odnośnie jego  polega na tym,ze nie wiem kiedy powinnam przejść na urlop macierzyński.Podobno muszę to zrobić najpóźniej 3 tygodnie przed planowanym terminem porodu,w moim przypadku jest to 28 wrzesień.Doszły mnie jednak słuchy,ze jeśli jestem na zwolnieniu lekarskim nie spowodowanym ciążą to mogę przejść na macierzyński dopiero w momencie przyjścia na świat mojego maluszka.Nie ukrywa,,ze bardzo by mi to odpowiadało,niestety nigdzie nie mogę doszukać się konkretnych informacji na ten temat w necie,a idąc na meeting z moim pracodawcą chciałabym mieć jakąś podkładkę odnośnie tej informacji...Bardzo proszę o pomoc ,jeśli ktoś z Was orientuje się w tym temacie.Pozdrawiam gorąco

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez ksochalewska@wp.pl (2014-04-26 12:47:00)

Odp: Zwolnienie lekarskie a przejście na macierzyński urlop w Anglii

Jestem samotną matką,mam 16letnią córkę,która kończy gimnazjum.Mam pracę, ale to jest poniżek krytyki,co tu się dzieje.Nie mam żadnego zaplecza finansowego.Myślę żeby wyjechać z tego kraju razem z córką i zacząć gdzieś wszystko od nowa.Może córce lepiej byłoby z dala stąd.Tu nie mamy żadne przyszłości.To jest tylko walka o przetrwanie.Pomóżcie.Mogę robić wszystko.Żadnej pracy się nie boję.Chcemy po prostu godnie żyć.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Zwolnienie lekarskie a przejście na macierzyński urlop w Anglii

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018