czy grubaska może się podobać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » czy grubaska może się podobać?

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 254 ]

Temat: czy grubaska może się podobać?

walka z nadwagą trwa od wieków, nie jedna z nas zapewne o tym wie, ale by nie przypominać potwora człowiek o siebie dba. Czy uważacie że kobieta z nadwagą może być postrzegana jako piękna, kusząca, uwodzicielska?jak podkreślacie swoje atuty by się podobać?czy to się udaje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy grubaska może się podobać?

Na pewno może, jak jest zadbana... Przynajmniej ja tak uważam.

Jak mówi stare indiańskie przysłowie: "Nie jest ładne to co jest ładne, tylko to co się podoba" big_smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

3

fajne:) tylko ile Krzysiu w tym prawdy? Ty zwróciłbyś uwagę na taką kobietę?

4

nie jeden facet Ci powie kochanego ciałanigdy dosc smile
najważniejsze, żeby kobieta była zadbana

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

5

ja staram się w to wierzyć i dlatego: włosy - odpowiednie cięcie, kolor, makijaż, paznokcie, ciuszek podkreślający biust - wkońcu to jeden z atutów kobiet z za dużą ilością tłuszczyku, ładny zapach to podstawa!myślicie, ze można ruszać na podbój?

6

Aganitka napisał/a:

fajne:) tylko ile Krzysiu w tym prawdy? Ty zwróciłbyś uwagę na taką kobietę?

W tej chwili nie... mam już taką jedną i staram się nie zwracać uwagi na inne. smile
Ale w innej sytuacji pewnie tak.

Tak jak napisała oazuu, ważne żeby była zadbana.

Tylko nie przesadź z makijażami i podkreślaniem kobiecości, bo wtedy to może się już nie spodobać.
Co za dużo to nie zdrowo. smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

7

no jasne:)wszystko w granicach rozsądku:)

8

aa ja myślę że kobiety które mają więcej tu i ówdzie niczym nie różnią się od tych które mają idealne figury i hmmm mogą się tak samo podobać... jedynym warunkiem jest to aby o siebie dbały i te szczupłe i te pulchniejsze;)
Ja od zawsze byłam troszkę krąglejsza niż moje koleżanki jednak nigdy jakoś szczególnie tego nie odczuwałam gdyż bywało tak bardzo często iż to mną interesowali się mężczyźni aa nie nimi... Zawsze miałam większe powodzenie niż One aa czasem nawet spotykałam się ze słowem zazdrości z ich strony!!!także wydaje mi się że reguły jako takiej nie ma...Dla każdego co innego hehe

9

Nadiia22 napisał/a:

aa ja myślę że kobiety które mają więcej tu i ówdzie niczym nie różnią się od tych które mają idealne figury i hmmm mogą się tak samo podobać... jedynym warunkiem jest to aby o siebie dbały i te szczupłe i te pulchniejsze;)
Ja od zawsze byłam troszkę krąglejsza niż moje koleżanki jednak nigdy jakoś szczególnie tego nie odczuwałam gdyż bywało tak bardzo często iż to mną interesowali się mężczyźni aa nie nimi... Zawsze miałam większe powodzenie niż One aa czasem nawet spotykałam się ze słowem zazdrości z ich strony!!!także wydaje mi się że reguły jako takiej nie ma...Dla każdego co innego hehe

Nie uogólniaj. Wyobraź sobie że są faceci gustujący w małych piersiach i filigramowych rozmiarach.

10

Aganitka- powiem ci parwdę bo ja sama mam cos takiego. Nie jestem chuda czyli mam piersi, brzuch biodra. Nie kupuje ubran w sklpeach jak np. Ups bo  spodnie wejda mi tylko na jedna noge. Wiele razy mialam sytuacje ze baba na caly sklep ryczal ze nie predoukuja rzeczy w takich duzych rozmiarach....ale to że mam pelne kształty nie oznacza wcale że mam sidziec sama w domu i mysleć że jestem benzjdziejna i ze nikomu się nie podobmam.

