Jak napisać dobrą reklamę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Jak napisać dobrą reklamę?

Co powinna zawierać dobrze skonstruowana reklama i jak się za to zabrać? Czy istnieją jakieś szczególnie dobre słowa do zwrócenia uwagi (poza tani, bo to nie tu:))
Chodzi mi głównie o reklamę internetową, może znacie jakieś dobre poradniki smile

accept responsibility, tell the truth
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak napisać dobrą reklamę?
Evella napisał/a:

Co powinna zawierać dobrze skonstruowana reklama i jak się za to zabrać? Czy istnieją jakieś szczególnie dobre słowa do zwrócenia uwagi (poza tani, bo to nie tu:))
Chodzi mi głównie o reklamę internetową, może znacie jakieś dobre poradniki smile

poradnikow nie znam , bo nie mieszkam w Polsce, ale sama robie swoja reklame i co moge Ci doradzic, to to ze przydalby sie dobry slogan, a w nim oxymoron.
To przyciaga uwage i dziala na psychike.

jestem w ciaglym stawaniu sie

3

pomaranczowa 1 napisał/a:
Evella napisał/a:

poradnikow nie znam , bo nie mieszkam w Polsce, ale sama robie swoja reklame i co moge Ci doradzic, to to ze przydalby sie dobry slogan, a w nim oxymoron.
To przyciaga uwage i dziala na psychike.

Popieram! Dodam, że prosty, wpadający w oko, dobrze kojarzący się- szybko się taki zapamiętuje. Za mało informacji, żeby coś zaproponować. Sama nie zajmuje się reklamą, ale moi znajomi, czasami coś "palnęłam", tak w śmiechu, a oni to przejęli;) Wesoło tam u nich, z pomysłami;) Powodzenia!

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

4

w dzisiejszych czasach gdy nie mamy czasu najważniejszy jest krótki przekaz. od sloganów, wierszyków itd. lepsza jest krótka informacja o co nam chodzi smile powodzenia

www.betterware-mlm.com
Pracuj mądrze!

5

W szkole uczyli ns, że reklamy mają być, krótkie, zwięzłe i na temat. na początek jakieś intrygujące haslo, ktore zaczęci do czytania dalej. potem krótko i przejrzście o co nam chodzi, na koniec jakaś promocja czy rabat (ciężko powiedzieć, bo nie wiem co chcesz zareklamować) na koniec dane kontaktowe.
powodzenia wink

patrząc na życie przez różowe okulary...

6

Zgodzę się z tym, że slogan powinien być krótki i łatwo zapamiętywalny. Ale żeby taki skonstruować trzeba najpierw określić na czym Ci zależy - na sprzedaży jakiegoś produktu/usług? Na poinformowaniu o tym, że Twoja firma istnieje?
Jakbyś podała trochę szczegółów to mogłabym pomóc, ponieważ zajmuję się zawodowo reklamą internetową. Jeżeli jesteś zainteresowana pomocą, napisz najlepiej e-mail.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018