Własne przedszkole. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Własne przedszkole.

Potrzebuję rad. Chciałabym pozyskać dofinansowanie z UE na otwarcie własnej działalności - przedszkola integracyjnego. Ale... nie wiem właściwie od czego zacząć. Chciałabym aby powstało za rok. Czy najpierw napisać biznes plan, wniosek o subwencję (który należy składać rok wcześniej) czy projekt na dofinansowanie z Unii. Gdzie można jeszcze pozyskać pieniążki. Co zrobić aby włożyć jak najmniej, a jak najwięcej zyskać? Ktoś zakładał własny biznes? Czy składając wniosek o subwencję muszę mieć już wpis do ewidencji? Czy wpis mogę uzyskać później? Czy mogę być dyrektorem, jeśli zatrudni mnie mąż będący organem założycielskim? Mam wykształcenie pedsagogiczne, ale nie mam zarządzania oświatą ani nauczyciela mianowanego. Jedynie kontraktowy. Proszę o pomoc...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Własne przedszkole.

Ja też myślę o takim czymś, wiem żedotacje to max. 40 tys. zł, więc myślę nie o przedszkolu, aleo klubiku dziecięcym.

Pozdrawiam

3

Odp: Własne przedszkole.

Witam, prowadzę ksiegowość przedszkoli prywatnych, moge pomóc w działalności gospodarczej krok po kroku poprzez wybór formy opodatkowania, zorganizowania przedszkola, pozyskania srodków na dotacje chociaz z tym może być duzy kłopot, bo dotacje własciwie sie skończyły a z Urzedu Pracy  w naszym rejonie osoby do 25 oraz powyżej 45 lat ale wiem gdzie można uzyskac dof do składek ZUS dla siebie i pracowników przez pierwszy rok prowadzenia działalności. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum, gdzie podam tel do kontaktu. Pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018