Jest wiele gustów i guscików. Są mężczyni ktorzy patrza tylko za laskami w ramiarze XS i z platyna na włosach. Sa tez tacy którzy uważaja że to nie jest ważne czy na metce masz 42 czy 46. A zmierzając do Twoejgo pytania to powiem że tak -kobiety pulchne moga podobać się mężczyna. Nie wiesz czy ogladałaś program o "Podkarmiaczach" mężczynzach którzy specialanie tuczą kobiety do strasznej wagi np. 200 kilo. I są wsciekli kiedy kobieta chudnie.

Juz na samym koncu powiem krótko. Kobieta może się podobać mężczynie ale zalezy to tylko od niej samej. Od jej psychiki, wewnętrzego piękna a na końcu podkreślenia szminka ust...

Pozdrawiam

11

no więc możesz spokojnie ruszać na podbój wink

12

Grubaska może się bardzo podobać....Mam koleżankę, która jest gruba, ale nie wygląda jak by była "ciosana".Zawsze usmiechnieta,zadowolona z życia,pewna siebie,zadbana...Jest piękna!Zawsze była adorowana....A teraz ma wspaniałego męża....Najważniejsza jest wiara w siebie....i nie ważne....chuda czy gruba....Ważne,że kobieca.......

13

dołączam do tych wszystkich poprzednich wypowiedzi, bo zgadzam się z nimi w 100 %
nic nowego nie dodam - tylko tyle że znam dziewczyny pulchne które nigdy nie mialy problemu ze znalezieniem faceta. wewnętrzne piękno - na to stawiam smile

dam radę

14

Mi zawsze sie bardziej podobały pulchne,zadbane kobiety.teraz takich w TV jest coraz wiecej chocby nawet w teledyskach big_smile

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

15

ja znam tyle pulchnych kobiet, które się od adoratorów odpędzić nie mogą.. mówię Wam. najważniejsze to to, żeby kobieta była elegancka, inteligentna, zadbana, kreatywna, uśmiechnięta..
uśmiechem można duużo zdziałać smile

16

z tego wszystkiego wynika, że mam szanse:)

17

Aganitka - oczywiście !!!

dam radę

18

a co tusz ama do szans ? ;>
gdy jestes interesującym czlowiekiem to masz szanse na wszystko big_smile
i możesz wszystko  : ))

19

mój narzeczony zawsze powtarza że nigdy nie zwrócił uwagi na dziewczyne która jest chuda,dla niego dziewczyna o rozmiarze 36-38 to sie nie liczy. i cieszcze się bo ja tych rozmiarów nie nosze i już nie pamiętam kiedy nosiłam. Najważniejsze żeby dziewczyna zadbała o siebie ,ładnie sie ubrała a nie chowała się pod luźnym t-shercie. i to już jest dużo,i się nie można wstydzić swojej figury i ją zaakceptować bo wtedy jest łatwiej. i jak facet mówi komplement to odrazu nie odpowiadać mu e tam nie prawda,nie wierze itp. trzeba wierzyć w siebie. ja już troszke się przyzwyczaiłam do swojego wygladu,troche go zaakceptowałam ale tylko troche. ale i ja mam chwile załamania żę po ciąży przytyje i żę mąż mnie zostawi albo że zdradzi bo jak tu się kochać z grubasem itp,wiem że może to są schizy ale jak tu być zdrowym jak u mnie w miasteczku w każdym sklepie są wyłącznie rozmiary uniwersalne!!!!!!!!!! zazwyczaj po zakuchch prezychodze wkurwiona bo nic na mnie nie ma. ale powiem Wam mamy sklep dla puszystych i nhajwiększa spódnica w tym sklepie to 44 smile

20

A mój mówi że nie chciałby grubaski. Tak to juz faceci mają .Mówią co chcemy słyszeć.

21

GINA nie załamuj mnie smile bo mam nadzieje żę mój mówi to co myśli smile

22

A wiesz że ja też smile ale czasem tak się zastanawiam, czy nie mówi tego by zrobić mi przyjemność poprostu.

23

matecznik napisał/a:
Nadiia22 napisał/a:

Nie uogólniaj. Wyobraź sobie że są faceci gustujący w małych piersiach i filigramowych rozmiarach.

To chyba żart?

24

Iga20 napisał/a:
matecznik napisał/a:
Nadiia22 napisał/a:

To chyba żart?

żartem jest że zmieniłaś ksywe z Iga41 na Iga 20.

25

detektyw napisał/a:
Iga20 napisał/a:
matecznik napisał/a:

To chyba żart?

żartem jest że zmieniłaś ksywe z Iga41 na Iga 20.

a jak to różnica 41 czy 20 ? jestem gosciem to loguje się jak chce. a nie pamiętałam jak było ostatnio smile

26

Iga20&41 napisał/a:

a jak to różnica 41 czy 20 ? jestem gosciem to loguje się jak chce. a nie pamiętałam jak było ostatnio smile

A nie interesuje Cię , co kto odpisał odnośnie Twojej wypowiedzi ? Na pewno jesteś ciekawa , więc chcąc nie chcąc widzisz pod jakim nickiem pisałaś wcześniej.

27

A ja myślałam, że mój wątek pomoże nie tylko moim kompleksom ale podbuduje  też wiele innych osób...a tu proszę...pozdrawiam

28

matecznik napisał/a:
Nadiia22 napisał/a:

Hmmm jeśli słowa np. Dla Każdego coś innego i to że nie ma reguły są dla Ciebie uogólnieniem to chyba nie zrozumiałeś tego co napisałam;/
Twoja wypowiedź natomiast bardzo łatwo daje do zrozumienia co chciałbyś powiedzieć na temat krąglejszych Pań...;/

29

Aganitka napisał/a:

A ja myślałam, że mój wątek pomoże nie tylko moim kompleksom ale podbuduje  też wiele innych osób...a tu proszę...pozdrawiam

uwierz że są tu ludzie którzy poważnie myślą o rozmowie na ten temat aa nie tylko na siłę wciskają komuś swoje racje...Jak co poniektórzy - Pozdrawiam Cię cieplutko:)

30

to że są różne zdania na temat atrakcyjności pulchnych kobiet jestem tego pewna, właściwie nie ma nic złego w wyrażaniu innego zdania. Dziękuje za te wszystkie opinie, które sprawiają że troszkę częściej uśmiecham się do swego odbicia w lustrze.

31

Aganitka napisał/a:

to że są różne zdania na temat atrakcyjności pulchnych kobiet jestem tego pewna, właściwie nie ma nic złego w wyrażaniu innego zdania. Dziękuje za te wszystkie opinie, które sprawiają że troszkę częściej uśmiecham się do swego odbicia w lustrze.

No i to jest prawidłowa postawa...tak trzymaj:) i uśmiechaj się częściej bo to podstawa:) Pozdrawiam smile

32 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-15 17:29:53)

a nie lepiej schudnąć niż użalać się ,że się jest grubasem ?
Tylko 2 % populacji ma problem z metabolizmem reszta po prostu je za dużo.
Jeżeli narkomanii czy alkoholicy  nie są tolerowani przez społeczeństwo , to ja się pytam -dlaczego grubasy niby mają być tolerowani jak sami dopuścili do tego ,że są grubi !?!?!

33

Ziomek, nie tak ostro.
niektórzy ludzie mają problemy z tym, by schudnąć.

34

nie użalam się. codziennie walczę by schudnąć. głodówki, cudowne diety aż w końcu  zaczęłam sie odżywiać racjonalnie i...nic.wierzę, że wreszcie kiedyś waga ruszy, ale jak dotąd dzieje się to bardzo wolno...rozumiem, że wg ziomka powinnam z tego powodu zamknąć sie w domu i nie wychodzić nim nie utracę nadprogramowego ciężaru,tak?szanse by komuś się podobać to marzenia z górnej półki,tak?

35 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-15 23:51:19)

Nie !!!! Masz wychodzić z domu i robić to na co masz tylko ochotę .Nie przejmuj się opinią innych ludzi (zawistnych poloczków ) .
Powiedziałem tylko ,że jeśli nie chcesz być gruba to po prostu zacznij coś w tym kierunku robić . Żeby spodobać się komuś najpierw musisz spodobać się samej sobie .To jaka jesteś zależy od tego jaką sibie postrzegasz .Troche zakręciłem ale mam nadzieje ,że mnie zrozumiałaś .
Ja np. wolałbym mieć grubszą dziewczynę z bogatym wnętrzem i inteligentną niż jaką szczupłą ślicznotkę .
Beyonce np. ma troche ciałka a nie ma mężczyzny , któremu by się nie podobała .
Pozdrawiam

36

Iga20 napisał/a:
matecznik napisał/a:
Nadiia22 napisał/a:

To chyba żart?

Przepraszam, a dlaczego żart? Czy kobiety z małymi piersiami sa juz z góry skreślone? Ja jakoś nie narzekam na zainteresowanie panów.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

37

Kobieta powinna mieć piersi . Miałem raz dziewczynę (21 lat ) która miała dosłownie same sutki ...odrzucało mnie to jeśli mam być szczery hmm

38

No pewnie, ze kobieta powinna mieć piersi, ale nie wszytskich matka natura uszcześliwia w ten sam sposób. Ja pisałam o małych piersiach a nie o ich braku.:/ To juz odosobnione przypadki.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

39

jaka miseczka Paulino , jeśli wolno wiedzieć ?

40

;D ale się rozbawłam przed snem!! Nie zdziwiłabym się, gdyba Paullina odpisała;"cham!!"

Twoje życie staje się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszym;)

41

ziomek -  a chcesz koleżance sprezentować stanik ?

dam radę

42

paulla napisał/a:
Iga20 napisał/a:
matecznik napisał/a:

To chyba żart?

Przepraszam, a dlaczego żart? Czy kobiety z małymi piersiami sa juz z góry skreślone? Ja jakoś nie narzekam na zainteresowanie panów.

a czy ja napisałam coś o dużych piersiach?? Czy jeśli ktoś jest pulchniejszy to musi mieć ogromne piersi?? Chyba nie...ja jestem krąglejsza a wcale nie mam dużych piersi i ciesze się z tego...Bo ja je lubie aa co najważniejsze lubi je mój mężczyzna- proste!!!
Powiem wam że czepiacie sie o byle gówno;/ to nie jest normalna rozmowa na jakiś temat...porażka!!!

43

wiecie co?? ta rozmowa jest już śmieszna...heh

44

kobiety pulchniejsze , zazdroszczą tym szczupłym talii a te szczupłe pulchnym biustu, czy krgłej pupy smile
Najlepiej jest zaakceptowac siebie bo tak na prawde zawsze będziemy chciec czegoś innego, podstawa to dbac o siebie i tyle smile

45

fenix napisał/a:

kobiety pulchniejsze , zazdroszczą tym szczupłym talii a te szczupłe pulchnym biustu, czy krgłej pupy smile
Najlepiej jest zaakceptowac siebie bo tak na prawde zawsze będziemy chciec czegoś innego, podstawa to dbac o siebie i tyle smile

dokładnie jest tak jak piszesz...i to powinna być puenta  heheh:)

46

Podpisuje sie pod fenix.:)

47

pozostaje mi tylko się uśmiechnąć:)

48

Aganitko, ja tez mam trochę dużo ciałka, ale się tym nie przejmuję. Ktoś  kiedyś powiedział, że lepiej nie chudnąć, to przynajmniej człowiek wie , że jest zdrowy. Ta osoba zmarła na raka. I ja wzięłam sobie te słowa do serca. Bo wiem , że jak masa ciała zbyt gwałtownie spada, to wcale nie jest dobrze.  Ważne jest to, by zaakceptować samą siebie i podkreślić swoją figurę ubiorem i tyle.

49

no z tym zdrowiem to tak różnie bywa hehe ale masz racje, trzeba się zaakceptować i po prostu żyć... smile Dziewczyny głowy do góry i do przodu ...  świat nabierze kolorków aa szarości odejdą w cień smile

50

dzięki Wam już nie jest tak szarutko:)zawsze chowałam się w czarnych ciuszkach - w końcu "odchudzają", ale ostatnio pojawiły się w mojej szafie biele, czerwienie, fiolety. Pazurki czerwienieją lub wiśniowieją, włoski zapuszczam. Zmieniłam mój zapach na lżejszy ale ponoć bardziej intrygujący...słyszałam już pierwsze komplementy:)

51

no i sama widzisz że warto coś zmieniać...jestem pewna że tych komplementów będzie coraz więcej smile Ja też kiedyś nosiłam tylko wszystko czarne aa od jakiegoś czasu tak jak Ty, przestawiłam się na inne kolorki, wizyta u fryzjera, ładne paznokcie wink Teraz to u mnie na porządku dziennym ...Tobie życzę wytrwałości w swoich życiowych zmianach smile Pozdrawiam cieplutko wink

52

Cześć wszystkim

Ja jestem w miarę szczupłą mam rozmiar 40.  Ale mój problem to wzrost mam 163 cm a zawsze chciałam być wysoka przynajmniej 180 cm. Trochę zazdroszcze wysokim osobom. 
Moja mama  zaś  zawsze walczyła z nadwagą. Teraz po latach zaakceptowała siebie taką jaka jest.

I tak jak mówicie trzeba więcej wiary w siebie a będzie dobrze. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Monika

53

szczupła moja droga nosi  36 góra 38 ja też noszę 40 i to już nie jest szczupłość przy wzroscie 163cm (tyle mam)

54

Gdybym nosiła rozmiar 36 to wyglądałabym jak szkielet. Teraz mam tu i ówdzie. Wygladam normalnie.  Ale tak jak wspominałam chciałabym być wysoka.

55 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2008-12-19 21:59:03)

Nadiia22 napisał/a:
matecznik napisał/a:
Nadiia22 napisał/a:

Hmmm jeśli słowa np. Dla Każdego coś innego i to że nie ma reguły są dla Ciebie uogólnieniem to chyba nie zrozumiałeś tego co napisałam;/
Twoja wypowiedź natomiast bardzo łatwo daje do zrozumienia co chciałbyś powiedzieć na temat krąglejszych Pań...;/

nie ma idealnych figur.

kazda z nas jest piekna.

nie wiem,czy zdajecie sobie sprawe ale od 1996 roku rozmiary poszly o dwa w dół.
powaznie. to co wtedy bylo 40 teraz jest 36.
i nie za sprawa tego,ze my kobiety pulchniejemy, tylko ze wzgledu na ten dziki pę za niby "pieknoscia".

chce w ten sposob pokazac ,ze jestem anty szkieletem. mimo,ze nosze 38. dla mnie fakt, czy kobieta nie zalezy od jej wagi. znam kobietki puszyste ale, nie . nie bede mowila o wewnetrznym pieknie. zbyt to oklepane. kobitki te maja bardzo czesto sliczne buzie, ladne tyleczki,

a i zauwazylam ze kobiety te kasiotrupiaste czesciej maja brzydzsze dlonie np obgryzaja panokcie smile

Posty [ 1 do 55 z 254 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » czy grubaska może się podobać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018